Kytičky aneb zelené prsty...

01. února 2015 13:31
Offline Pinot Noir
Avatar
29774 příspěvků moje polička 17. října 2024 20:36

Janulik03 není to nějaký ten hvězdník?

Offline Makara
Avatar
3614 příspěvků moje polička 17. října 2024 20:38

Mha Janulik03 vyryla jsem drn trávy, do díry vrazila 5 cibulí, tím drnem to přikryla a trochu přimáčkla.

Offline Pinot Noir
Avatar
29774 příspěvků moje polička 17. října 2024 20:38

milacka to je hezké, jak se tu předávají nejen dětské nemoci, ale i inspirace - mě zase hodně inspirovala Janulik03

Offline Janulik03
Avatar
20159 příspěvků moje polička 17. října 2024 21:35

Pinot Noir vôbec netuším , myslím ze uz nezakvitne, tak záhada zosfane

Offline Janulik03
Avatar
20159 příspěvků moje polička 17. října 2024 21:36

Makara tak čakám na jar fotodokumentaciu

Offline Janulik03
Avatar
20159 příspěvků moje polička 17. října 2024 21:36
Offline Makara
Avatar
3614 příspěvků moje polička 17. října 2024 21:49

Janulik03 rozkaz. Teda bude-lí co fotit. 

Offline Janulik03
Avatar
20159 příspěvků moje polička 17. října 2024 22:09

Makara pohov!

Urcite bude čo, niečo vylezie vždy.

Offline RoSa
Avatar
10095 příspěvků moje polička 17. října 2024 22:13

Janulik03 hele a neni to ta krásná, co kvete bíle, takový zvonečky? brambůrka ji myslim má...

Offline Janulik03
Avatar
20159 příspěvků moje polička 17. října 2024 22:24

RoSa nenene, na tu čakám, ešte nekvitla, dala som jej privelky priestor ..

 

Offline Ginger
Avatar
1216 příspěvků moje polička 18. října 2024 06:33

Sweet Potato krasne voskovky. Taky pestuju, mam jich par v KytkaSem.

Online barbucha blogger
Avatar
35634 příspěvků moje polička 18. října 2024 10:58
Reakce na Pinot Noir:

barbucha souhlasím, nenáročné a krásné, celou sezónu. Kašlat na všechny hysterky, který vypadají slušně maximálně měsíc a vadí jim sucho, mokro, vítr, slunko, stín, horko, zima a nakonec je zabije škaredej pohled!

​Muhehe, to je absolutne presny

Offline Jos
Avatar
příspěvků moje polička 18. října 2024 11:07

Janulik03 ano, to bude amarylis. Ale aby kvetl tak ted do zimy a tmy. A na jare brzo vyndat na svetlo a zalevat. 

Offline Janulik03
Avatar
20159 příspěvků moje polička 18. října 2024 11:28

Jos hmmm, neviem, že by som kupovala amarylis. Ale moja pamäť už nie je to čo bývalo 

Offline Sweet Potato
Avatar
40138 příspěvků moje polička 18. října 2024 11:28
Reakce na Janulik03:

Mne v jednom kvetináči zacali nejake listy rásť,nejake cibule to su, a ja si ani za svet neviem spomenúť čo som tam dala a kedy.

Nemůže to být kalokvět?

Offline Janulik03
Avatar
20159 příspěvků moje polička 18. října 2024 11:30

Sweet Potato netuším

Dúfam že túto záhadu rozlustime

Offline Sweet Potato
Avatar
40138 příspěvků moje polička 18. října 2024 11:40

Janulik03 Fialové nebo bílé květy. Hvězdníky i amaryllis mají velikou cibuli, která se sází jen asi do půlky a listy trochu širší, z té fotky těžko říct.

Tohle jsou mé kalokvěty z Madeiry, ještě nekvetly a myslím, že asi ani nepokvetou.

 

Offline Tak Betty
Avatar
6090 příspěvků moje polička 18. října 2024 12:02

Pinot Noir prosím, mohla bys dát odkaz na ty zahradní čumily, nebo jak tomu říkáte? 

Offline Pinot Noir
Avatar
29774 příspěvků moje polička 18. října 2024 12:14
Offline Janulik03
Avatar
20159 příspěvků moje polička 18. října 2024 12:21

Sweet Potato ono sa to podobá na kalokvet, ale ked ja vôbec neviem