Co Vám dnes udělalo radost.?.

11. srpna 2014 09:59
Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 30. října 2022 09:26

Catherinne super.

Offline Catherinne
Avatar
10783 příspěvků moje polička 30. října 2022 09:37

@Isca continuity Zarinya 

Kokoska jojo, na pár dní se jim tam pak nastěhuju

Ellen já taky!

rozarka to teda je! Já teda vytuhla hned po jídle na gauči a v noci jsem se stěhovala do postele, ale většina stresu je pryč tak jsem spala až do rána.

Ty záda, já jak buď běhám nebo v práci stojím, tak sedím cca 2hod denně, takže včerejšek byl fakt sedící extrém. Když jedem autem na Moravu, tak se už u Vlašimi ptám, kdy už tam budééém

Offline mirajo
Avatar
2636 příspěvků moje polička 30. října 2022 09:49

Catherinne Jsem moc rada za dobre zpravy, at je mame cim dal lip Uz jsem taky setrasla stres, mlade je z nemocnice doma a uz se citi ok, jupi!

Offline Catherinne
Avatar
10783 příspěvků moje polička 30. října 2022 09:51

mirajo tak já taky přeju brzké uzdravení ( co se přihodilo?)

Offline mirajo
Avatar
2636 příspěvků moje polička 30. října 2022 10:05

Catherinne Ono se vlastne uplne nevi, zitra jde na kontrolni ECHO srdicka...ja tusim a myslim, ze to bude dobry. Ze dat si dve virozy s horeckama po sobe nebyl dobry napad. 

Offline Fakirka
Avatar
2224 příspěvků moje polička 30. října 2022 10:10

Catherinne taky mám radost z dobrých zpráv

Online Kokoska
Avatar
34664 příspěvků moje polička 30. října 2022 11:50

mirajo at to dobre dopadne!

Offline mirajo
Avatar
2636 příspěvků moje polička 30. října 2022 12:54

Kokoska Dekuju. Nase deti stunou relativne malo, ale kdyz, tak trochu divne. Uz je z ni zase vesela holka, jen v pyzamu

Offline Karja
Avatar
44465 příspěvků moje polička 30. října 2022 12:59

mirajo Tak ať už je to jen a jen lepší. A ona to nějak přecházela? Nebo se to prostě fakt tak jako vyvinulo samo? To je pitomý, člověk by si řekl, že aspoň ty větší děti budou stonat ty běžný nemoce nějak v cajku! Držím palce! 

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 30. října 2022 14:14

55 dní do Vánoc.

Offline mirajo
Avatar
2636 příspěvků moje polička 30. října 2022 16:23

Karja Ty větší už aspoň víc řeknou, co jim jeNepřecházela, měla v září dvě horečnatý virozy po sobě /antigen negativní, ale covid aspoň jedna samozřejmě být mohl, tu druhou jsem měla taky a nebylo mi hej/. Kdysi měla po viroze výpotek v kyčli, to je u dětí celkem běžný, teď se jí udělal kolem srdíčka. Vznikne to vlastně přílišným podrážděním imunity, trochu sklon k automunitě tam může hrát roli nebo se řekne, že nevíme. Tu kyčel tenkrát uzdravila během týdne, tak snad i teď se to dá do pořádku a nebude opakovat. Večer jdu na jogu, těším se, potřebuju ty zbytky stresu někde odložit. 

Offline bram
Avatar
4111 příspěvků moje polička 30. října 2022 17:39

mirajo držím palce, ať je dcera brzo fit! 

Offline rozarka
Avatar
4201 příspěvků moje polička 30. října 2022 19:12

mirajo taky držím palce

Offline Renusatko
Avatar
11684 příspěvků moje polička 30. října 2022 19:45

mirajoDržím palce, ať je vše rychle v pořádku. Catherinne a jsem ráda, alespoň za jednu dobrou zprávu. Protože jinak velký špatný u těch ostatních rodičů mých kamarádek.

Offline Karja
Avatar
44465 příspěvků moje polička 30. října 2022 20:19

mirajo No ty jo, to zní fakt teda ošklive.. Ať je ji už brzo zcela dobře! 

Offline letfenixa
Avatar
10843 příspěvků moje polička 30. října 2022 20:41

mirajo želám vám, nech je dcéra rýchlo v poriadku!

Catherine super správy

Offline Pavlena
Avatar
6908 příspěvků moje polička 31. října 2022 09:42

Catherinne mam velkou radost, ze je mama lepsi..!!

mirajo ufff a toto je tedy taky neco.. Hlavne ze uz je lip..!!

Offline continuity
Avatar
42721 příspěvků moje polička 31. října 2022 09:44

Teda všem hodně zdraví, ať už je to pryč. 

Offline Renusatko
Avatar
11684 příspěvků moje polička 31. října 2022 13:31

Potěšila mě včerejší návštěva vesnice, kde jsme měli chalupu. Jeli jsme teda především na hřbitov, ale tam jsem potkala babičku od mojí nejlepší kamarádky z dětství. Jednak vypadala na svůj věk výborně a jednak se mi vybavilo to, jak nám buď ona nebo moje babička každý den připravovaly svačiny, každý den jedna a my si užívaly bezstarostné prázdniny. Zvala nás na kávu plus další dvě starší sousedky. Potkali jsme kamarády mých rodičů a moje kamarády, kteří tam zrovna byli, ze stejného důvodu. Nakonec jsem našla i odvahu a stavila se na chalupě, kterou jsem prodala, i když jsem to strašně dlouho promýšlela. S novými majiteli jsme stále dost v kontaktu. Vyřešila jsem, co jsem potřebovala, dostali jsme buchtu a kávu. Nejvíc mě potěšilo, že mimo dvou věcí v patře, které už dávno plánoval dědeček, se tam zas tak moc neměnilo. Mají to tam namyšlené perfektně, dost využili nábytek, který tam zůstal a vůbec ta návštěva byla jako u rodiny. 

Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 31. října 2022 14:02

Renusatko To zní moc hezky, tak jako vztahově malebně