Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
Offline Torrah
Avatar
3296 příspěvků moje polička 26. února 2017 11:10
Reakce na Sweet Potato:

Jo, není nad krabicáky :)

Offline Torrah
Avatar
3296 příspěvků moje polička 26. února 2017 11:10
Reakce na Potrefenáhusa:

Krabicáci všech zemí, spojte se! :)

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38685 příspěvků moje polička 26. února 2017 11:18
Reakce na KoraKora:

Hlavne muže bejt clovek i prekvapenej,co vsechno,kromě toho,co čeká,se muže objevit...

Offline Sweet Potato
Avatar
40144 příspěvků moje polička 26. února 2017 11:22

A krabičandy taky!u

Offline palahniukowa
Avatar
1430 příspěvků moje polička 26. února 2017 12:57

tak po dlhom case opät fotka alebo ako sa foti introvert & extrovert, haha.

vcera sme boli po dlhom case u babiny. a den predtym sme skusali sampon na cierne psy u Blacka a vybielovaci na Zunku, myslim, ze funguju! :-)

Offline Dadoo
Avatar
11628 příspěvků moje polička 26. února 2017 14:15
Reakce na palahniukowa:

Hodně výmluvná fotka 

Offline dynda
Avatar
7291 příspěvků moje polička 26. února 2017 14:29
Reakce na Torrah:

Naše krabička také zdraví.

Offline Bledule
Avatar
4711 příspěvků moje polička 26. února 2017 17:31

Jedno náhodné setkání. 

Offline Torrah
Avatar
3296 příspěvků moje polička 26. února 2017 17:56
Reakce na Sweet Potato:

Tak jistě :) I když my máme doma čtyři kocoury a jednu kočku a ta je moc blazeovaná na to, aby se s kocourama tahala o místo v krabicích :)

Offline Torrah
Avatar
3296 příspěvků moje polička 26. února 2017 17:57
Reakce na dynda:

Krásná krabička :) a co teprv ten obsah :).

Offline Sweet Potato
Avatar
40144 příspěvků moje polička 26. února 2017 18:02
Reakce na Torrah:

Tak u nás krabice frčí bez ohledu na pohlaví. Tahle zrzavá mrňavá Rozinka dokáže strávit zalezlá v krabici celé dny. A je zajímavé, že zatímco kocour se zřejmě pořád vidí jako docela malé koťátko a cpe se málem i do krabičky od čaje, tahle dává přednost větším modelům.

Offline Sweet Potato
Avatar
40144 příspěvků moje polička 26. února 2017 18:19
Reakce na palahniukowa:

Tvoji dvojku miluju!

Fakt existují šampóny podle barvy psa? A Zunku myješ na přeskáčku nebo je smícháš?

Online viktorka_od splavu
Avatar
49195 příspěvků moje polička 26. února 2017 18:30
Reakce na palahniukowa:

ako sa foti introvert & extrovert

to je super!:-))

Offline Kiore
Avatar
208 příspěvků moje polička 26. února 2017 19:06

Já jsem při posledním vysávání všechny krabice vyházela, takže nesu následky a nemůžu ani ustlat

Offline Sweet Potato
Avatar
40144 příspěvků moje polička 26. února 2017 19:07
Reakce na Kiore:

Velmi útulné a zabydlené

Online Ounz
Avatar
20485 příspěvků moje polička 26. února 2017 19:13
Reakce na Kiore:

Lol  boží foto

Offline zdensy
Avatar
1134 příspěvků moje polička 26. února 2017 19:21
Reakce na Kiore:

Napočítala jsem jich pět, jak se to dá zvládnout? Máme jednoho kocourka doma a už dva venkovní a připadá mi, že nedělám nic jiného, než že myju misky

Offline barbucha blogger
Avatar
35637 příspěvků moje polička 26. února 2017 19:30
Reakce na Sweet Potato:

Jo, my jsme měli šampón na bílý chlupy - bylo to nemlich to samý, jako lidský šampóny pro stříbrný vlasy. 

Offline Kiore
Avatar
208 příspěvků moje polička 26. února 2017 19:41
Reakce na zdensy:

Bydlíme v domě a všichni mají přístup ven, některý chodí víc a některý míň (jo a máme jich celkem, ehm, devět). S miskama to chápu, já je hážu do myčky 

Offline Kiore
Avatar
208 příspěvků moje polička 26. února 2017 19:44
Reakce na Ounz:

Poslední vstával ve tři odpoledne...