Kytičky aneb zelené prsty...

01. února 2015 13:31
Online Pinot Noir
Avatar
29757 příspěvků moje polička 08. května 2022 09:13

Zarinya potvrzuji, že ta modrá kamejka je fakt krásná. Ještě mám modro-bíle pruhovanou, ale ta není tak hezká.

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 08. května 2022 09:17

Pinot Noir krasny. Mne uz kvetou posledni. A poeticus narcisy

a mudoul ma 3, slovy tri, kvety!! Prvni, sazela jsem je predloni. Fotku vam nedam, je to tak mrnavy, ze fotak na ne neumi zaostrit :))

Offline EDITH4B
Avatar
2128 příspěvků moje polička 08. května 2022 09:19

Přemýšlím že dám do země rajčata a lilky, když hlásí ty horka.Mám je obrovský, některý začínají kvést... Riskla jste to už některá?

Online Pinot Noir
Avatar
29757 příspěvků moje polička 08. května 2022 09:20

moora jestli se bude startovat tak dlouho jako naše švestka, tak si ještě spoustu let počkáš. . Blbý je, když osm let čekáš na první plody a pak zjistíš, že vůbec nejsou dobré.

Online Pinot Noir
Avatar
29757 příspěvků moje polička 08. května 2022 09:22

EDITH4B už bych je dala, ale musím je teprve koupit

Ale riskla bych to. Letničky už jsem taky dala do záhonů.

Offline EDITH4B
Avatar
2128 příspěvků moje polička 08. května 2022 09:27

Pinot Noir že jo? Děkuju za potvrzení.Já je letos zkusila vypěstovat ze semínek a už mají asi metr.

Offline Hanka H
Avatar
2914 příspěvků moje polička 08. května 2022 09:36

Sweet Potato Vyrážím tam! Edit - dneska je vlastně zavřeno!

Offline brrr
Avatar
12302 příspěvků moje polička 08. května 2022 10:10

EDITH4B Já jsem na záhonek včera zasadila už všechno - rajčata, okurky, cukety, papriky i batáty. Ty poslední jsou teda pokus, začaly mi doma klíčit, tak jsem je z pod dřezu vystěhovala ven. Zatim to vypadá, že prvotní světelný i teplotní šok zvládly.

Offline euridike blogger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 08. května 2022 10:17

Offline euridike blogger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 08. května 2022 10:19

Offline EDITH4B
Avatar
2128 příspěvků moje polička 08. května 2022 14:20

brrr už mám taky všechno v zemi.Tak se ukáže.

Online Pinot Noir
Avatar
29757 příspěvků moje polička 08. května 2022 14:47
Offline Garfie
Avatar
28428 příspěvků moje polička 08. května 2022 15:13

Jeden kvetoucí japonský chodník.

Offline Janulik03
Avatar
20154 příspěvků moje polička 08. května 2022 17:08

Pinot Noir tie kamejky sú krásne. Škoda že uz ich fakt nemám kam dať. 

Unas brunery, bergenie, a vyskakuju v obrovskom počte laliovky. V popredi divoke jahody pre detičky. 

Staru jablon uz sme chceli dat preč a tak zakvitla, ze zostava.

Offline Malvin
Avatar
1644 příspěvků moje polička 08. května 2022 18:08

Flóra z dnešní zoo

Offline brrr
Avatar
12302 příspěvků moje polička 08. května 2022 18:13

Jabloně kvetou jak o dušu (pohled z houpací sítě)

Offline slniecko admin
Avatar
19514 příspěvků moje polička 08. května 2022 20:21
Reakce na Pinot Noir:

Druhá vlna tulipánů.

​Do tých čo sú druhé zľava v prvom rade, to sú asi tie do ktorých som sa zamilovala tento rok na tulipánovom festivale. Oni majú aj takú veľmi tenunkú stopku, nie?

Offline Sweet Potato
Avatar
40130 příspěvků moje polička 08. května 2022 20:53

slniecko Ano, je to druh botanických tulipánů, nejspíš bakerii. Na jednom stonku někdy mají i víc květů.

Online Pinot Noir
Avatar
29757 příspěvků moje polička 08. května 2022 21:46

Sweet Potato slniecko moje tedy mají jen jeden květ. Ale zamilovala jsem se do nich taky.

Offline slniecko admin
Avatar
19514 příspěvků moje polička 08. května 2022 22:33

Sweet Potato Pinot Noir tie na výstave mali tiež len jeden kvet....mali ich zasadené medzi stromami, vyzerali krehko ako pre víly .

Špekulujem, či by sa mi to udržalo na balkóne (a pomedzi to asi nezábudky....alebo len niečo zelené...).