Kytičky aneb zelené prsty...

01. února 2015 13:31
Offline Sweet Potato
Avatar
40130 příspěvků moje polička 09. května 2022 12:28

Janulik03 A teď vypadá takhle.

Offline brrr
Avatar
12302 příspěvků moje polička 09. května 2022 12:38

Mulen Máme vistárii na sz a kvete krásně, akorát chce stříhat a fakt trvá pár roků než začne. Takže potvrzuju informace od Janulik03 

Offline Mulen
Avatar
4986 příspěvků moje polička 09. května 2022 12:56

brrr

Pinot Noir to je vždycky tak krásný pohled.

Offline Garfie
Avatar
28428 příspěvků moje polička 09. května 2022 14:02

Já jsem vyfotila super malou zahrádku na ulici v centru Tokya, naležato naskládané malé květináče, snažila jsem se to vyfotit v detailu, fakt super, takovou rozkvetlou stěnu to udělalo. První fotka vypadá jako dvě, ale je to pohled na vchod domu, u kterého byla ta zelená zeď. 

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 09. května 2022 14:24

Garfie Zajímavý. 

Offline Magda
Avatar
255 příspěvků moje polička 09. května 2022 14:32
Reakce na Pinot Noir:

Už začínají hosty, jsou tak krásné.

​Hosty miluji! A tato žluto-modrá nemá chybu

Offline continuity
Avatar
42702 příspěvků moje polička 09. května 2022 16:10

Mulen ta tvoje zahrada je

Offline Tak Betty
Avatar
6089 příspěvků moje polička 09. května 2022 16:56

Dala jsem letnit  strelicii, může být na slunci nebo raději v polostínu. 

Offline Mulen
Avatar
4986 příspěvků moje polička 09. května 2022 17:29

continuity diky, az úplně rozkvete, vyfotim ji zas.

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 09. května 2022 17:31

Tak Betty Spíš bych ji dala na chráněné místo, já ji přesně takto vloni spálila.

Offline Janulik03
Avatar
20154 příspěvků moje polička 09. května 2022 17:43

Garfie to je super nápad

Offline Janulik03
Avatar
20154 příspěvků moje polička 09. května 2022 17:44

Tak Betty polotien 

Offline Janulik03
Avatar
20154 příspěvků moje polička 09. května 2022 17:45

Sweet Potato tak ta ti bude kvitnut len ju ostrihaj . Bocne vyhonky na tri očká, hlavny si vyber jeden alebo aj viaceré. A táto konstrukciat do buducna neviem ci vydrží. Mas ju krasnu

Offline Janulik03
Avatar
20154 příspěvků moje polička 09. května 2022 17:58

Sweet Potato Mulen predstavu. Tie hrube pucky sú kvety. 

Offline Sweet Potato
Avatar
40130 příspěvků moje polička 09. května 2022 18:08

Janulik03 Aaaa, vůbec nevim. Nebudeš mít cestu kolem?

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 09. května 2022 18:09

euridike Mulen

Krásné fotky

Offline Janulik03
Avatar
20154 příspěvků moje polička 09. května 2022 18:11

Sweet Potato mnoo tak teda na buduci marec sa mozme dohodnúť. A ostrihame

Offline Janulik03
Avatar
20154 příspěvků moje polička 09. května 2022 18:16

Inak nam tu teraz prsalo vlastne lialo krupy padali a riadna povodeň. som dorazila domov a prebrodila sa cez cestu. Uz to opada ale videla som fotky co muz nafotil a mali sme veľké šťastie. Vytopeny skleník, záhradný domcek a inak v podstate len voda. Ale  v meste vyhladili stav ohrozenia. No hadamt uz nebude viac prsat. 

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 09. května 2022 18:43

Janulik03 panejo  tady deste nevidet, kam predpoved saha

Offline Janulik03
Avatar
20154 příspěvků moje polička 09. května 2022 18:48

moora no tiež nič moc, čo? Zas sucho