Kan Děkuju, ale ta žlutá je nová, proto je tak úhledná. Ty zimované jsou "samá ruka, samá noha@, ale taky hezky nasazují na květ.
Kytičky aneb zelené prsty...
tak aspon neco mi kvete:-)

Ale jak ![]()
viktorka_od splavu ten ma krasnou barvu
continuity moora děkuju. zjevně se mu v novém bydlišti líbí![]()
viktorka_od splavu Nádhera! Po čistě žlutém ibišku toužím!
viktorka_od splavu žltý je najkrajši![]()
viktorka_od splavu no to je,ale moc pekny.![]()
Pinot Noir no vidis, tak pak dej vedet, jaka byla v realite :)
![]()


Už jdou pomalu do květu konvalinky a orlíčky, ale ještě začínají poslední tulipány

Mha jaj ta lupina a pivonky.![]()
Kdo tu řešil to ohniště? My už ode dneška pečeme! Nakonec Buschbeck z OBI. Poklop ale muž sháněl po celé Praze, nakonec zřejmě koupil poslední, který tu byl. Tak uvidíme, jaké bude. Ale líbí se mi moc!


Pinot Noir krásné to máte.
continuity děkuju.
Pinot Noirpekny ohniste a Risa je celej ty!![]()
Pinot Noir mame stejny a dobry
A zase jsem si koupila petúnie, i když mi lezou na nervy a loni jsem se už zapřísahala, že nikdy! Ale tyhle prostě ![]()

Pinot Noirno tos musela!!!!!
proc ti lezou na nervy?
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Esxence 2026: Podruhé. Teda pokračování.
Esxence 2026: Poprvé. Doslova.
Guerlain Masterclass a my

