V jiném vlákně jsem tu machrovala s těmi muškáty a petúniemu, tak jsem je dnes ještě vyfotila, na rozloučenou, teď už to s nimi asi vezme rychlý konec. Ale doteď byla fakt škoda je měnit za nějaké vřesy a chryzantémy a v listopadu už myslím klidně můžu nahodit chvojí.
Petúnie nemají padlí, ale jsou šedé od betonu, stály chudery u míchačky.














