Kytičky aneb zelené prsty...

01. února 2015 13:31
Offline milacka
Avatar
5881 příspěvků moje polička 07. května 2022 20:44

Pinot Noir máte to tam nádherné aj s ohniskom

Offline milacka
Avatar
5881 příspěvků moje polička 07. května 2022 20:45

Burine sa po daždi darí

Offline milacka
Avatar
5881 příspěvků moje polička 07. května 2022 20:48

A o rok budem mať na záhrade takýto modrý koberec, teraz je to len malý koberček, ale rozrastá sa.

Offline Jos
Avatar
příspěvků moje polička 07. května 2022 21:03

Nejlepsi cast roku zacina. Ale nevim proc nove rododendrony jen zivori, tyhle jsou uz letite. 

Offline Jos
Avatar
příspěvků moje polička 07. května 2022 21:04

A tyhle velke narcisy jsou krasne

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49183 příspěvků moje polička 07. května 2022 21:09

milacka Zarinya děkuju Hanka H třeba by zakořenil, přijedeš si?:-))

Offline Hanka H
Avatar
2914 příspěvků moje polička 07. května 2022 21:33

viktorka_od splavu Kdyby nebylo Brno tak z ruky .....ale je fakt, že takhle čistě žlutý ibich je poměrně vzácný.

Offline Candance
Avatar
5633 příspěvků moje polička 07. května 2022 21:42

Pinot Noir ja a mame to same. Zapomela jsem napsat

Offline Pinot Noir
Avatar
29760 příspěvků moje polička 07. května 2022 21:46

Candance moora kolektivní ohniště

Konečně mám něco kolektivního, zatím to byly jen nemoci a těhotenství. 

Offline Pinot Noir
Avatar
29760 příspěvků moje polička 07. května 2022 21:48

brrr ty jsou krásný, u nás taky teprve některé začaly, jedny tulipány ještě ani nerozkvetly, ale celkově už se to chýlí ke konci.

Offline Pinot Noir
Avatar
29760 příspěvků moje polička 07. května 2022 22:09

milacka kamejka je boží

Jos to je krása, obojí u nás už je po narcisech, už kvete jen jediný druh.

Offline Pinot Noir
Avatar
29760 příspěvků moje polička 07. května 2022 22:13

Zarinya jsou to potvory zpovykané, moc se jim nedaří, furt nějaké plísně, mšice, miliony mšic! Nesmí na ně pršet, foukat, radši ani nedýchat, když jdeš kolem. A ty květy - jsou hezké, ale jenom otevřené, než rozkvetou a jakmile odkvetou, tak vyloženě hyzdí! No evidentně je mám hrozně ráda!

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 07. května 2022 22:16

Pinot Noir a jeste lepi!No,ale ty kropenaty a vlastne i ta cerna,taky bych neodolala.

Offline continuity
Avatar
42702 příspěvků moje polička 07. května 2022 22:16

Pinot Noir sdílím tvoji lásku k petuniim. Naštěstí je fakt nemám kam dát, takže můžou být jak chtějí hezké a nepodlehnu. 

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 07. května 2022 22:17

milacka ach ty modry jsou!co je to zac?

Offline Pinot Noir
Avatar
29760 příspěvků moje polička 07. května 2022 22:24

Zarinya jo a lepí!

continuity přísahám, že já už taky ne. Leda by se ty letošní moooc snažily!

Offline milacka
Avatar
5881 příspěvků moje polička 07. května 2022 22:38

Zarinya kamejka modronachová

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 08. května 2022 08:24

Chtěla jsem mamce ke dni Matek kytičku konvalinek z lesa a oni sotva lezou. 

Offline Sweet Potato
Avatar
40130 příspěvků moje polička 08. května 2022 08:52

Hanka H Krásně žlutý ibich jsem v týdnu už už koupila v Obi. Etiketa tedy tvrdila, že je to komule.

Offline Pinot Noir
Avatar
29760 příspěvků moje polička 08. května 2022 09:10

Druhá vlna tulipánů.