0zero7 Můj fikus taky vypadá jak zachodová štětka. Ale bojim se do něj zasahovat. Ostatně do stejného stavu maji nakročeno i mí krotoni.
Kytičky aneb zelené prsty...
Fikusum obvykle nesvědčí průvan a hlavně střídání teplot - otevřít na ně okno v lednu je blbý. Snažím se, aby stály alespoň za dveřmi, když už to dělám.
Krásne mi podrástla pachira....![]()

Biely kvet Šťavnatá Nádhera!
Biely kvet wow, ta je!
Biely kvet ooo tá teda je
Biely kvet
krásna
Kan Pinot Noir Janulik03 milacka Ďakujem ![]()
Biely kvet Nádherná kytka.
Biely kvet to je nádhera , musím se po ni někde podívat .
Tak Betty viděla jsem je v Lidlu, za pár korun... já jsem si tam koupila na podzim strelicii, a jede jako blázen! stojí teda na vyhřívanym žulovym parapetu u velkýho jižního okna, tak to se jí možná líbí... furt lezou nový listy, je to radost pozorovat
Tak Betty Kúpila som ju na jeseň v našom kvetinárstve. Bola dosť drahá, tak som ju pár dní chodila len obzerať, no nemohla som na ňu zabudnúť.....Nakoniec som ju vzala a neľutujem, krásne sa rozrastá a cez zimu je to nezvyčajné, keď kvety väčšinou oddychujú. Akurát nemám na ňu miesto, kde by jej krása vynikla naplno. Páči sa jej v izbe orientovanej na juh, takže nemám moc na výber, no a tam máme detskú izbu, kde väčšinou vyčíňajú vnúčatá...
.....A moja calathea....Kúpená v Lidli maličká a takto vyrástla za pár mesiacov. ![]()

Biely kvet ty máš teda opravdu zelené prsty! ![]()
Biely kvet Jsi zelená víla.
Biely kvet Krásná! Má se u tebe víc než dobře.
Biely kvet ty jsou krásný obě!!!![]()
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Esxence 2026: Podruhé. Teda pokračování.
Esxence 2026: Poprvé. Doslova.
Guerlain Masterclass a my

