Co Vám dnes udělalo radost.?.

11. srpna 2014 09:59
Offline Karja
Avatar
44478 příspěvků moje polička 08. července 2022 23:21

Manuka To věřím! No tak hlavně si je užij, dosyta! 

Offline Manuka
Avatar
654 příspěvků moje polička 08. července 2022 23:28

Karja asi se neudržím a nějakou fotkou se pochlubím. Holt pyšná babi

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38691 příspěvků moje polička 09. července 2022 02:53

MP Meri uf, to zní děsivé :-(

já nad tím tuhle premyslela, ze zatím bych se neodvazila s ditetem vůbec, plus my s muzem nejsme dostatečně zkušený na to, abych to považovala za pro dite přiměřeně bezpecny 

já měla stesti, ze jsem byla vzdycky na vode se zkusenejma vodakama, jedna kamaradka se provdala za vodaka z vodackyho oddílu s přiměřenou partou odtamtud, další muž kamarádky dela instruktora na vs kurzech, tak s tema to byla na vode velká pohoda, navrch vybírali řeky, kde nebyli skoro žádný lidi (Orlice, Radbuza, polska Kvisa) a nikdo na ty vode nepil a vyhli jsme se i tem uřvanym kempum

Offline stes
Avatar
9124 příspěvků moje polička 09. července 2022 05:38

barbucha to jsi výborná teda

Offline Janulik03
Avatar
20162 příspěvků moje polička 09. července 2022 07:38

Manuka tak to bude super , tak ďaleko ziť musi byť náročné aj pre nich . Uži si to s nimi

Určite daj aj foto  

Offline Karja
Avatar
44478 příspěvků moje polička 09. července 2022 12:48

Manuka Určitě se těšíme na fotky! No jako žijí v krásné zemi, jen je to teda daleko predaleko;-) 

Offline tzaziki
Avatar
1150 příspěvků moje polička 09. července 2022 15:22

Dostala jsem od maminky motýla. Její práce a ještě mi ho zapaspartovala.

Offline Jitka77
Avatar
1914 příspěvků moje polička 09. července 2022 18:00

tzaziki To je nádhera - celé zákoutí

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 09. července 2022 18:09

tzaziki krasny

Offline Biely kvet
Avatar
4145 příspěvků moje polička 09. července 2022 18:25
Reakce na tzaziki:

Dostala jsem od maminky motýla. Její práce a ještě mi ho zapaspartovala.

Offline Catherinne
Avatar
10783 příspěvků moje polička 09. července 2022 22:32

tzaziki krásný dárek

Offline 999
Avatar
19721 příspěvků moje polička 09. července 2022 22:36

tzaziki Krásný .-)

Offline Catherinne
Avatar
10783 příspěvků moje polička 09. července 2022 22:39

A mně dělá radost muž tím, jaké vymýšlí běžecké výlety. Před pár dny jsme proběhli Hřensko, zítra pojedeme autem do Poděbrad, dále vlakem do Kolína a poběžíme zpátky do Poděbrad, já to vezmu až do Nymburka, kde mě muž vyzvedne.

A ještě mám v rukávu přeběh celé Prahy po říčních mostech, od Zbraslavi až to Troji. Na to se těším moc

Offline dynda
Avatar
7291 příspěvků moje polička 09. července 2022 23:49

MP Meri 

My jsme už přemýšleli, kdy vezmeme děti na vodu. Muž je hodně zkušený vodák a oba to máme na vodě rádi. Samozřejmě jsme počítali s vestama a helmama, nějakou klidnou řekou. No, pak byl manžel na vodě, kde jeden z kamarádů zůstal. Je nám z toho pořád blbě. Ukázalo nám to, že na záchranu je někdy jen jeden pokus, kraťoučký čas a s dětmi nejsme ochotní tohle riziko podstoupit. Vůbec. Dokud nebudou obstojní plavci, nic nebude.  

Offline dynda
Avatar
7291 příspěvků moje polička 09. července 2022 23:54
Reakce na 999:

Mně dnes udělala radost jedna neznámá, která se jmenuje stejně jako já. 

​Znám jednu tvou jmenovkyni. Je krásná, plná energie, nápadů, plánů, upovídaná, rozlítaná, miluje umění... Taková superžena. 

Offline rasaNori
Avatar
8825 příspěvků moje polička 10. července 2022 08:06

My jezdili vodu na výšce každý rok, a úplně naposled jsme jeli Vltavu, to jsem byla těhotná už. No a na jedné slajsne nás při nájezdu do ní nabrali jiní potomci, co se tam cpali, takže jsme se cvakli, do toho pes se vydal úplně blbým směrem přímo pod jez, no skvělý to bylo. Ale na starou Lužnici a její meandry, následný závod přes Rožmberk při západu slunce, tak na tu vzpomínám ráda...

Offline 999
Avatar
19721 příspěvků moje polička 10. července 2022 08:53

dynda Třeba to byla ona :-).

Offline dynda
Avatar
7291 příspěvků moje polička 10. července 2022 09:26

999 

Umím si to představit. Pobavilo mě, jak jste si podobné, teda podle toho, co o vás vím .

Offline 999
Avatar
19721 příspěvků moje polička 10. července 2022 09:56

dynda :-)

Offline JankaM
Avatar
3083 příspěvků moje polička 12. července 2022 19:21

Že mi dnes na bruslích sambo řekl, že mám koukatelnej zadek