Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
Offline Sweet Potato
Avatar
40143 příspěvků moje polička 26. února 2017 19:49
Reakce na Kiore:

Wow, koukám, že s našimi čtyřmi jsme troškaři. Ale víc už by mi přišlo blbé vůči sousedům.

Online Dadoo
Avatar
11628 příspěvků moje polička 26. února 2017 20:03

Tahle kráska dnes nastoupila k dceři do auta. Dcera viděla na prázdné ulici psa, zastavila, otevřela dveře, zavolala na něj a pejsková sama rovnou nastoupila  Je to prá mazel. Kdyby ji odchytila policie,  zlikvidovali by ji. Takhle se přes čip podařilo rychle najít majitele. Vichr jim pobořil plot a ta můra foukla na procházku.

Dopadlo to dobře

Offline Emerald
Avatar
2677 příspěvků moje polička 26. února 2017 20:13
Reakce na Dadoo:

Hezký příběh. Dceru obdivuju, já bych se bezprizorních psů bála.

Offline Zina
Avatar
6322 příspěvků moje polička 26. února 2017 20:15
Reakce na Dadoo:

Proč by ji zlikvidovali? Já žiju v představě, že policie odveze nalezence do útulku.

Jinak je moc hezká a jsem ráda, že už je s vaší pomocí doma.

Offline nolita
Avatar
6513 příspěvků moje polička 26. února 2017 20:37
Reakce na Kiore:

to je pravá víkendová pohoda :-)

Offline nolita
Avatar
6513 příspěvků moje polička 26. února 2017 20:38
Reakce na Dadoo:

zlikvidovali? v době čipů? to se mi teda taky moc nezdá... 

jinak samozřejmě super, že se to tak rychle a dobře vyřešilo...

Online Dadoo
Avatar
11628 příspěvků moje polička 26. února 2017 20:54
Reakce na Zina:

U nás ano. Ale v Británii to tak jednoduché není. Tam jsou zakázaní.

Offline dynda
Avatar
7291 příspěvků moje polička 26. února 2017 20:58
Reakce na Torrah:

Není to vidět, ale obsah je také nebývale inteligentní. Hodně šikovná kočička, co vypadá jako kocour. 

Offline barbucha blogger
Avatar
35637 příspěvků moje polička 26. února 2017 20:58
Reakce na Dadoo:

To je děs. Chudáci ty lidi, kterejm pes náhodou uteče... když ho ihned nenajdou, tak je po něm?! 

Online Dadoo
Avatar
11628 příspěvků moje polička 26. února 2017 21:03
Reakce na barbucha:

U těchto "nebezpečných" psů se to prý může snadno stát. Jsou zakázaní, utekli, majitel je nespolehlivý, protože nezajistil psa. Mohli by mu ho sebrat a pak..

V Británii jsou zakázaná 4 plemena:

Americký pitbulteriér, Argentinská doga, Brazilská fila, Tosa Inu + psi vypadající podobně, jako tito, tedy především jejich kříženci.

A utrácení prý není vůbec neobvyklé, když psa najde policie.

Offline barbucha blogger
Avatar
35637 příspěvků moje polička 26. února 2017 21:08
Reakce na Dadoo:

No jo, tak jestli někdo chová zakázaný plemeno... nechci polemizovat o tom zákazu, jestli je to rozumný nebo ne a proč - ale to je pak holt riziko.

Ta fenka teda vypadá rozhodně nebezpečně 

Online Dadoo
Avatar
11628 příspěvků moje polička 26. února 2017 21:09
Reakce na barbucha:

A to jsem sem dala jen tu první fotku, hned po nasednutí. Na těch dalších se snaží dceru sežrat. Samou láskou, samozřejmě 

Offline barbucha blogger
Avatar
35637 příspěvků moje polička 26. února 2017 21:12
Reakce na Dadoo:

No prostě bestie už na první pohled 

I když člověk nikdy neví - potkat něco podobnýho, jak se osaměle potuluje, asi bych taky kapku znejistěla. Ale tady nám lítají i větší potvory na volno, a nikdo to neřeší 

Offline RoSa
Avatar
10097 příspěvků moje polička 26. února 2017 21:42
Reakce na Dadoo:

To mi připadá šílený: pokud má to zvíře čip, tak snad najdu nejdřív majitele, ne?! A pak mu můžou napařit pokutu - ale "likvidovat" nevinný zvíře?!?!?!

Offline Ounz
Avatar
20485 příspěvků moje polička 26. února 2017 21:59
Reakce na Kiore:

Poslední vstával ve tři odpoledne...

Však sobota ne  (nebo caturday  )

Offline Kiore
Avatar
208 příspěvků moje polička 26. února 2017 22:16
Reakce na Sweet Potato:

Tak cíleně to samozřejmě není, tři jsou náš "odchov" (když vám zdrhne kočka před kastrací), dva jsou už pomalu důchodci, dva jsou z útulku (když nám před třema rokama během jednoho léta odešly celkem 4 kočky - na stáří, všem bylo kolem 15) a dva jsme našli na ulici.

Offline whiskas
Avatar
20932 příspěvků moje polička 26. února 2017 22:16
Reakce na Ounz:

Caturday 

Offline Kiore
Avatar
208 příspěvků moje polička 26. února 2017 22:16
Reakce na Ounz:

Jojo, pořád říkám, že bych byla ráda kočkou v naší rodině 

Offline Torrah
Avatar
3296 příspěvků moje polička 26. února 2017 22:20
Reakce na Kiore:

Spřízněná duše, taky Hotel U devíti koček :)

Offline Kiore
Avatar
208 příspěvků moje polička 26. února 2017 22:38
Reakce na Torrah:

Hurá, nejsem sama, spousta lidí se na mě divně kouká, když řeknu to číslo