Kytičky aneb zelené prsty...

01. února 2015 13:31
Offline brrr
Avatar
12303 příspěvků moje polička 07. února 2025 09:58

0zero7 Můj fikus taky vypadá jak zachodová štětka. Ale bojim se do něj zasahovat. Ostatně do stejného stavu maji nakročeno i mí krotoni.

Offline continuity
Avatar
42722 příspěvků moje polička 07. února 2025 11:15

Fikusum obvykle nesvědčí průvan a hlavně střídání teplot - otevřít na ně okno v lednu je blbý. Snažím se, aby stály alespoň za dveřmi, když už to dělám. 

Offline Biely kvet
Avatar
4145 příspěvků moje polička 07. února 2025 14:35

Krásne mi podrástla pachira....

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 07. února 2025 14:38

Biely kvet Šťavnatá Nádhera!

Offline Pinot Noir
Avatar
29777 příspěvků moje polička 07. února 2025 14:39
Offline Pinot Noir
Avatar
29777 příspěvků moje polička 07. února 2025 14:39

Biely kvet wow, ta je! 

Offline Janulik03
Avatar
20160 příspěvků moje polička 07. února 2025 14:43

Biely kvet ooo tá teda je

Offline milacka
Avatar
5881 příspěvků moje polička 07. února 2025 14:53

Biely kvet krásna

Offline Biely kvet
Avatar
4145 příspěvků moje polička 07. února 2025 15:05
Offline Sweet Potato
Avatar
40143 příspěvků moje polička 07. února 2025 15:20

Biely kvet Nádherná kytka.

Offline Biely kvet
Avatar
4145 příspěvků moje polička 07. února 2025 16:13
Online Tak Betty
Avatar
6090 příspěvků moje polička 08. února 2025 10:17

Biely kvet to je nádhera , musím se po ni někde podívat .

Offline RoSa
Avatar
10097 příspěvků moje polička 08. února 2025 11:16

Tak Betty viděla jsem je v Lidlu, za pár korun... já jsem si tam koupila na podzim strelicii, a jede jako blázen! stojí teda na vyhřívanym žulovym parapetu u velkýho jižního okna, tak to se jí možná líbí... furt lezou nový listy, je to radost pozorovat

Offline Biely kvet
Avatar
4145 příspěvků moje polička 08. února 2025 14:39

Tak Betty Kúpila som ju na jeseň v našom kvetinárstve. Bola dosť drahá, tak som ju pár dní chodila len obzerať, no nemohla som na ňu zabudnúť.....Nakoniec som ju vzala a neľutujem, krásne sa rozrastá a cez zimu je to nezvyčajné, keď kvety väčšinou oddychujú. Akurát nemám na ňu miesto, kde by jej krása vynikla naplno. Páči sa jej v izbe orientovanej na juh, takže nemám moc na výber, no a tam máme detskú izbu, kde väčšinou vyčíňajú vnúčatá... 

Offline Biely kvet
Avatar
4145 příspěvků moje polička 10. února 2025 18:16

.....A moja calathea....Kúpená v Lidli maličká a takto vyrástla za pár mesiacov.

Offline Pinot Noir
Avatar
29777 příspěvků moje polička 10. února 2025 18:29

Biely kvet ty máš teda opravdu zelené prsty!

Offline Sweet Potato
Avatar
40143 příspěvků moje polička 10. února 2025 19:13

Biely kvet Jsi zelená víla.

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 10. února 2025 19:22

Biely kvet Krásná! Má se u tebe víc než dobře.

Offline 0zero7
Avatar
11736 příspěvků moje polička 10. února 2025 19:35

Biely kvet ty jsou krásný obě!!!

Offline Biely kvet
Avatar
4145 příspěvků moje polička 10. února 2025 19:57