Kytičky aneb zelené prsty...

01. února 2015 13:31
Offline Pinot Noir
Avatar
29760 příspěvků moje polička 03. května 2022 20:30

Vilemina uf, držím palce, ať už je to za tebou.

Offline milacka
Avatar
5881 příspěvků moje polička 03. května 2022 23:20

brrr škoda, že obdobie kvitnutia tulipánov trvá krátko, milujem ich.

Offline Hanka H
Avatar
2914 příspěvků moje polička 04. května 2022 13:08

Mám téměř padesátiletý vánoční kaktus (průměr snad kolem metru) a potřebuji uvolnit místo - mohu ho teď přemístit na chodbu v domě? A kdy ho přenést nazpět tak, aby kvetl?

Offline milacka
Avatar
5881 příspěvků moje polička 04. května 2022 13:20

Lúka sa začína prebúdzať....

Offline Magráta
Avatar
8114 příspěvků moje polička 04. května 2022 15:06

milacka EDITH4B to jsou barvy

Offline Janulik03
Avatar
20154 příspěvků moje polička 04. května 2022 19:53

milacka uuuž? Oooo

Offline Janulik03
Avatar
20154 příspěvků moje polička 04. května 2022 19:55

Magnolia uz to bude mat za sebou a my kopu prace. Ale aj tak to stojí za to. 

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 04. května 2022 20:32

milackakrasa!

Janulik03ano taky bych to te tve magnolii odpustila.

Offline milacka
Avatar
5881 příspěvků moje polička 04. května 2022 21:07

Janulik03 veru už, prvé boli púpavy, teraz tieto krásky. A je ich dosť. 

Offline milacka
Avatar
5881 příspěvků moje polička 04. května 2022 21:08

Janulik03 magnólii by som tento bordel odpustila. V čase kvitnutia je najkrajší strom.

Offline milacka
Avatar
5881 příspěvků moje polička 04. května 2022 21:12

Zarinya a to je len začiatok, teším sa na ďalšie kvety. Minulý rok na lúke stále niečo kvitlo, dúfam, že aj tento rok. Aj keď krtko, určite viacerí, pracovali aj nadčasy. Samé kopčeky

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 04. května 2022 21:13

milackapotvory.

Offline SunEclipse
Avatar
3466 příspěvků moje polička 04. května 2022 21:25

Hanka H jestli máte dům, dej ho přes léto ven a nech až do října

Offline Sweet Potato
Avatar
40130 příspěvků moje polička 04. května 2022 21:32

milacka To už je len? Krása.

Já jsem pořád v tulipánovém nebi. A některé se ještě chystají.

Offline milacka
Avatar
5881 příspěvků moje polička 04. května 2022 22:13

Sweet Potato v moje záhrade mi tulipány chýbajú, na jeseň skúsim posadiť, tulipánové nebe je nádherné

Offline Hanka H
Avatar
2914 příspěvků moje polička 04. května 2022 22:13

SunEclipseBydlím v domě v centru města, takže jsem kaktus chtěla vystrčit na chodbu- na parapet. Myslím, že by to mohl přežít.

Sweet Potato Tulipánová nádhera!

Offline continuity
Avatar
42702 příspěvků moje polička 04. května 2022 22:23

Sweet Potato krása! donesla jsem tchýni plno tulipanovych cibulek z Amsterdamu, neviděla jsem to kvést, ale prý byly takové obyčejné. Tak nevím. 

Offline Pinot Noir
Avatar
29760 příspěvků moje polička 04. května 2022 23:12

continuity i obyčejné tulipány jsou krásné.

Offline Pinot Noir
Avatar
29760 příspěvků moje polička 04. května 2022 23:17

Dnes jsme s kluky osázeli netřeskové misky. Teda já sázela, oni zdobili ulitami. Pak se tradičně porvali, takže fajn den.

Offline continuity
Avatar
42702 příspěvků moje polička 04. května 2022 23:23

Mě to teda kvete, jen se bojím,že tím letos končíme.