Kytičky aneb zelené prsty...

01. února 2015 13:31
Offline RoSa
Avatar
10095 příspěvků moje polička 27. října 2024 11:11

ad růže, taková rychlovka pro kolegyni - a vždycky si u toho vzpomenu na Dadoo , ta sem s tím návodem kdysi přišla, já to do tý doby neznala...

Offline Dadoo
Avatar
11623 příspěvků moje polička 27. října 2024 11:14

RoSa no tedyyyy..ty jsou ale moc povedené, jsi dobrá!

Offline Catherinne
Avatar
10783 příspěvků moje polička 27. října 2024 11:25

Vítej podzime...

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 27. října 2024 17:30

Mile dámy, co se stane, když přesadím kosatce teď na konci října? Přežijí? 

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 27. října 2024 17:36

Mha Myslím, že ano. Pěkně je zahrň hlínou a zalej.

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 27. října 2024 17:41

Kan

Děkuji za imprimatur

Offline RoSa
Avatar
10095 příspěvků moje polička 27. října 2024 17:58

Catherinne pěknej, a bordó - jsi důsledná! ten starček je v tom věnci moc pěknej, ten na zahradě bohužel nemám, musím pořídit...

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 27. října 2024 17:59

Mha Dost nepěkně laškuješ paní.

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 27. října 2024 18:16

Kan

Vím, kde můžu, ne?

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 27. října 2024 18:39

Mha

Offline Pinot Noir
Avatar
29774 příspěvků moje polička 28. října 2024 08:11

Mha jaké kosatce? Jestli bahenní, tak ty se mají nejlépe přesazovat v září, ale myslím, že to zvládnou i teď. Jestli jde o ty bahenní, tak s tím zahrnováním opatrně - polovina těch hlíz by právě měla být nad úrovní zeminy. 

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 28. října 2024 13:35

Pinot Noir

Bahenni se mi někam vytratily, mám jen ty robustní, germanske myslím.

Když už jsem byla v tom rytí, tak jsem to vzala i s dalšíma rostlinama a ke konci jsem zjistila, že jsem si zvětšila zahradu o další metry.

Masochismus? Hamižnost? Čirá hloupost?

Offline Pinot Noir
Avatar
29774 příspěvků moje polička 28. října 2024 15:14

Mha pro ty taky platí, že ty hlízy mají částečně čumět nad zem. 

Jinak myslím, že zvětšit ten záhon určitě potřeboval!

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 29. října 2024 17:43

Ostríhala jsem na zahradě bylinky a umotala si z nich věneček na stůl. Šalvěj modrá, Smil italský, Svatolína cypřišková. Doufám, že mi to seschne do  esteticky koukatelné podoby, měla bych na ten návrh zájemce. Zatím to voní úžasně. Motáno na kovovou obruč od macrame.

Offline Sweet Potato
Avatar
40138 příspěvků moje polička 29. října 2024 18:03

Kan To vypadá jako bezva nápad, napiš pak, jak to dopadlo. (Smilu jsem včera hromadu ostříhala a vyhodila, sakryš)

Online Janulik03
Avatar
20159 příspěvků moje polička 29. října 2024 18:04

Kan to som mala vidieť minulý týždeň 

Vyzerá to super, aj s dekoráciami. 

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 29. října 2024 18:55

Sweet Potato Janulik03 Díky, určitě to budu fotit, pak to sem šoupnu. Díky.

Offline černá káva
Avatar
2114 příspěvků moje polička 29. října 2024 19:28

Kan Také jsem moc zvědavá

Offline Isca
Avatar
4889 příspěvků moje polička 30. října 2024 09:00

Kan Vypadá to hezky, a určitě to voní úžasně

Offline Sweet Potato
Avatar
40138 příspěvků moje polička 30. října 2024 09:50

Jedna

"typicky říjnová" kytice. Ve džbánku po babičce.