Co Vám dnes udělalo radost.?.

11. srpna 2014 09:59
Offline Janulik03
Avatar
20162 příspěvků moje polička 15. července 2022 19:10

Vilemina tá vyzera uz teraz krásne, tesim sa na pokračovanie.  A tie horcicove aaty ma zaujali. Ktore sú to?

Offline Vilemina
Avatar
2360 příspěvků moje polička 15. července 2022 19:58

Janulik03 

Nejde mi na mobilu dát odkaz, tak jen obrázek. Barva je zkreslená, mám je v khaki. A mám je i v modrý, jako tuším má brambůrka a jsou příjemný!

Offline Janulik03
Avatar
20162 příspěvků moje polička 15. července 2022 19:59

Vilemina jeej dakujem tie vyzeraju fakt dobre

Offline Vilemina
Avatar
2360 příspěvků moje polička 15. července 2022 20:35

Janulik03 ale ber menší, já obvykle beru L, ale tyhle mám v M.

Offline Sweet Potato
Avatar
40152 příspěvků moje polička 15. července 2022 20:42

Vilemina  Brambůrka si je objednala ještě v béžové, protože zelených šatů už má několik, a je trochu na vážkách. Je to přesně odstín kartónových krabic.

Offline Vilemina
Avatar
2360 příspěvků moje polička 15. července 2022 20:47
Offline Janulik03
Avatar
20162 příspěvků moje polička 15. července 2022 20:49
Offline Catherinne
Avatar
10783 příspěvků moje polička 15. července 2022 21:07
Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 16. července 2022 09:04

Kalimera!

Offline dzizisketa
Avatar
8920 příspěvků moje polička 16. července 2022 09:34

Zarinya 

No to je ráj 

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 16. července 2022 09:48

Zarinya Krása, užívej!

Offline Kokoska
Avatar
34680 příspěvků moje polička 16. července 2022 10:28

Zarinya uzij si to!

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 16. července 2022 17:30

dzizisketa

Kan Kokoska dekuji,uzivam,potrebuju nabit baterky abych prezila dalsi zimu v Nemecku.

Offline Kokoska
Avatar
34680 příspěvků moje polička 16. července 2022 17:52

Zarinya do zimy uz zadna dovolena nebude? Nebo pojedes do Cech misto k mori?

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 16. července 2022 21:21

Kokoska no to nevim kde bych tu dovolenou brala.

Ja mam sice na rok 35 dni ale mne se do dovoleny zapocitavaji i soboty.Takze normalni clovek si za tri nedele vyplaca 15 dni ale ja 18.

Offline Kokoska
Avatar
34680 příspěvků moje polička 17. července 2022 00:29

Zarinya to je teda divnej system, jak to, ze ti pocitaji i soboty? Za to, ze v sobotu pracujes?

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 17. července 2022 06:13

Kokoska ano,ja mam vylozene smlouvu na 6dni v tydnu tudiz i kdyz jsem nemocna ci dovolena musi mi ten sesty den taky zaplatit,ale bohuzel i strhnout.

pri vejplate to tolik nevadi

Offline Karja
Avatar
44477 příspěvků moje polička 17. července 2022 08:59

Zarinya Ale nepracujes víc než 40h/týden, ne? Nějaký větší úvazek bez dvou volných dnů za sebou by mě asi zabil! 

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 17. července 2022 09:37

Karja pracuju 39h tydne a je to hodne narocny i tak.

Ale je to soucasti meho budouciho planu....2/3 roky pak slus.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 17. července 2022 09:40

Karja jo a rok a tri mesice uz z toho mam odpracovany.

Pristi rok si dam 5mesicu pauzu...a znovu.