Kytičky aneb zelené prsty...

01. února 2015 13:31
Offline SunEclipse
Avatar
3463 příspěvků moje polička 05. února 2023 09:17

Sweet Potato to je ten ode mne, nebo jiný nešťastník? Kdyžtak ti dám jiný

Offline Sweet Potato
Avatar
40106 příspěvků moje polička 05. února 2023 10:00

Garfie To je krása! V Tokiu je tedy zima mírná? Žádný led ve dřezu? Pořád čekám, jestli to přijde. A teď mne napadá, tam, co ten led bývá, že nezamrznou a nepraskají trubky?

Offline Sweet Potato
Avatar
40106 příspěvků moje polička 05. února 2023 10:02

SunEclipse Jiný. Ten od tebe vypadá ok. (Fakt bys mi po tomhle svěřila dalšího?)

Offline Tak Betty
Avatar
6079 příspěvků moje polička 05. února 2023 10:28
Reakce na Ronna:

Ahoj, chtěla bych si namnožit tchynin jazyk, myslíte, že stačí listy zapíchat do zeminy? A lze list přepůlit a mít tak dva řízky?

​jde to, ale listy už budou jenom zelené.  Nebudou mít to svetle lemování.  Lepší je odnožemi, dělením. 

Offline Ounz
Avatar
20471 příspěvků moje polička 05. února 2023 21:14

Ronna ještě teda k jazyku, chceš množit tu obyč klasiku, nebo nějakej ten barevnej? Z nakrájenyho listu leze jen ta zelená klasika, ty ostatní se daj množit jen odkopkama. 

edit: zas jsem nedočetla diskuzi až do konce před odpovědí..

Offline Garfie
Avatar
28417 příspěvků moje polička 06. února 2023 03:59

Sweet Potato V Tokyu je to paráda, zima tu je, ale tak normální, největší problém je plíseň a brutálně zarosená okna každé ráno. Ale koupila jsem si super vychytávku, stěrku, kterou připevníš na plastovou lahev, takže vodu snadno setřeš. Taky jsme teď 400 km na jih od minulého pobytu. :-) Jak je to s trubkama, to vlastně vůbec netuším, já prostě jen přitáhla petrolejová kamínka a pustila na kohoutky...

Offline letolet
Avatar
742 příspěvků moje polička 06. února 2023 06:52

Ronna jde to, tohle je z jednoho listů 6 částí, jen je potřeba ohlídat kde bylo dole a kde nahoře. Ale je to se ztrátou barevnosti listu, pokud mnozis z barevného.  Někde jsem ale viděla, že když list dole seriznes do V, jako že ti vznikne taková vidlička, tak si zachová i barevnost. No ale nevim nevím, vyzkoušeno nemám.

Edit: zakoukala jsem se do Garfie záhonů a nedocetla dokonce, takže vše už bylo mezi tím napsáno :)

Offline letolet
Avatar
742 příspěvků moje polička 06. února 2023 07:14

Našla jsem jeste ukázku toho řezu tchyně do V

Offline Ronna
Avatar
1088 příspěvků moje polička 06. února 2023 19:05

Děkuji, určitě vyzkouším. Moc se mi líbí 3 - 4 květináče s jazykem vedle sebe, viděla jsem to v jednom dokumentu, u bílé stěny. To si ale ještě počkám, až to naroste.

Offline Garfie
Avatar
28417 příspěvků moje polička 08. února 2023 08:32

Dnes mě potěšila procházka v parku a rozkvetlé švestky ume. A k tomu jedna prazvláštní s oranžovými květy!! 

Offline monis
Avatar
1608 příspěvků moje polička 08. února 2023 13:05

No tak jsem si říkala, že bych mohla vysprchovat monsteru a vypadá to, že jí asi ponesu k sousedům do sprcháčeuž ať je jaro a můžu jí šmiknout....

Offline Sweet Potato
Avatar
40106 příspěvků moje polička 08. února 2023 16:47

Garfie To je krása.

Offline Biely kvet
Avatar
4145 příspěvků moje polička 08. února 2023 21:08

monis Krásnu ju máš.

Offline Victoria
Avatar
1414 příspěvků moje polička 10. února 2023 15:28

Udělalo mi to radost, ale nechci narušovat téma lyžování, tak to dám sem, kam to patří určitě lépe. Další urychlený tulipán Verona Sunrise. 

Offline Isca
Avatar
4888 příspěvků moje polička 10. února 2023 15:30

Victoria Nádhera

Offline Victoria
Avatar
1414 příspěvků moje polička 10. února 2023 15:32

Isca Díky. Ten mám letos poprvé a líbí se mi moc ta proměnlivá barevnost.

Offline Isca
Avatar
4888 příspěvků moje polička 10. února 2023 15:36

Victoria Jo, jsou na tulipány takový správně ležérní, barvou i texturou. 

Offline Sweet Potato
Avatar
40106 příspěvků moje polička 10. února 2023 15:40

Victoria Mnohem lepší než lyže!

Offline letolet
Avatar
742 příspěvků moje polička 10. února 2023 15:41

Victoria teda ty jsou

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 10. února 2023 15:49

Victoria krasny, ton v tonu