Kytičky aneb zelené prsty...

01. února 2015 13:31
Offline Pinot Noir
Avatar
29774 příspěvků moje polička 02. listopadu 2024 15:52

V jiném vlákně jsem tu machrovala s těmi muškáty a petúniemu, tak jsem je dnes ještě vyfotila, na rozloučenou, teď už to s nimi asi vezme rychlý konec. Ale doteď byla fakt škoda je měnit za nějaké vřesy a chryzantémy a v listopadu už myslím klidně můžu nahodit chvojí.

Petúnie nemají padlí, ale jsou šedé od betonu, stály chudery u míchačky.

Offline milacka
Avatar
5881 příspěvků moje polička 02. listopadu 2024 20:09

Tento rok sadená gaura kvitne ako divá aj v novembri.

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 02. listopadu 2024 20:14

milacka No to teda! Ta to rozjela, mně začíná kvést statice tatarská, už po druhé, první květy jsem stříhala k usušení v červnu a zítra budu sbírat zase. 

Offline milacka
Avatar
5881 příspěvků moje polička 02. listopadu 2024 20:27

Kan je teplá jeseň, synovi začali vykúkať cibuľoviny. A rozkvitol mi aj jeden flox.

Offline Pinot Noir
Avatar
29774 příspěvků moje polička 02. listopadu 2024 20:37

milacka teda, ta je parádní! 

Offline milacka
Avatar
5881 příspěvků moje polička 02. listopadu 2024 20:42

Pinot Noir dík, sama sa čudujem, ako rýchlo vyrástla. Za ňou je bledšia dvojročná, tú som musela zviazať, po jednom silnom daždi sa nevedela sama zodvihnúť.

Offline chia
Avatar
příspěvků moje polička 04. listopadu 2024 11:01

milacka mne rozkvitol rododendron

Offline milacka
Avatar
5881 příspěvků moje polička 04. listopadu 2024 12:37

chia no teda! Neuveriteľné počasie je. U nás sa v noci výrazne v ochladilo, asi mrzlo, pretože figovník je skoro úplne bez listov, stačil jeden prízemný mráz. Ale ok, november má byť takýto. 

Offline letfenixa
Avatar
10843 příspěvků moje polička 04. listopadu 2024 12:40

Včera sme zlikvidovali dzunglu na balkóne (severná strana), rajčín máme 3 zelené, paprik 2 stredne veľké. Vrchného záhradkára to neodradilo, už má zakúpený balíček so semienkami rajčín na budúci rok a z vlastnych paprik si nechá semienka.

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 06. listopadu 2024 15:30

Tak poslušně hlásím, že se to neseschlo moc pěkně, šafrán se pokroutil a svatolína zešedla. Jedině smil si drží barvu i vůní. Úlohu může hrát i to, že je to trhané na konci vegetační doby. 

Online Janulik03
Avatar
20160 příspěvků moje polička 06. listopadu 2024 16:28

Kan dik za referenciu. Asi zostanem pri klasickom suseni.

Online Janulik03
Avatar
20160 příspěvků moje polička 07. listopadu 2024 10:44

Presla som si záhradu a zacina mi kvitnúť orgovan a rododendron

Online Janulik03
Avatar
20160 příspěvků moje polička 07. listopadu 2024 10:56

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 07. listopadu 2024 15:27

Janulik03 Krasně se ti zahrada ukládá k spánku. Mojí mámě  vykvetl hořec, teď. On měl v červenci spoustu květů  a teď teda jenom dva. Je to nějaký poplašený.

Online Janulik03
Avatar
20160 příspěvků moje polička 10. listopadu 2024 10:01

Nastal čas vianočných kaktusov

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 10. listopadu 2024 13:25

Janulik03

Já těm svým holomkům dávám týden, maximálně dva. A pak už musí rozvést. Žádné výmluvy. 

Online Janulik03
Avatar
20160 příspěvků moje polička 10. listopadu 2024 14:15

Mha tak, tak

Offline continuity
Avatar
42717 příspěvků moje polička 10. listopadu 2024 16:37

Janulik03krása, já je teď nastěhovala z balkonu domů a pokud nerozkvetou, na jaře jdou z domu. 

Už jsem jim teda vyhrožovala loni a nepomohlo to. 

Online Janulik03
Avatar
20160 příspěvků moje polička 10. listopadu 2024 17:29

continuity mne dva veľké zdochli. Tak toto sú ich odrezky, mam ich stále na jednom mieste. 

Offline continuity
Avatar
42717 příspěvků moje polička 10. listopadu 2024 17:38

Janulik03 vo vnutri mi nekvitnu a zas taka hitparáda ta rastlina nie je, aby mi tu zaberala místo, ked nebude kvitnut.