Kytičky aneb zelené prsty...

01. února 2015 13:31
Offline Sweet Potato
Avatar
40141 příspěvků moje polička 24. listopadu 2024 20:21

Takhle mi to doma nevyroste.

Offline Makara
Avatar
3614 příspěvků moje polička 24. listopadu 2024 21:41

Mha Kan co blbnete s rytím?

Karja nastuduj si permakulturu. Myslím, že sambo ji u vás nastolil

Offline Karja
Avatar
44465 příspěvků moje polička 24. listopadu 2024 23:17

Makara

No fakt jo....Hlavně to mulčování, to mě fakt drasa, mám pak trávu v celém baráku. Ale jakonon by to rád vyplety měl, ale nemá na to:D, jinak sedí všechno, ten základní popis...

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 25. listopadu 2024 12:17

Makara

Já jsem zahradník ze staré školy, co věří v pozitiva rytí :))

U nás to nikdy dost nepromrzne, takže aspoň udělám rozvrat všech zvířátkovych ukrytů a zbytků z rostlin. Jako bonus nemusím do posilovny a mám klidnou mysl.

Od vedle na zahradě zase věří na položení kartonovych krabic a jejich sousedi nedají dopustit na obarvenou kůru. Každý máme něco

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 25. listopadu 2024 14:15

Bude jiný, aneb co dala zahrada.

foto smazáno

Offline olte
Avatar
744 příspěvků moje polička 25. listopadu 2024 17:06
Reakce na Mha:

Makara

Já jsem zahradník ze staré školy, co věří v pozitiva rytí :))

U nás to nikdy dost nepromrzne, takže aspoň udělám rozvrat všech zvířátkovych ukrytů a zbytků z rostlin. Jako bonus nemusím do posilovny a mám klidnou mysl.

Od vedle na zahradě zase věří na položení kartonovych krabic a jejich sousedi nedají dopustit na obarvenou kůru. Každý máme něco

​jojo, dcera mě taky přesvědčuje na permakulturní zahradu, ale já si záhony bez rytí nějak nedovedu představit

Offline Makara
Avatar
3614 příspěvků moje polička 25. listopadu 2024 21:11

Mha olte ale tak já občas ryju, ale když to nestihnu, tak to vydávám za záměr .

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 25. listopadu 2024 22:25
Reakce na olte:

​jojo, dcera mě taky přesvědčuje na permakulturní zahradu, ale já si záhony bez rytí nějak nedovedu představit

​permakultura se s rytim nevylucuje

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 26. listopadu 2024 17:09

Makara

Jako ta písnička od Michala Horáka...celou dobu predstirej, že je to součást plánu (Plány jdou) 

Offline olte
Avatar
744 příspěvků moje polička 27. listopadu 2024 12:14
Reakce na moora:

​permakultura se s rytim nevylucuje

​aha, to jsem spletla dvě věci dohromady, prostě bez rytí

Offline olte
Avatar
744 příspěvků moje polička 27. listopadu 2024 12:15
Reakce na Makara:

Mha olte ale tak já občas ryju, ale když to nestihnu, tak to vydávám za záměr .

Online Pinot Noir
Avatar
29776 příspěvků moje polička 27. listopadu 2024 13:18

Dnes se pánové stavebníci rozloučili, konečně hotovo! Kromě bazénu nám ještě vybudovali parkoviště pro návštěvu, doteď tam byly dost nefunkční zatravňovací dlaždice a neustále se v nich zasekávala sekačka. Takže k té hoře betonu jsme přidali další tuny betonu. . Vymysleli si tu dalších několik projektů, zahradní domek, skleník, přístřešek... Ale mají smůlu, jsme finančně na suchu. I když ten skleník...

Online Pinot Noir
Avatar
29776 příspěvků moje polička 27. listopadu 2024 13:19

A ještě pořád se tu najdou nějaké květy. Chryzantémy ještě úplně v kondici a nejkrásnější jsou teď měsíčky.

Offline Janulik03
Avatar
20160 příspěvků moje polička 27. listopadu 2024 14:40

Pinot Noir oooo tak hotovo? Skleník by som ti rada doporučila.

A navyše tie kvety super. 

Offline RoSa
Avatar
10097 příspěvků moje polička 30. listopadu 2024 11:37

Znáte ořechovec vejčitý? A daj se ty ořechy konzumovat?

Offline Vlm
Avatar
897 příspěvků moje polička 30. listopadu 2024 13:25

Obšlehnuto z Instagramu 

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 30. listopadu 2024 16:37

Vlm Super! Taky jsem viděla.

Offline Janulik03
Avatar
20160 příspěvků moje polička 30. listopadu 2024 16:40

Vlm si plietla? Vyzerá to parádne. Ja aom skúsila, ale nemam na to šikovné ruky, tak je tk len zmuchlane.

Offline Vlm
Avatar
897 příspěvků moje polička 30. listopadu 2024 17:39

Janulik03 pletla, chtěla jsem to jenom zkusit, že si pak dojdu pro rukavice, šlo to kupodivu dobře,ruce mám pořezaný jak od žiletek .Na fotce to vypadá řekla bych, líp než ve skutečnosti, určitě bys to zvládla,ale nedoporučuji pracovat bez rukavic

Offline Janulik03
Avatar
20160 příspěvků moje polička 30. listopadu 2024 18:06

Vlm ja som to skúšala v tielku uz sa to nechystám viac robiť.

Ale teda máš to pekne upletene