Kytičky aneb zelené prsty...

01. února 2015 13:31
Offline 0zero7
Avatar
11736 příspěvků moje polička 05. února 2025 19:04

Garfie to je boží. Tady za chvíli začnou třešně. 

Offline brrr
Avatar
12303 příspěvků moje polička 05. února 2025 20:13

0zero7 No to teda! Ale kde je můj oblíbený červený obraz?

Online Karja
Avatar
44466 příspěvků moje polička 05. února 2025 20:15

0zero7 No krásný, u mě by ty fotky byly dany přesně naopak. Ale kámoš má tuhletu monsteru úplně obří, zabírá mu jeden kout v obýváku, ale zároveň není úplně přerostla či suchá, jak si ji pamatuji jeste za časů mojí babičky;-)

Offline letolet
Avatar
742 příspěvků moje polička 06. února 2025 12:56

0zero7 super , tyhle srovnávací fotky mám ráda. Dělám si je i pro sebe, pomáhá mi to si tak utřídit, co stojí za to u nás doma pěstovat a co je jen zbytečně vložená energie

Offline Pinot Noir
Avatar
29777 příspěvků moje polička 06. února 2025 13:07

Včera jsem si taky dělala pár srovnání pro IG, tak to dám i sem. Ani si ty změny neuvědomuju, jak probíhají postupně, ale vykoukly na mě fotky z roku 2020 a úplně mě šokovalo, jak byla zahrada prázdná! Takže stejná místa v roce 2020 a 2024.

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 06. února 2025 13:21

0zero7 Krásně, džunglovatí! 

Offline letolet
Avatar
742 příspěvků moje polička 06. února 2025 13:41

Pinot Noir tak to je moc krásný kus práce. 

Offline Janulik03
Avatar
20160 příspěvků moje polička 06. února 2025 14:21

Pinot Noir porovnavacie fotky sú super. Ten progres je evidentný, to si človek ani neuvedomuje 

Online Karja
Avatar
44466 příspěvků moje polička 06. února 2025 15:22

Pinot Noir Nádhera krásný. 

Offline 0zero7
Avatar
11736 příspěvků moje polička 06. února 2025 18:16

brrr Je tam, dam ti ho jak budu  mit min prace :)

Karja Hele, nektery rostliny proste nezabijes i kdybys chtela. 

letolet Kan dekuji! :)

Pinot Noir Ty jo! Krasne ti to roste! 

Online Karja
Avatar
44466 příspěvků moje polička 06. února 2025 18:41

0zero7 Hmm, ten pahýl z fikusu jsem už vyhodila. Já to zabiju, kámoš to taky nechápe, ale mně to prostě umře jen to je mně přijde.

Offline 0zero7
Avatar
11736 příspěvků moje polička 06. února 2025 19:32

brrr tady je

Offline 0zero7
Avatar
11736 příspěvků moje polička 06. února 2025 19:33

Karja nezalivas je moc? Já jsem taky zabijela všechno. Přestala jsem zalivat a najednou dobrý. Od té doby zálivam daleko míň. 

Online Karja
Avatar
44466 příspěvků moje polička 06. února 2025 20:00

0zero7bohužel, já jsem v péči taková nekonzistentní, takže něco uschne něco je přelitý.

Offline brrr
Avatar
12303 příspěvků moje polička 06. února 2025 21:50

0zero7 Uff, je tam!  Kytky vypadají parádně

Offline 0zero7
Avatar
11736 příspěvků moje polička 07. února 2025 00:52

brrr no ten fikus u obrazu... maminka rikala at ho vyhodim, se mi nechce, shodil tri ctvrtiny listu pred par mesici, asi ho ofouklo ha ha

Offline milacka
Avatar
5881 příspěvků moje polička 07. února 2025 07:57

Pinot Noir úplne iná záhrada, krásna. Máš šikovné ruky.

Offline milacka
Avatar
5881 příspěvků moje polička 07. února 2025 08:00

Garfie tam by som sa chcela prechádzať, škoda, že sa neviem teleportovať. 

Offline continuity
Avatar
42722 příspěvků moje polička 07. února 2025 08:41

0zero7

Pokud bys ho už vyhazovala, můžeš ho zkusit říznout. Některé fikkusy už neobrazi, pokud nemají na větvi ani jeden list, ale než koš, tak za zkoušku by to stálo. On se pak také rozvětví. 

A ten vršek normálně zakorenit, to by mohlo povest. 

Offline Liesel
Avatar
1661 příspěvků moje polička 07. února 2025 09:30

0zero7 zkus ho uříznout, já takhle "pěstuju" fikus, který jsem před 25 lety dostala od mámy co se ji nevešel do pokoje. Chvíli (pár let) roste, pak je divnej/velkej, tak ho rozřežu na kusy nechám zakořenit, jeden si nechám a ostatní rozdám