Kytičky aneb zelené prsty...

01. února 2015 13:31
Online Sweet Potato
Avatar
40130 příspěvků moje polička 10. května 2022 22:11

continuity Ještě mi kvete růžová, další snad později.

Online continuity
Avatar
42701 příspěvků moje polička 10. května 2022 22:16

Sweet Potato ty růžové jsou stejně nejhezčí. 

Offline Tak Betty
Avatar
6089 příspěvků moje polička 10. května 2022 22:19

Pod vlivem debaty o vistarii jsem přistoupila na stříhání. Máme ji sedm let a ještě nekvetla. Bojím se aby nezborila střechu zahradního domku

Offline Tak Betty
Avatar
6089 příspěvků moje polička 10. května 2022 22:20

Offline Tak Betty
Avatar
6089 příspěvků moje polička 10. května 2022 22:20

Offline berush
Avatar
460 příspěvků moje polička 10. května 2022 22:47

Po čtyřech letech jsem se dočkala - vykvetla mi dřevitá pivoňka

Offline Pinot Noir
Avatar
29756 příspěvků moje polička 10. května 2022 23:53

berush jé, už? Krásná. Mám podobnou, jen má tmavší střed. Loni měla dva květy, letos má tři poupata, tak se těším. 

Offline Janulik03
Avatar
20154 příspěvků moje polička 11. května 2022 04:31

Ginger nádhera to je vaša?

Offline Janulik03
Avatar
20154 příspěvků moje polička 11. května 2022 04:33

Tak Betty len do toho 

Offline Ginger
Avatar
1216 příspěvků moje polička 11. května 2022 05:59

Janulik03 jo to je nase vistarie. Jedna je obyc a druha je plnokveta. 

Sweet Potato diky moc a k rezu vistarii doplnuji, ze se musi strihat hodne brzy na jare. Bez rezu nenasadi na kvety. 

Offline Ginger
Avatar
1216 příspěvků moje polička 11. května 2022 06:02

Tak Betty ja bych tu vistarii zakratila jeste vic, hlavne ty spleteny slahouny. Tak pristi rok brzy na jare ji zastrihni ofinu a treba vykvete.

Offline Janulik03
Avatar
20154 příspěvků moje polička 11. května 2022 06:08

Gingerprosim ta k tej plnokvetej, vies mi napisat aj nazov?

Offline Ginger
Avatar
1216 příspěvků moje polička 11. května 2022 06:21

Janulik03 je to wisteria floribunda black dragon. Ty plnokvete budou mit v nazvu 'plena'. Kvete ale mene intenzivne v porovnani s obycejnou vistarii. 

Offline Janulik03
Avatar
20154 příspěvků moje polička 11. května 2022 06:32

Gingerdakujem a kvitnu ti krasne. U nas iba nasadene puky zatiaľ.

Mam ešte jednu , bielu, som zvedava ci zakvitne uz tento rok

Offline Tak Betty
Avatar
6089 příspěvků moje polička 11. května 2022 09:00

Ginger dnes budu  v krácení pokračovat, to byl začátek. 

Online notna
Avatar
9377 příspěvků moje polička 11. května 2022 10:46

Ginger To je nádhera!

Offline Vlm
Avatar
897 příspěvků moje polička 11. května 2022 10:48

mám takovou radost jak to všechno roste,ze se mi  nechce do práce ani nikam,jen bych se kochala. Líhnou se vážky a jezírko bude brzy plné pulců.

Offline Pinot Noir
Avatar
29756 příspěvků moje polička 11. května 2022 14:58

berush tak u nás už taky!

Offline Vilemina
Avatar
2360 příspěvků moje polička 11. května 2022 15:19

včera koupený lewisie.

Online Sweet Potato
Avatar
40130 příspěvků moje polička 11. května 2022 15:53

Vlm Bacha s těmi pulci, aby proti tobě a kvákání nezačal někdo psát petice jako v Jirkově.