Kytičky aneb zelené prsty...

01. února 2015 13:31
Offline Garfie
Avatar
28428 příspěvků moje polička 09. května 2022 07:16

Janulik03 Ta tvoje zahrada!  A jabloň nechte, ta si to zaslouží!

Online Pinot Noir
Avatar
29756 příspěvků moje polička 09. května 2022 08:34

Malvin když jsem byla naposledy v zoo, koukala jsem na rostlinstvo víc než na zvířata .

Offline Sweet Potato
Avatar
40130 příspěvků moje polička 09. května 2022 08:45
Offline Mulen
Avatar
4986 příspěvků moje polička 09. května 2022 09:33

krásný fotky na posledních stránkách.

Fotím postupně naši zahradu, jak rozkvétá, ale z dálky ještě moc barevná není .

Offline Mulen
Avatar
4986 příspěvků moje polička 09. května 2022 09:36

Nemáte někdo zkušenosti s pěstováním Vistárie? Měli jsme ji, rostla od země až k balkonu, ale nikdy nekvtetla. Nakonec jsme ji museli vykopat (kvůli protékání kanalizace, ne kvůli ní)

Chtěla bych to s ní zkusit znovu, ale chtěla bych nám aby kvetla tak jako tuším Janulik03 Ta strana domu, co na ní rostla je teda na západ, tak nevím, jestli to nevadí..

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49183 příspěvků moje polička 09. května 2022 09:43

Mulen ta vase zahrada je tak super, uz jsem ji tu kdysi obdivovala

vistarie pokud vim kvete jen tam, kde sviti slunce, tak mozna je ji zapad malo? cast na kterou nesviti proste nepokvete. my meli na plote obri sousedovic vistarii, ale nikdy jsem z ni nevidela ani kvet

Offline Garfie
Avatar
28428 příspěvků moje polička 09. května 2022 09:45

Mulen To je náhera, i bez kvetení!!!

Offline Mulen
Avatar
4986 příspěvků moje polička 09. května 2022 10:06

viktorka_od splavu Garfie děkuji, vždycky to potěší a zase vyřídím hlavnímu zahradníkovi

 S tím málo světlem mě to taky napadlo, ale odpoledne tam svítí slunko fakt hodně , až do večera.

Ale možá to bude tím, že se o ni vlastně nikdo nestaral, nikdo ji nezastřihoval. Stahla jsem si postup a tam je, že bez toho nepokvete. Tak vlastně doufám, že by to mohlo být tím, s tím se totiž dá něco dělat..

Offline Mulen
Avatar
4986 příspěvků moje polička 09. května 2022 10:07

a hnízdí nám ve vrbě strakapoud

Offline Sweet Potato
Avatar
40130 příspěvků moje polička 09. května 2022 10:15

Mulen To je úplně pohádková zahrada!

Voda v zahradě je nejvíc. ❤️

Offline Sweet Potato
Avatar
40130 příspěvků moje polička 09. května 2022 10:16

Mulen Vistárii mám od loňska, rozrostla se hezky, ale ještě nekvete. Říkáš stříhat?

Online Pinot Noir
Avatar
29756 příspěvků moje polička 09. května 2022 10:17

Mulen to je krásný pohled

Offline Mulen
Avatar
4986 příspěvků moje polička 09. května 2022 10:24

Pinot Noir Sweet Potato díky

Sweet Potato našla jsem tenhle návod na pěstování: vistárie Píšou tam, že kvete až 3-4 rok po výsadbě. 

Offline Janulik03
Avatar
20154 příspěvků moje polička 09. května 2022 10:41

Mulen zapad nevadí, slnka bude dosť. Treba ai nechat hlavne stokny krore zhrubnu a z nich treba tak v marci ostrihat vyrastajuce vyhonky cca na tri ocka. Rastie ako blazon, tak strihat aj po odkvete vsetko co nechcete. Kvitne len ked sa atriha. Kludne ju potom nafot a spolu to mozme pozriet co a ako

Offline Janulik03
Avatar
20154 příspěvků moje polička 09. května 2022 10:44

Sweet Potatomas ju kúpenú uz vacsiu alebo zakorenený odrezok?

Offline Mulen
Avatar
4986 příspěvků moje polička 09. května 2022 10:46

Janulik03 díky moc, v to jsem doufala. Jak se (hlavně manžel) o zahradu staráme, na vistárii se nějak zapomnělo. Rostla jak blázen, lezla mi na balkon, ale nekvetla. Můžu ji zasadit i teď?

Mám zahradnické období , tak jsem si dala předsevzetí, že to s ní zkusím sama.

Offline Janulik03
Avatar
20154 příspěvků moje polička 09. května 2022 10:55

Mulen jasneee lepsie teraz ako keď by bolo moc horko

Offline Mulen
Avatar
4986 příspěvků moje polička 09. května 2022 11:02

Janulik03 doufám, že jednou bude tak krásná jako ta vaše

Online Pinot Noir
Avatar
29756 příspěvků moje polička 09. května 2022 11:03

Už začínají hosty, jsou tak krásné.

Offline Sweet Potato
Avatar
40130 příspěvků moje polička 09. května 2022 11:47

Janulik03 Loni jsme koupili ve Spomyšlizhruba metrovou v tom klasickém dlouhém štíhlém květináči.