Kytičky aneb zelené prsty...

01. února 2015 13:31
Offline Sweet Potato
Avatar
40135 příspěvků moje polička 15. října 2024 16:26

Je zde nějaká pěstitelka voskovek?

Pořídila jsem si pár zajímavých kousků.

Offline Sweet Potato
Avatar
40135 příspěvků moje polička 15. října 2024 16:27

A nějaké caudexy. Tohle je dioscorea.

Offline Janulik03
Avatar
20159 příspěvků moje polička 15. října 2024 17:20

Sweet Potato kde ty na to chodíš?

Offline Sweet Potato
Avatar
40135 příspěvků moje polička 15. října 2024 17:33

Janulik03 Ke kaktusářům a sukulentářům.

Offline Janulik03
Avatar
20159 příspěvků moje polička 15. října 2024 18:28

Sweet Potato zaujímavé kúsky 

Offline Samantha
Avatar
3293 příspěvků moje polička 16. října 2024 09:10

Je tady někdo, kdo ujíždí na adventních kalendářích?

Offline baltik
Avatar
4964 příspěvků moje polička 16. října 2024 10:07

Samantha to jsem videla, ale nechapu, jaky smysl ma v prosinci si rozbalovat seminka?

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 16. října 2024 19:28

Samantha

Tak to by se mi líbilo:)

baltik

To ne ze bychom v prosinci sazeli, to je taková duševní onanie nad katalogy a sáčky a cibulemi. 

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 16. října 2024 19:33

baltik Tak já třeba vysévám starček přímořský už v únoru, předpěstovávám ve velkém. 

Offline Pinot Noir
Avatar
29774 příspěvků moje polička 17. října 2024 08:42

Janulik03 ty růžičky jsou úžasné

Offline Pinot Noir
Avatar
29774 příspěvků moje polička 17. října 2024 08:43

milacka krásně ti to kvete.

Offline Pinot Noir
Avatar
29774 příspěvků moje polička 17. října 2024 08:45

baltik od února už se začíná s předpěstováním, tak proč ne. Ty kosmetické taky nespotřebuješ ten den. 

Offline Pinot Noir
Avatar
29774 příspěvků moje polička 17. října 2024 08:47

U nás toho pořád kvete hodně, tak něco z toho přidám pro potěchu oka.

Offline Pinot Noir
Avatar
29774 příspěvků moje polička 17. října 2024 08:54

A tady už to z některého úhlu vypadá, že už to je hotové.

Ale ve skutečnosti jsou práce asi tak v polovině.

Ale jsou pánové rychlí, musím říct. Vzhledem k tomu, jak se stavební práce obvykle vlečou a řemeslníci jsou někdy liknaví, tak jsem překvapená. Na to, že jsou to vlastně jen dva chlapi, tak .

No doufejme, že to bude i kvalitní. 

Offline Janulik03
Avatar
20159 příspěvků moje polička 17. října 2024 09:33

Pinot Noir teda máš to krásne pestré, nádherné záhony. 

A budete mať na záhrade nádhernú oázu. 

Online Makara
Avatar
3614 příspěvků moje polička 17. října 2024 12:46

Metodou "žaves" jsem zasadila do trávníku asi 50 cibulí narcisů a 100 tulipánu. Jsem zvědavá, co z toho bude, vzhledem k tomu, že jsem je na jaře vyndávala ještě před zaschnutím...

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 17. října 2024 20:03

Makara

JJak se to dělá? 

Offline Janulik03
Avatar
20159 příspěvků moje polička 17. října 2024 20:15

Makara Mha to je tá metoda kde padne, tam pichnem?

Offline Janulik03
Avatar
20159 příspěvků moje polička 17. října 2024 20:19

Mne v jednom kvetináči zacali nejake listy rásť,nejake cibule to su, a ja si ani za svet neviem spomenúť čo som tam dala a kedy.

Offline milacka
Avatar
5881 příspěvků moje polička 17. října 2024 20:26

Pinot Noir ďakujem, si mojou inšpiráciou