Kytičky aneb zelené prsty...

01. února 2015 13:31
Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 02. května 2022 08:43

Kanvoni uplne uzasne.A ano nejmin ty cervene.Jeste je tam jedna takova pastelova ruzova (tu ted podle fotky neumim identifikovat)a z ty delaji Reci sirup,takova zvlastni vune,ale krasna.

Magráta je.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 02. května 2022 08:45

Pinot Noirno bude orisek co se zahradou aby ruze zustaly....Nejsou zrovna pro nas na vhodnem miste.

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 02. května 2022 08:54

Zarinya Úplně se mi ta vůně vybavuje, strašně moc mi totiž připomíná galské růže, které měla moje babi na zahradě a měla i tu červenou, jako dítě jsem je pořád očuchávala.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 02. května 2022 08:58

Kan ja uz uplne zapomnela jake jsou,protoze x let jsme tam jezdili jen v lete,to uz nejsou v uplne kondici,protoze jsou tam samy,jen obcas to sousedka zaleje.Ted tu dumam jak je zachovat.

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 02. května 2022 19:15

Udělala jsem si  novej věnec na dveře.

Offline Biely kvet
Avatar
4145 příspěvků moje polička 02. května 2022 19:49

Kan Prekrásny, si šikovná!

Offline MP Meri
Avatar
5672 příspěvků moje polička 02. května 2022 21:57
Reakce na Pinot Noir:

Karjajo, šla bych do stáleplodících, obyč nebo převislých. Vyvolám MP Meri - chválila nějaké jahody v truhlících.

​Já mám v tomhle vláken hrozný resty ... Mára de bois. Nejlepší do převislých truhlíků, chuťově výborné.

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 02. května 2022 22:41

MP Meri no vidis, mela jsem ty samy, hnalo to kilometrovy slahouny, jahod pomalu a pres zimu to chciplo. Ale mne ty jahody obecne nejak nejdou, vloni to taky nestalo za nic, jeste letos jim dam sanci a pak pujdou. Kdybych ty prachy za sazenice vrazila do jahod u stanku, udelam lip :)

Offline Pinot Noir
Avatar
29760 příspěvků moje polička 02. května 2022 22:55

MP Meri haha, ty jsem zrovna dnes zasadila. Mám tu 600 metrů půdy, tak proto do truhlíku.

Moc od toho nečekám, ale potřebovala jsem se hrabat v zemi a tyhle měli na Rohlíku. 

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 03. května 2022 06:41

Biely kvet Díky.

Offline Candance
Avatar
5633 příspěvků moje polička 03. května 2022 07:34

MP Meri ty jsem mela a hnaly jen slahouny a jahod par. Letos jsem je rozsadila, plny truhlik korenu a vyhonku a prikoupila dalsi. Posledni sance.

Jinak kupuju ruzne  jine druhy neprevislych a ty jsou cajk

Offline milacka
Avatar
5881 příspěvků moje polička 03. května 2022 08:00

Kan zaujímavý, páči sa mi

Offline Vilemina
Avatar
2360 příspěvků moje polička 03. května 2022 15:47

něco málo ze zahrady. Je to spíš do stížnosti, ale už třetí týden se léčím s nějakým zánětem průdušek, druhý atb a na zahradu nemůžu. Tráva roste před očima, potřebovala bych už fakt něco dělat, ale zatím mi to fakt nejde, ach jo.

Offline Sweet Potato
Avatar
40130 příspěvků moje polička 03. května 2022 16:47

Vilemina Ach jo, tak ať už se to honem rychle zlomí a můžeš si zahrady naplno užívat.

Offline brrr
Avatar
12302 příspěvků moje polička 03. května 2022 19:39

Rozkvétají poslední tulipány

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 03. května 2022 19:45

milacka Díky.

Offline EDITH4B
Avatar
2128 příspěvků moje polička 03. května 2022 20:11

Azalka to pěkně rozjela

Offline Janulik03
Avatar
20154 příspěvků moje polička 03. května 2022 20:15

EDITH4B ach ta je 

Offline milacka
Avatar
5881 příspěvků moje polička 03. května 2022 20:17

EDITH4B krásna farba

Offline EDITH4B
Avatar
2128 příspěvků moje polička 03. května 2022 20:29

Janulik03 milacka děkuju,mám z ní radost