Janulik03 díky :)
Kytičky aneb zelené prsty...
Mulen celý rok v ložnici.
Prosím o radu, koupila jsem si semínka Černooké Zuzany a teď nevím, mám je dát přímo do květináče, v kterém jí chci pěstovat nebo nejdřív nějak předpěstovat v kelímku?
Pinot Noir taky dík.
Zu myslím, že se předpěstovávají. Co je napsáno na pytlíku? Já kupuju už sazenici teda, protože bych ty parapety musela mít nafukovací.
Tohle jsou moc pěkné tulipány

Kan výsev v březnu a výsadba v květnu, nejsem z toho moudrá, klíčí se ty semínka nějak na vatě nebo to fouknu do kelímku?
Já bych si normálně taky koupila sazenici, ale jsem už tři týdny nemocná a pokračuju, tak si vymýšlím takovýhle akce ![]()
Kan tak google poradil, jen teda nemám perlit a teda je na to pozdě asi.

Nuž, jdu to zkusit a uvidíme :)
Narcis mezi tulipány 
A první azalka už se vybarvuje 
A tařice 
Zu Perlit nevadí, dej na zeminu a ros to rozprašovačem, ať je to pořád vlhké a pod igelit.
Magráta ty jo ta azalka, ta má barvu! ![]()
Pinot Noir ony mají všechny ty azalky nádherný barvy, tak už se těším na další :-)
vanilka Já si loni plazila fazole, nebyla to nějaká záplava květů, ale rostou rychle a jako divé. A ještě se můžu chlubit, že letos sázím ze svých výpěstků. ![]()
Pinot Noir koukla jsem na starý fotky a tahle modrofialová byla i loni první, která vykvetla
Magráta Ta azalka! ![]()
Sweet Potato Pinot Noir to jsem sem dávala loni

Jsem tu jak v sipkovem kralovstvi.![]()

Maji tolik poupat....skoda,ze uz tu nebudu az vsechny rozkvetou.![]()

Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Esxence 2026: Podruhé. Teda pokračování.
Esxence 2026: Poprvé. Doslova.
Guerlain Masterclass a my
