To znám. U nás je to teda jak kdy, teď momentálně čtyři doma, tři venkovky, co maj bydlíky vzadu v dílně a jeden stěhovavec, který bydlí částečně u nás a částečně u manželových rodičů, podle toho, jak tam zrovna vaří. Ale byly doby kdy tu bylo koček i čtrnáct (než jsem stihla pochytat a najít nové domovy, eventuelně vykastrovat) takové ty okolojdoucí, co se nastěhovaly za plot, jakmile to bylo možné.
Všechny naše kočky jsou kočky buď někým odložené (jedna), nebo zachráněné (dvě), nebo drze přistěhovalé - zbytek. A jedna je lepší než druhá...







