Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
Offline Torrah
Avatar
3296 příspěvků moje polička 26. února 2017 22:50
Reakce na Kiore:

To znám. U nás je to teda jak kdy, teď momentálně čtyři doma, tři venkovky, co maj bydlíky vzadu v dílně a jeden stěhovavec, který bydlí částečně u nás a částečně u manželových rodičů, podle toho, jak tam zrovna vaří. Ale byly doby kdy tu bylo koček i čtrnáct (než jsem stihla pochytat a najít nové domovy, eventuelně vykastrovat) takové ty okolojdoucí, co se nastěhovaly za plot, jakmile to bylo možné.

Všechny naše kočky jsou kočky buď někým odložené (jedna), nebo zachráněné (dvě), nebo drze přistěhovalé - zbytek. A jedna je lepší než druhá...

Offline Kiore
Avatar
208 příspěvků moje polička 26. února 2017 23:01
Reakce na Torrah:

Jojo, taky si matně pamatuju doby, kdy jsme jich měli -náct, lidi ve vesnici holt věděli, že se postaráme.

A taky bych je nedala, jsou to miláčci

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38685 příspěvků moje polička 27. února 2017 00:02
Reakce na Ounz:

Však sobota ne  (nebo caturday  )

Jako by to v nedeli bylo jiny...

Offline Ounz
Avatar
20485 příspěvků moje polička 27. února 2017 07:30
Reakce na Kiore:

Haha, to já taky 

Offline Ounz
Avatar
20485 příspěvků moje polička 27. února 2017 07:31
Reakce na Potrefenáhusa:

 

Offline Sweet Potato
Avatar
40143 příspěvků moje polička 27. února 2017 16:39

Offline Zina
Avatar
6322 příspěvků moje polička 27. února 2017 17:08
Reakce na Sweet Potato:

To vypadá jako jezevčík, se kterým si dneska nehrál Terk :-). Píšu nehrál, protože se mi skoro ve všech případech stane, že psy na hraní potkám s Terkem, který je ke stáru spíš na lidi a míčky, než se Cidem, který je samozřejmě ze všech psů úplně paf.

Offline Sweet Potato
Avatar
40143 příspěvků moje polička 27. února 2017 17:18
Reakce na Zina:

Tenhle se jmenuje Jonáš, jeden z našich nejlepších parťáků. Psů tu potkáváme spoustu, ale těch hravých a v rozumné váhové kategorii už tolik ne. Taky jsme dnes potkali jednu basenji, prý si chtěla hrát, ale ze začátku to dávala najevo dost divným způsobem, chvíli jsem měla dost nahnáno. 

Offline Zina
Avatar
6322 příspěvků moje polička 27. února 2017 17:30
Reakce na Sweet Potato:

S tou váhovou kategorií máme taka problém, ale zase musím napsat, že jsem vůbec vděčná za to, že tady teď máme možnost potkat a třeba i jen na vodítku hodný psy, maloměsto tomu přeje mnohem míň.

Jinak my dnes potkali čivavu, celou dobu na nás vztekle ňafala a rotovala na prodlužce, paní ale tvrdila, že si chce hrát, a že mám nechat Cida, aby se seznámili. Tak jsem jí uvěřila, trochu povolila vodítko, a ještě než se k ní přiblížil, tak po něm čivava fakt vztekle vystartovala. Cid následně odskočil, udělal leknutím přemet ve vzduchu, což teda byla dobrá podívaná, a paní na to: jo aha, tak on je na tebe takhle divokej ... :-D.

Offline Sweet Potato
Avatar
40143 příspěvků moje polička 27. února 2017 17:52
Reakce na Zina:

Jó, čivavy...

Ale netopýrku vlastně máme z části i díky čivavám, respektive jedné náhodou zaslechnuté poznámce "měli jsme si místo čivavy radši pořídit papillona, ti mají lepší povahu."

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38685 příspěvků moje polička 27. února 2017 18:13
Reakce na Zina:

a nehráli jste si teď někdy s krátkosrstou kolií? Já jsem včera potkala lidi od kraťandy, co vzpomínali, jak se někdy minulej tejden potkali se dvěma flatama (to jsem zbystřila :-D)

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38685 příspěvků moje polička 27. února 2017 18:14
Reakce na Zina:

čivavy jsou strašný

Offline Sweet Potato
Avatar
40143 příspěvků moje polička 27. února 2017 19:04
Reakce na Potrefenáhusa:

Vzpomínám, že kdysi proběhly nějaké pokusy o křížení čivavy s pitbulem, síla stisku druhého + prudká letora prvního, nechtěla bych to potkat, pes baskervilský hadr. 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38685 příspěvků moje polička 27. února 2017 19:07

Offline Bledule
Avatar
4711 příspěvků moje polička 27. února 2017 19:34
Reakce na Potrefenáhusa:

Taková rozkošná kočička. 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38685 příspěvků moje polička 27. února 2017 19:42
Reakce na Bledule:

Offline Sweet Potato
Avatar
40143 příspěvků moje polička 27. února 2017 19:45
Reakce na Potrefenáhusa:

Krutibrko, jak na ně koukám i na Insta, automaticky klikám na , málem jsem tě nahlásila.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38685 příspěvků moje polička 27. února 2017 19:49
Reakce na Sweet Potato:

Potrebujem ty flakonky uz,to je jasný!

Offline Ounz
Avatar
20485 příspěvků moje polička 27. února 2017 20:57

Ruce a nohy mu mrznou..

Offline Kokoska
Avatar
34664 příspěvků moje polička 27. února 2017 21:19

Když vidím Goliáše, vždycky si vzpomenu na Bělovouse Zrzundu :) To je ten otočený zády.