Co Vám dnes udělalo radost.?.

11. srpna 2014 09:59
Offline Pavlena
Avatar
6908 příspěvků moje polička 28. října 2022 22:13

Catherinne dobre dojed, mamu urcite potesite..! Preju at se co nejrychleji zlepsuje..

Offline Karja
Avatar
44465 příspěvků moje polička 28. října 2022 23:47

Catherinne Já myslím, že vy s dcerou byste přinejhorším stopovaly tak 2 minuty;-). Cesta bude dobrá, sobota je dobrej den na cestování, já se docela najezdila a jako žádné velké tragédie krom těch kvůli počasí se nikdy nekonaly, kultura vagónů dobrá. Ať to u maminky dobře dopadne!  

Offline Catherinne
Avatar
10783 příspěvků moje polička 29. října 2022 00:03

Karja no vidíš, to je nápad! Já hupnu do křoví a Týnka někoho stopne

No doufám, že všechny koridory jsou už dávno opravený a pofičíme jako, jako...no ten japonskej vlak

Offline Catherinne
Avatar
10783 příspěvků moje polička 29. října 2022 00:03

Pavlena děkuju 

Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 29. října 2022 02:36

bram a byli jste? Jdu sem s dnešním Stingem, teda my dole na stojáka. Ale teda krásný to bylo moc, ještě mi to doznívá...

Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 29. října 2022 02:40

Catherinne cestování vlakem je vždycky báječný zážitek. Ale hlavně ať se maminka cítí líp a líp. Pozdravuj ji od nás

Offline Catherinne
Avatar
10783 příspěvků moje polička 29. října 2022 05:57

andulka01 hlavně, ať tam nemaj zimu

Děkuju moc

Offline bram
Avatar
4111 příspěvků moje polička 29. října 2022 09:16

Catherinne šťastnou cestu a dobré pořízení

Offline bram
Avatar
4111 příspěvků moje polička 29. října 2022 09:50

andulka01 hezký to bylo, já jsem moc spokojená. Byla tam příjemná atmosféra, ne všichni umělci umí komunikovat s publikem tak, že si i vzadu připadáš jako v malém klubu, jako že tě vidí a zpívá to přímo pro tebe. A zrovna Sting to umí. Bylo vidět, že po druhé písničce má všechny omotaný kolem prstu :) A Shape of my heart byla super, jak zpíval s tím chlapcem. I ta druhá vokalistka byla boží. Jako fakt dobrý to bylo, moc! 

Offline Catherinne
Avatar
10783 příspěvků moje polička 29. října 2022 09:56

Tak už nějakou dobu frčíme, vzbudila jsem se 5.55 a usmažila jsem na přání, vyslovené včera, dva malé řízečky a uvařila brambor. Tak jsem zvědavá, jestli si to dá. Moc jíst nechce, točí se jí pořád hlava a má pocit, že bude zvracet.

Akorát už máme 10 minut zpoždění, ale jinak paráda. 

Online Kokoska
Avatar
34664 příspěvků moje polička 29. října 2022 10:05

Catherinne to bude dobry, jen to chce cas. Pokud komunikuje a neni nutna operace, urcite se to zlepsuje.  Drzim palce, maminku vase navsteva urcite povzbudi. 

Offline Catherinne
Avatar
10783 příspěvků moje polička 29. října 2022 10:18

Kokoska operace naštěstí ne, ale došlo k dalšímu krvácení a dle výsledků CT je to horší. Tak jsem napnutá a nervózní na osobní setkání.  

Online Kokoska
Avatar
34664 příspěvků moje polička 29. října 2022 10:20

Catherinne tak se drz, verim v dobry konec!

Offline Catherinne
Avatar
10783 příspěvků moje polička 29. října 2022 10:32

Kokoska já taky. Mám sebou kamínek s andělem, který jsem našla a jede s námi kněz. To se nemůže nic zlého přihodit

Akorát to zpoždění nám narůstá...

Offline Miru
Avatar
16645 příspěvků moje polička 29. října 2022 10:39

Catherinne 

...

Offline letfenixa
Avatar
10843 příspěvků moje polička 29. října 2022 11:29

Catherinne veľa veľa na teba myslím a maminke držím palce

Offline Catherinne
Avatar
10783 příspěvků moje polička 29. října 2022 11:30

Miru letfenixa

Moc děkuju 

V Přerově jsme zpoždění srovnali

Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 29. října 2022 12:09

bram a Roxanne, to malé zajamování

A teda Stingovi bych i koš řízků nasmažila...

Online viktorka_od splavu
Avatar
49194 příspěvků moje polička 29. října 2022 13:31
Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 29. října 2022 14:26
Reakce na Catherinne:

V mobilu mám všechny jízdenky na všechny vlaky kterýma pojedu a moc se těším

Dopisuju, že cíl cesty je návštěva maminky v nemocnici. Je stále na Jip. Ale snad je to kapánek lepší.

​Ještěže jsi dopsala ten cíl cesty, já myslela, že se těšíš do českého vlaku, protože ten první příspěvek, na který jsem reagovala zněl trošku jinak. Mamince hodně zdraví.

Zvláštní, ty nefunkční vagony na cestě do Chorvatska jsem četla asi na jiným foru. Dráhám přeji spoustu spokojených vás. :D