Kytičky aneb zelené prsty...

01. února 2015 13:31
Offline Pinot Noir
Avatar
29760 příspěvků moje polička 30. dubna 2022 11:17

Zarinya ty růže jsou na vaši zahradě? To je paráda!

Offline brrr
Avatar
12302 příspěvků moje polička 30. dubna 2022 12:00

Kvetou nám mechy

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 30. dubna 2022 12:10

Pinot Noir ano ty si tam zijou.:-)

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 30. dubna 2022 14:07

Kan

Že se vracím k tomu bambusu... Když budu chtít, aby na mě lidé dlouho vzpomínali, mám zasadit do každé zahrady kolik proutků?

Dědictví po babičce, vnoučata těšte se.

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 30. dubna 2022 15:42

MhaTak na to, co jsem viděla stačil jeden a 15 let, prorostl i do dřevníku, který je o kus dál.

Offline baltik
Avatar
4963 příspěvků moje polička 30. dubna 2022 15:48

brrr ty jo, to je krasa :)

Offline Janulik03
Avatar
20154 příspěvků moje polička 30. dubna 2022 16:30

moora aaaaaaach

Offline Janulik03
Avatar
20154 příspěvků moje polička 30. dubna 2022 16:31

Pinot Noir krasna zbierka tulupanov

Offline SunEclipse
Avatar
3466 příspěvků moje polička 30. dubna 2022 17:36

Mha na bambus je odborník 999

Offline crazydaisy
Avatar
2667 příspěvků moje polička 30. dubna 2022 18:01

Mha my pred lety dostali kousek nejakyho jako malyho bambusu, pry na dekoraci do kytic. Mne se nelibil, tak jsem ho po sezone vyryla a dala pryc. Minimalne 10let jsme se ho zbavovali mechanicky i pak uz chemicky. Vzdycky nekde vykoukl.

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 30. dubna 2022 18:21

Kan crazydaisy

Děkuji za dobré rady. Potomstvo, třeste se

SunEclipse

Tichý asocialní sraz?

Offline 999
Avatar
19699 příspěvků moje polička 30. dubna 2022 18:39

Mha Já ten náš bambus miluju :-). Zasadil ho někdo před námi, většinu roku se drží v  úrovni terasy a každý rok se zblázní :-). Pak roste před očima, klidně 10 metrů za týden. Pak teda přijde zahradník s mačetou a zase čekáme rok :-).

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 30. dubna 2022 18:50

999

Tak takovou rostlinu je těžké nemilovat.

Kam by dorostla, nebýt pána s mačetou? 10 metrů? 15?

Offline 999
Avatar
19699 příspěvků moje polička 30. dubna 2022 18:53

Mha Nevím :-). My se našich zahradníků bojíme :-).

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 30. dubna 2022 19:05

999

Když chodím s velkýma nůžkama nebo vidlema, tak mě taky nikdo neoslovuje.

(naštěstí, asi bych si z leknuti způsobila tepenne krvácení na víc místech) 

Offline Janulik03
Avatar
20154 příspěvků moje polička 01. května 2022 18:28

Čerešňový sad u nás

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 01. května 2022 18:52

Ty potvory cekaly az odjedu.Toto vyfotil muz kdyz se vratil z letiste.

Offline Magráta
Avatar
8114 příspěvků moje polička 02. května 2022 08:37

Zarinya nádhera :-)

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 02. května 2022 08:38

Zarinya Krása! A voní? Ta růžová víc než červená?

Offline Pinot Noir
Avatar
29760 příspěvků moje polička 02. května 2022 08:40

Zarinya no to je paráda!