Volám @Kan. Pěkně prosim o radu. Mám miniaturní růží Diamond Eyes, mám ji prvnim rokem a dala jsem ji na záhon. Jenže, abych se s ni mohla kochat, tak ji musím skoro hledat. Dala bych ji do nádoby a do studené zimni zahrady, kde mám stovku muškátů. A tak Tě prosím do jak velkého květináče a kdy ji vyrýt .
Děkuji.











