Kytičky aneb zelené prsty...

01. února 2015 13:31
Offline Pinot Noir
Avatar
29760 příspěvků moje polička 04. května 2022 23:25

continuity teda, to je paráda! Máš tam víc druhů než v průměrné zahradě. Moc hezké.

Offline continuity
Avatar
42702 příspěvků moje polička 04. května 2022 23:31

Pinot Noir díky. 

Nemám místo. Ještě se snad rozjedou fuchsie, co mám na okně na východní straně. 

Offline Janulik03
Avatar
20154 příspěvků moje polička 05. května 2022 03:49

continuity máš to fakt krásne 

Offline Janulik03
Avatar
20154 příspěvků moje polička 05. května 2022 03:50

Pinot Noir praca s deťmi. A teda nádhera.

Offline Magráta
Avatar
8114 příspěvků moje polička 05. května 2022 07:22

continuity džungle :-)

Sweet Potato barvy nádherné

Pinot Noir tradičně pěkný no :-)

Offline Sweet Potato
Avatar
40130 příspěvků moje polička 05. května 2022 08:42

continuity To je moc hezké. A těm lewisiím se u tebe opravdu daří. Mně teprve nakvétají.

Offline EDITH4B
Avatar
2128 příspěvků moje polička 05. května 2022 11:49

Srdíčka a kosatce

Offline EDITH4B
Avatar
2128 příspěvků moje polička 05. května 2022 11:49

Offline Sweet Potato
Avatar
40130 příspěvků moje polička 05. května 2022 14:20

Až přijdou v nejbližších dnech ty mrazy, tak abyste věděly, kdo za to může.

Už jsem to nevydržela a vyvlekla všechno ven. Přes dvě patra se za mnou táhnou závěje listí, chystá se na déšť a mně došly síly. Já vím, že by bylo jednodušší to po sezóně vyházet a další rok koupit nové, hezčí. Jenže vyhazovat živé kytky nedokážu. Sedím na terase, piju kafe a čumím do blba. Vlastně do zeleně.

Offline Pinot Noir
Avatar
29760 příspěvků moje polička 05. května 2022 14:23

Sweet Potato předevčírem jsem nevydržela a lupiny, ostrožky, povíjnice a všechno, s čím se drbu už od února, jsem zasadila do záhonu. Mrznout NEBUDE!

Offline Sweet Potato
Avatar
40130 příspěvků moje polička 05. května 2022 14:25

A srovnání, ten vlevo byl v zimní zahradě na maximálním možném světle, tev vpravo na chodbě daleko od okna.

Offline Sweet Potato
Avatar
40130 příspěvků moje polička 05. května 2022 14:26

Pinot Noir Ty to dají v pohodě. Tohle jsou sub- a tropičtí zpovykanci.

Offline Pinot Noir
Avatar
29760 příspěvků moje polička 05. května 2022 14:28

Sweet Potato koukám na předpověď a

Offline Pinot Noir
Avatar
29760 příspěvků moje polička 05. května 2022 14:30

baltik tak nakonec mám opravdu na cestě tu lavičku z Tchiba! Má tam samá pozitivní hodnocení a muž se pro ten stolek nadchnul, tak už jede!

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 05. května 2022 14:51

Pinot Noir ooo chcem pak foto!

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 05. května 2022 14:54

Sweet Potato Ta žlutá Mandevila ti moc pěkně přezimovala. Vlastně všechno máš pěkně zelený, hezké mi přijdou.

Offline continuity
Avatar
42702 příspěvků moje polička 05. května 2022 15:08

Pinot Noir držím palce. slovo Tchibo v souvislosti s nábytkem nemůžu u nás doma ani vyslovovat.

Offline Pinot Noir
Avatar
29760 příspěvků moje polička 05. května 2022 15:09

continuity nestraš!

Offline Magráta
Avatar
8114 příspěvků moje polička 05. května 2022 15:15

Pinot Noir jde sem vedro ze Sahary .-)

Offline Pinot Noir
Avatar
29760 příspěvků moje polička 05. května 2022 15:19

Magráta no právě, to bych asi ani nepotřebovala. Zvlášť v kombinaci s dětmi, které by neměly po neštovicích na slunce.