Co Vám dnes udělalo radost.?.

11. srpna 2014 09:59
Offline Makara
Avatar
3618 příspěvků moje polička 12. července 2022 19:24
Offline brrr
Avatar
12304 příspěvků moje polička 12. července 2022 19:26

JankaM Ty se máš!

Offline JankaM
Avatar
3083 příspěvků moje polička 12. července 2022 20:31

A ještě jsme včera po opravdu dlouhé době byli spolu v obchodě, zkoušela jsem si sportovní triko na tělo a sambo byl upřímně udiven,  jak mám v něm velký prsa (jeho slova)

Offline Karja
Avatar
44478 příspěvků moje polička 12. července 2022 21:24
Online Tabea
Avatar
8036 příspěvků moje polička 13. července 2022 10:54
Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 13. července 2022 19:09

Jsem na spravnem miste,rano bylo 28st a sousedka rikala,ze je zima.

No,ale uz zacinaji od zitra vedra a ja se k mori dostanu az na vikend

coz me trochu stve,protoze tam bude narvano.Ve vsedni den by to bylo o moc lepsi.

Offline Renusatko
Avatar
11684 příspěvků moje polička 13. července 2022 19:49

Zarinya U nás dnes 32, mám ještě volno, tak celý den jsem u vody. A doufám, že to vydrží.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 13. července 2022 19:53

Renusatko tady bylo zatim do ted tech 31st coz znamena,ze u more s bidou 27...to je na me zima.

Ale v nedeli 38 tak to vyrazim zcela urcite,jen si asi budu muset privstat abych tam s tim nasim autem zaparkovala.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 14. července 2022 15:07

Tak se presouvam ze stezovaciho sem.

Monteri na klimu dojeli na cas jsou ctyri organizovany,behaji tu jak mravenci a jeste jsou mily a vesely.:-)

Online viktorka_od splavu
Avatar
49201 příspěvků moje polička 14. července 2022 16:19

Zarinya no tak to je parada:-)

ja stihla vystavu v rajhradskem klastere, je opravdu uzasna! a jeste mi tu pani pochvalila ty modry saty

Offline Biely kvet
Avatar
4145 příspěvků moje polička 14. července 2022 16:57

viktorka_od splavu To je super fotka!!!

Online viktorka_od splavu
Avatar
49201 příspěvků moje polička 14. července 2022 17:06

Biely kvet diky:-)

no a zjistila jsem, ze sice mela vystava zitra koncit, ale je prodlouzena az do konce srpna, jen otevreno uz pouze o vikendech. je to vazne uzasny a doporucuju vsem, cely ten areal klastera je nadherny a je to teda spis do priznani, ale nikdy jsem tu nebyla  par km od baraku

Offline Mrs.Robinson
Avatar
591 příspěvků moje polička 14. července 2022 17:37

viktorka_od splavu To jo, klášter v Rajhradě je nádhera. A naproti, asi tak 5 minut chůze, prakticky přes silnici, je moc prima rybníček Za pilou. Třeba na piknik, nebo jen na dumavou vycházku spojenou se zevlováním kachen :-)

Online viktorka_od splavu
Avatar
49201 příspěvků moje polička 14. července 2022 17:48

Mrs.Robinson no tak to jsem mela cist o pul hodky driv:-) ale ty bys mohla vedet, jeste mi ta pani doporucovala nejakou blizkou restauraci, jejiz jmeno jsem obratem zapomnela. pani nebyla mistni, projizdela pry Jihlava/Viden a dala si odbocku kvuli vystave, narozdil ode me vypadala ze umeni rozumi a byla dost paf

Online Pinot Noir
Avatar
29790 příspěvků moje polička 14. července 2022 18:24

viktorka_od splavu jo, v Rajhradě bývala dobrá restaurace, při té hlavní silnici... Už jsem to našla - U kašny.

Online viktorka_od splavu
Avatar
49201 příspěvků moje polička 14. července 2022 18:25

Pinot Noir  to je ono! diky

Offline Mulen
Avatar
4988 příspěvků moje polička 14. července 2022 21:13

viktorka_od splavu a já to mám kilak a ještě jsem na té výstavě nebyla .

Pinot Noir ke Kašně jsme chodívali, i křtiny jsme tam slavili. Ale pak dost zdražili a od té doby jsme tam nebyli Měli bychom tam zas zajít.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 15. července 2022 08:03

Jsem rada,ze muzu pokracovat v tomto vlakne.

Elektrikar mel dorazit v 8.30 a v 8.20 byl tu.

Tak to ma byt....dnes jeste mam dost prace a zitra rano smer more.

Offline Catherinne
Avatar
10783 příspěvků moje polička 15. července 2022 08:16

Zarinya no to je rychlík, to by byl jeden ještě v pyžamu

Online viktorka_od splavu
Avatar
49201 příspěvků moje polička 15. července 2022 08:16

Catherinne presne to jsem chtela napsat!