Janulik03 není to nějaký ten hvězdník?
Kytičky aneb zelené prsty...
Pinot Noir vôbec netuším , myslím ze uz nezakvitne, tak záhada zosfane
Makara tak čakám na jar fotodokumentaciu
Janulik03 rozkaz
. Teda bude-lí co fotit.
Makara pohov!
Urcite bude čo, niečo vylezie vždy.
Janulik03 hele a neni to ta krásná, co kvete bíle, takový zvonečky? brambůrka ji myslim má...
Sweet Potato krasne voskovky. Taky pestuju, mam jich par v KytkaSem.
barbucha souhlasím, nenáročné a krásné, celou sezónu. Kašlat na všechny hysterky, který vypadají slušně maximálně měsíc a vadí jim sucho, mokro, vítr, slunko, stín, horko, zima a nakonec je zabije škaredej pohled!
Muhehe, to je absolutne presny ![]()
Janulik03 ano, to bude amarylis. Ale aby kvetl tak ted do zimy a tmy. A na jare brzo vyndat na svetlo a zalevat.
Jos hmmm, neviem, že by som kupovala amarylis. Ale moja pamäť už nie je to čo bývalo
Mne v jednom kvetináči zacali nejake listy rásť,nejake cibule to su, a ja si ani za svet neviem spomenúť čo som tam dala a kedy.
Nemůže to být kalokvět?
Sweet Potato netuším ![]()
Dúfam že túto záhadu rozlustime
Janulik03 Fialové nebo bílé květy. Hvězdníky i amaryllis mají velikou cibuli, která se sází jen asi do půlky a listy trochu širší, z té fotky těžko říct.
Tohle jsou mé kalokvěty z Madeiry, ještě nekvetly a myslím, že asi ani nepokvetou.
Pinot Noir prosím, mohla bys dát odkaz na ty zahradní čumily, nebo jak tomu říkáte?
Tak Betty tady prosím
Sweet Potato ono sa to podobá na kalokvet, ale ked ja vôbec neviem ![]()
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Esxence 2026: Podruhé. Teda pokračování.
Esxence 2026: Poprvé. Doslova.
Guerlain Masterclass a my



