Zarinya ty růže jsou na vaši zahradě? To je paráda!
Kytičky aneb zelené prsty...
Kvetou nám mechy

Pinot Noir ano ty si tam zijou.:-)
Že se vracím k tomu bambusu... Když budu chtít, aby na mě lidé dlouho vzpomínali, mám zasadit do každé zahrady kolik proutků?
Dědictví po babičce, vnoučata těšte se. ![]()
MhaTak na to, co jsem viděla stačil jeden a 15 let, prorostl i do dřevníku, který je o kus dál.
brrr ty jo, to je krasa :)
moora aaaaaaach ![]()
Pinot Noir krasna zbierka tulupanov ![]()
Mha my pred lety dostali kousek nejakyho jako malyho bambusu, pry na dekoraci do kytic. Mne se nelibil, tak jsem ho po sezone vyryla a dala pryc. Minimalne 10let jsme se ho zbavovali mechanicky i pak uz chemicky. Vzdycky nekde vykoukl.
Mha Já ten náš bambus miluju :-). Zasadil ho někdo před námi, většinu roku se drží v úrovni terasy a každý rok se zblázní :-). Pak roste před očima, klidně 10 metrů za týden. Pak teda přijde zahradník s mačetou a zase čekáme rok :-).
Mha Nevím :-). My se našich zahradníků bojíme :-).
![]()
Když chodím s velkýma nůžkama nebo vidlema, tak mě taky nikdo neoslovuje.
(naštěstí, asi bych si z leknuti způsobila tepenne krvácení na víc místech)
Čerešňový sad u nás ![]()

Ty potvory cekaly az odjedu.
Toto vyfotil muz kdyz se vratil z letiste.




Zarinya nádhera :-)
Zarinya Krása! A voní? Ta růžová víc než červená?
Zarinya no to je paráda!
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Esxence 2026: Podruhé. Teda pokračování.
Esxence 2026: Poprvé. Doslova.
Guerlain Masterclass a my
