moora Janulik03 tady sucho pekelný, přitom mám pocit, že celý Instagram sdílí fotky "po dešti".
. Povodeň bych tedy samozřejmě nerada.
Kytičky aneb zelené prsty...
Pinot Noir u nás spadl včera celý milimetr![]()
Sucho je teda príšerné. Všude v lese už prach, horší než na konci léta.
Mulen aj 20 rokov asi. A teda bacha na okapy a strechu. Vie s tým pekne zatočiť.
Janulik03 nenechám ji vylézt dál než na balkón
Ta vaše, to už je fakt pořádný kousek.
Mulen no a preto ju striham potvoru jednu ![]()
slniecko
Jestli jsou to tyhle, na balkóně bych to zkusila.
áno, určite sú to tie, fotila som si k nim cedulku, aby som nezabudla názov.
Ešte bol jeden typovo podobný (teda iné farbz aj tvar lupeňov, ale tiež tá tenká stonka a vílí nádzch) s názvom Tinka.
Ľan siaty v plnom kvete. 
Mulen tedy ty máš krásnou zahradu ![]()
Magráta díky![]()
je teda fakt malinká a dá hodně práce (většinou ne mé teda
) Líbila se mi i zahrada, jako má švagr, veliká, s ovocnými stromy, dole má jezírko a vrby
. Usadily se mu tam i dvě kachny.
Ale já jsem vyrostla na dvorečku za činžákem, tak si vůbec nestěžuju ![]()
Je moc krásný, já měla loni červenou verzi a taky to byla tak sytá barva.
milacka ten je roztomilý.
První orlíček. ![]()

Vistarie uz kvetou

milacka len miluju, ale vzdycky mi ho sezerou slimaci.
milacka len miluju, ale vzdycky mi ho sezerou slimaci.
Krásné.
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Esxence 2026: Podruhé. Teda pokračování.
Esxence 2026: Poprvé. Doslova.
Guerlain Masterclass a my





