Co Vám dnes udělalo radost.?.

11. srpna 2014 09:59
Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 31. října 2022 14:37

Renusatko To je moc hezké, že máš ty kořeny tam pořád živé a pevné. 

Offline Renusatko
Avatar
11684 příspěvků moje polička 31. října 2022 15:05

andulka01Z té chalupy jsem měla strach, ale vybrali jsme ty nové majitele dobře. O nejvyšší nabídku jsme tenkrát přišli, kvůli sousedovi. Tu druhou jsme nechtěli, protože paní z toho chtěla dělat ubytovnu a vybrali tuhle rodinu. Pán okamžitě začal plánovat přestavbu, jako můj dědeček. Hlavně oni jsou fajn. Člověk ty lidi nemusí ani znát, ale my jsme se tam dost setkávali, chtěli se rychle nastěhovat a my vyklízeli, takže jsme si popovídali hodně. Nevěděla jsem, jestli chci vidět, jak tam někdo něco mění, dělá, bourá. Kupodivu mi ta návštěva naopak pomohla. 

Offline stes
Avatar
9114 příspěvků moje polička 31. října 2022 15:08

mirajo Catherinne docitam zpozdene...takze mam radost z maminky a drzim palce malinky. A vsem, co maji trapeni at uz jakkoliv. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49191 příspěvků moje polička 31. října 2022 16:24

Renusatko to je krasny

Offline marieu
Avatar
5154 příspěvků moje polička 31. října 2022 19:06

Jé, vaše radosti jsou úžasný!!! Fotky od JankaM  a rozarka jsou překrásný, na žlutý maliny od tina můžu odpovědět jen:, taky Renusatko report o návštěvě chalupy je hrozně pěkný- dneska se člověk "bojí" pomyslet na nějaký dobro mezi lidma, natož aby ho čekal, ale tohle se Vám fakt povedlo. Ale nejvíc mě dostala zpráva od Catherinne , to je totiž naprosto skvělý a já ti ze srdce moc přeju tu úlevu a přeju jen další zdárný průběh rekonvalescence u maminky. To je jedna z nejlepších zpráv, co jsem za poslední týdny zažila.

Offline Tabea
Avatar
8032 příspěvků moje polička 31. října 2022 20:19

Renusatko a soused je teď v klidu?

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6726 příspěvků moje polička 31. října 2022 21:05

Ze jsem doma

Prvni dojmy byly strasne divny. Ted lezim ve vane a mam pocit, jako bych vlastne nikde nebyla...

Offline Makara
Avatar
3614 příspěvků moje polička 31. října 2022 21:11

Lama_z_Lana přeju příjemný průběh navratových večírků a pevné nervy při návratu do místní práce. 

Offline Renusatko
Avatar
11684 příspěvků moje polička 31. října 2022 21:18

TabeaJá jsem to moc nezjišťovala. Jako on je spíš blbec, machr a všchnovím a všechno se značně prohloubí, když se napije. Přitom vzdělání základka. Je to můj vlastník. 

Mají nějaké dohady kvůli pozemkům, co si soused neoprávněně přivlastňuje, takže jsme znovu přivezli plány a přesně s novým majitelem probrali, co je jeho, co je propachtované a co zůstalo nám a bezúplatně mu to necháváme v užívání.  Tím, že soused je rodina, tak se ty spory vlečou už dlouho. Přitom na vše jsou kupní smlouvy, ale on má pořád pocit, že jsme je nějak okradli. K tomu ještě dodám, že on byl první, komu jsme celou tu nemovitost nabídli za třetinu ceny, když je rodina

Ale já myslím, že pán je celem odolný, takže jen chtěl ujasnit, kde ho může poslat do pr...

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6726 příspěvků moje polička 31. října 2022 21:33

Makara diky. Toho navratu se trochu desim. 

Online tina
Avatar
6296 příspěvků moje polička 31. října 2022 21:44

Lama_z_Lana Vítej zpět! Připíjím proseccem:) Ať ten návrat není moc velkým šokem...

Offline Catherinne
Avatar
10783 příspěvků moje polička 31. října 2022 23:43

Fakirka Renusatko letfenixa Pavlena continuity

stes marieu 

Moc děkuju všem

Dnes prý udělala 4 pidi krůčky podél postele

Zítra kontrolní CT, snad už bude vše ok. 

Offline Catherinne
Avatar
10783 příspěvků moje polička 31. října 2022 23:45

Lama_z_Lana to je neuvěřitelný, jak to uteklo

Offline mirajo
Avatar
2636 příspěvků moje polička 31. října 2022 23:47

Catherinne To je výborná zpráva! Bude se to zlepšovat možná pomalu, ale jistě

Offline Catherinne
Avatar
10783 příspěvků moje polička 31. října 2022 23:49

mirajo moc si přeju, ať máš pravdu

Offline Garfie
Avatar
28438 příspěvků moje polička 01. listopadu 2022 06:05

Renusatko To je moc hezký!

Offline 711990
Avatar
18312 příspěvků moje polička 01. listopadu 2022 07:29

Lama_z_Lana vitej doma a tesime se na tebe za 14 dni:)

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6726 příspěvků moje polička 01. listopadu 2022 07:56

tina Catherinne

711990 joo, ja uz se taky tesim!

Offline Pavlena
Avatar
6908 příspěvků moje polička 01. listopadu 2022 09:39

Renusatko to je moc hezký...!

Lama_z_Lana vítej zpět..!

Offline mirajo
Avatar
2636 příspěvků moje polička 01. listopadu 2022 14:14

Všem děkuju za podporu, nedokážu jmenovat. Dcera se uzdravuje, hurá!

Lama_z_Lana Hned jak se doma zorientuješ, bude degustace