Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
Offline Potrefenáhusa
Avatar
38692 příspěvků moje polička 01. února 2017 18:17
Reakce na paktofonika:

já myslím, že Amy by si zasloužila minimálně kalendář! :-D

Offline Emerald
Avatar
2677 příspěvků moje polička 01. února 2017 18:32
Reakce na 999:

Před pár lety jsem bažanty vídala na Petříně. V posledních letech tam zase naopak vídám čím dál tím víc zajíců - rekord byl 4 hodně brzo ráno, kdy je kromě mě nikdo nerušil. 

Offline 999
Avatar
19722 příspěvků moje polička 01. února 2017 18:36
Reakce na Emerald:

Tak to odpovídá . Bylo to na Malé Straně...

Offline Emerald
Avatar
2677 příspěvků moje polička 01. února 2017 18:47
Reakce na 999:

Petřín je lesopark, tak by mě to nepřekvapilo. Ovšem větší sranda byla, když tam z Vojanových sadů přestěhovali část přemnožených pávů, myslím, že je postupně vylovili a sežrali bezdomovci. Nejdéle tam vydržel jeden, který se usadil nahoře u lanovky ( nejradši seděl na střeše horní stanice ) a šíleně řval. Jak byl na očích, tak si na něj asi bezdomovci dlouho netroufli.

Offline 999
Avatar
19722 příspěvků moje polička 01. února 2017 18:54
Reakce na Emerald:

Naše zahrada přímo s Petřínem nesousedí, ale asi přeletěl... Dost mě překvapilo, jak lehce se vznesl a vylétl na ten strom... Myslela jsem, že jen chodí pěšky a občas popolétnou .

Příběh s pávy je strašný....Nadruhou stranu, zažila jsem je na hotelu pod okny a málem mu šla zakroutit krkem osobně...

Offline Emerald
Avatar
2677 příspěvků moje polička 01. února 2017 18:58
Reakce na 999:

Asi to patří do přiznání, ale mně to "zmizení" pávů z Petřína moc nevadilo. Ten řev byl strašnej. Hlavně nevím, kdo měl ten úžasný nápad je tam přestěhovat. Podle mě patří do nějaké uzavřené okrasné zahrady.

Offline 999
Avatar
19722 příspěvků moje polička 01. února 2017 19:09
Reakce na Emerald:

S vysokým plotem, daleko od civilizace...

Offline Emerald
Avatar
2677 příspěvků moje polička 01. února 2017 19:14
Reakce na 999:

.... takže v žádném případě do Vojanových sadů! Pak má ta práce ministerstva financí nějak vypadat, když tam furt krákaj pod okny. 

Offline 999
Avatar
19722 příspěvků moje polička 01. února 2017 19:24
Reakce na Emerald:

To bude tím .

Offline Torrah
Avatar
3301 příspěvků moje polička 01. února 2017 19:31
Reakce na barbucha:

Dočítám se zpožděním... a vůbec to nejsou radostné zprávy. Ach jo. Tohle je daň za to, co nám dávají. Je mi to moc líto, dovedu si představit, jak nemáš na nic náladu a nic tě nebaví. Drž se. Věřím, že všichni uděláte to, co bude pro Otíčka nejlepší. Jen je to prostě hrozné, toto prožívat.

Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 01. února 2017 20:05
Reakce na 999:

Tak ve Hvězdě jsou srnky :-) bažant na Petříně by asi překvapit neměl :-) mám ráda blízká setkání třetího druhu (což jsou právě ty srnky, to takhle člověk táhne k ránu z kalby přes Hvězdu a tam čistá romantika)

Offline Zina
Avatar
6324 příspěvků moje polička 01. února 2017 20:12
Reakce na andulka01:

ne že by to nějak souviselo se zvířátky, ale při čtení vašeho příspěvku jsem si uvědomila, že už jsem strašně dlouho netáhla k ránu z kalby a tak nějak se mi po tom zastesklo :-)

Offline 999
Avatar
19722 příspěvků moje polička 01. února 2017 20:31
Reakce na andulka01:

Já už jsem psala výše, že úplně na Petříně nebydlím, ale asi na dolet bažanta to je . Jsem zvědavá, jestli na tom stromě bude ještě ráno. 

A při návratu z flámu mám taky někdy pocit, že potkávám třetí druh...

Offline black cat
Avatar
114 příspěvků moje polička 01. února 2017 20:59

Nestíhám, ale vždy se běžím podívat na zprávy jak je marodům a potěšit se novými fotkami.

Je mi moc líto Otíčka i jeho dvounožců, držte se.

Když ty konce jsou tak smutné a těžké.

Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 01. února 2017 21:13
Reakce na Zina:

Já nedávno (ale ne se srnkama) a další volume si teda nechám až na léto :-) mám ráda nenadálé příležitosti, kdy už je člověk střízliv, ale prostě se mu nechce domů, nad Prahou začne svítat, kdy jindy si užít Karlův most bez turistů :-)

Offline Mohučanka
Avatar
7353 příspěvků moje polička 01. února 2017 21:39

Ten můj kocour praštěnej se šel odpoledne proběhnout a ještě se nevrátil :-( Na takový výběhy je ještě malej...

Offline Kokoska
Avatar
34680 příspěvků moje polička 01. února 2017 21:40

Bydlíme na vystrkově, který sice patří ke Praze, ale jsou tu kolem docela lesíky i pole. Bažanta už jsme měli na zahradě několikrát, což je důkazem toho, že lítat umí. Jednou jsem ráno koukla z okna a před garáží panáčkoval zajíc. Srnky dost často přecházejí silnici, chodí se na jaře pást na mladé obilí (spolu se zajíci). Předevčírem jsem šla sypat do krmítka a pod ním seděla žluna. Tu tady míváme i v létě. Učiněné "království divočiny"!

Offline pecka
Avatar
6173 příspěvků moje polička 01. února 2017 22:01
Reakce na barbucha:

To je mi velmi luto drzte sa.

Offline pecka
Avatar
6173 příspěvků moje polička 01. února 2017 22:02
Reakce na paktofonika:

Fotomodelka Amy 

Offline Berta
Avatar
3487 příspěvků moje polička 01. února 2017 22:07