Mulen no, uvidím jak dlouho mi to nadšení vydrží
asi to na nějakou stížnost stejně dřív nebo později bude. A gratuluji k úspěšné hodině na jízdarně, jak se druhý den chodilo?
Mrakoplas jaké jsou dojmy z nové práce? Já se naštěstí vracím na svoje místo, ke své práci, i mezi lidi, které znám, takže zatím fakt dobré. Jen teda mě přijde trochu otravné, že se tam musí skoro každý den
přijdu si i s tím kolotočem kolem dětí nějaká unavená.


