Kytičky aneb zelené prsty...

01. února 2015 13:31
Offline Sweet Potato
Avatar
40130 příspěvků moje polička 05. května 2022 15:37

Kan Děkuju, ale ta žlutá je nová, proto je tak úhledná. Ty zimované jsou "samá ruka, samá noha@, ale taky hezky nasazují na květ.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49183 příspěvků moje polička 05. května 2022 21:04

tak aspon neco mi kvete:-)

Offline continuity
Avatar
42702 příspěvků moje polička 05. května 2022 21:28
Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 05. května 2022 22:53

viktorka_od splavu ten ma krasnou barvu

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49183 příspěvků moje polička 05. května 2022 22:57

continuity moora děkuju. zjevně se mu v novém bydlišti líbí

Offline Hanka H
Avatar
2914 příspěvků moje polička 05. května 2022 23:10

viktorka_od splavu Nádhera! Po čistě žlutém ibišku toužím!

Offline milacka
Avatar
5881 příspěvků moje polička 05. května 2022 23:26

viktorka_od splavu žltý je najkrajši

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 06. května 2022 11:52

viktorka_od splavu no to je,ale moc pekny.

Offline baltik
Avatar
4963 příspěvků moje polička 06. května 2022 12:01

Pinot Noir no vidis, tak pak dej vedet, jaka byla v realite :)

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 07. května 2022 16:09

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 07. května 2022 16:27

Zarinya

Ty voní i na dálku

U nás prší, což má taky své čaro.

Offline brrr
Avatar
12302 příspěvků moje polička 07. května 2022 19:32

Už jdou pomalu do květu konvalinky a orlíčky, ale ještě začínají poslední tulipány

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 07. května 2022 19:49

Mha jaj ta lupina a pivonky.

Offline Pinot Noir
Avatar
29760 příspěvků moje polička 07. května 2022 20:08

Kdo tu řešil to ohniště? My už ode dneška pečeme! Nakonec Buschbeck z OBI. Poklop ale muž sháněl po celé Praze, nakonec zřejmě koupil poslední, který tu byl. Tak uvidíme, jaké bude. Ale líbí se mi moc!

Offline continuity
Avatar
42702 příspěvků moje polička 07. května 2022 20:11

Pinot Noir krásné to máte. 

Offline Pinot Noir
Avatar
29760 příspěvků moje polička 07. května 2022 20:24

continuity děkuju. 

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 07. května 2022 20:27

Pinot Noirpekny ohniste a Risa je celej ty!

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 07. května 2022 20:28

Pinot Noir mame stejny a dobry

Offline Pinot Noir
Avatar
29760 příspěvků moje polička 07. května 2022 20:31

A zase jsem si koupila petúnie, i když mi lezou na nervy a loni jsem se už zapřísahala, že nikdy! Ale tyhle prostě

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 07. května 2022 20:38

Pinot Noirno tos musela!!!!!

proc ti lezou na nervy?