Kytičky aneb zelené prsty...

01. února 2015 13:31
Offline Adina
Avatar
215 příspěvků moje polička 29. zaří 2024 13:56

Sweet Potato teda, krasny je mas! Ja je nedokazu prezimovat, v zimni zahrade mi teplota hrozne skace, peklo je napriklad v lednu pri slunecnem dni zapomenout vytahnout markyzu

Offline Tak Betty
Avatar
6090 příspěvků moje polička 29. zaří 2024 22:05

Tak ja jsem ji teď narychlo šoupla do předsíně. 

Offline chia
Avatar
příspěvků moje polička 30. zaří 2024 14:41
Reakce na Karja:

Pinot NoirCococo, bazény se dělají takhle a pak se do toho vloží ten modrý obal nebo je to nějaký neobvyklý styl? Musíš ukázat fotku dalšího postupu. A ta zelená na fasádě je fakt příjemná, já si vybavila takovou tu fasadovou jedovatou zelenou a říkala si, no jak vás to mohlo napadnout v kterémkoliv roce výstavby:D. 

​My máme takto urobený bazén už 17 rokov, minulý rok sme museli vymeniť tú modrú foliu a je zase ako nový. Bolo to rýchle - ráno chlapi prišli, vybrali poškodenú fóliu, dali novú a na obed už boli hotoví.

Offline Pinot Noir
Avatar
29774 příspěvků moje polička 30. zaří 2024 14:51

chiatak to ráda slyším. Ty plastové vany prý mají životnost maximálně 20 let a výměna je složitější a dražší. Nerez nebyl vůbec ve hře, tu cenu si ani nechci představovat. Plus nevím, jak je to s možností kombinace slané vody a nerezu. Tak děkuji za dobré zprávy. 

Offline chia
Avatar
příspěvků moje polička 30. zaří 2024 14:57

Pinot Noir presne, svokrovci vymieňali ten laminátový a to bola hrozná robota. Museli to po kusoch rozrezávať a vysekávať z betónu. a potom nanovo zabetónovávať novú vaňu. Robota na týždeň. 

Offline Janulik03
Avatar
20159 příspěvků moje polička 30. zaří 2024 15:12

Dnes som sa hrala. 

Offline Zu
Avatar
2768 příspěvků moje polička 30. zaří 2024 15:20

MP Meri nechala jsem se tebou zinfluencerovat na jezírko, ale vyvstal mi teď dotaz, dokážu ty vodní kytky nějak přezimovat?

Offline černá káva
Avatar
2114 příspěvků moje polička 30. zaří 2024 15:45

Janulik03 Podzimní krása.

Offline Sweet Potato
Avatar
40135 příspěvků moje polička 06. října 2024 16:10

Sklidila jsem cibuli. Tuhle.

Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 06. října 2024 18:36

Sweet Potato a to si stěžuješ nebocojako? leda by byla od amaryllisu nebo tak...

My budeme sklízet brambory z květináče, kde měly být rajčata. Kde se tam vzaly, fakt nevíme, kompost jsem přesívala.

Offline Sweet Potato
Avatar
40135 příspěvků moje polička 06. října 2024 18:48

andulka01 Ne, se chlubim, jaká jsem zemědělka.

Offline Pinot Noir
Avatar
29774 příspěvků moje polička 06. října 2024 18:50

Už jenom nasadit ploutve.

Online Makara
Avatar
3614 příspěvků moje polička 06. října 2024 19:02

Pinot Noir ty jo! Vypadá, jako by tam byl odjakživa. 

Offline Pinot Noir
Avatar
29774 příspěvků moje polička 06. října 2024 19:24

Makara že? Ale ta strana, odkud fotím, to je velká tragédie. Jak je pořád mokro, tak vznikl slušný tankodrom mixnutý s takovou betonovou krustou, no hroznej humus. A zdaleka to nekončí, teď se bude stavět prostor pro technologie a plocha pro střechu, takže zahrada si ještě užije. 

Online Makara
Avatar
3614 příspěvků moje polička 06. října 2024 19:31

Pinot Noir jak tě na to pustí, tak na jaře nikdo nepozná, ze tam řádil bagr 

Offline Karja
Avatar
44465 příspěvků moje polička 06. října 2024 22:21

Pinot Noir Ale tahle kostičková folie je teda moc hezká. 

Offline Garfie
Avatar
28430 příspěvků moje polička 07. října 2024 00:50

Janulik03 Haha, ten dýňový advenťák je vtipný! :-) 

Tady už taky začíná Halloween a podzim, i když má být dnes ještě 28 stupňů. 

Offline Janulik03
Avatar
20159 příspěvků moje polička 07. října 2024 07:02

Garfieoni to maju vždy také,    japonské, elegantné.

No adventak nemôže ležať ľadom celý rok. Najprv som váhala, ako s tým naložiť, potom som to využila tak ako je, no.

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 07. října 2024 10:18

Garfie jak jako 28 stupnu???

Offline Garfie
Avatar
28430 příspěvků moje polička 07. října 2024 10:43

moora Mno...ehm...ale už se to horší!

Hele, ale zase je takový vlhko, že jsem včera po celém dni venku sundávala prádlo pořád mokrý, děs.