Co Vám dnes udělalo radost.?.

11. srpna 2014 09:59
Offline Lama_z_Lana
Avatar
6726 příspěvků moje polička 01. listopadu 2022 14:21

mirajo uz aby to bylo! Vzala jsem si druhy den volno, ani se nejspis nebudu z Prahy vracet, tak se trochu bojim, ze se decentne urvu z retezu

Offline Sairon
Avatar
1855 příspěvků moje polička 01. listopadu 2022 19:05

První den v práci po skoro 4 a půl letech

Offline Mulen
Avatar
4988 příspěvků moje polička 01. listopadu 2022 19:17

Sairon tohle bych ja psala spis do stiznosti. Ale super

Offline Mulen
Avatar
4988 příspěvků moje polička 01. listopadu 2022 22:38

Jinak me udelala radost pochvala od trenéra,  byla jsem po letech na jízdárně (viktorka_od splavu ). V pulce hodiny uz jsem teda nemohla, ale nakonec jsem skocila, pozor teď to prijde....pres 40 cm prekazku!

Zítra nebudu moc chodit..

Offline Mrakoplas
Avatar
9996 příspěvků moje polička 01. listopadu 2022 22:40

Sairon dufam, ze dopadol dobre. Mna to caka zajtra (a este v novej praci), tak som v klude uplne neni. Ale do prace sa uz tiez tesim, s detmi doma uz nevydrzim. 

Offline Tabea
Avatar
8032 příspěvků moje polička 02. listopadu 2022 01:23

Mrakoplas Sairon ať se vám v práci líbí!

Offline Garfie
Avatar
28438 příspěvků moje polička 02. listopadu 2022 03:29

Lama_z_Lana Ty jo, strašně to uteklo!!

Mulen Jsi dobrá!

Mrakoplas Hrozně se mi líbí vazba "som v klude uplne neni". :-) Je to spíš do přiznání, vždycky se to na Slovensku snažím nějak poskládat, ale většinou to nějak spletu.  

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49191 příspěvků moje polička 02. listopadu 2022 05:48

Mulen super borka

Offline Mulen
Avatar
4988 příspěvků moje polička 02. listopadu 2022 05:57
Offline Mrakoplas
Avatar
9996 příspěvků moje polička 02. listopadu 2022 06:50

Garfie obcas tomu slovencinovi davam zabrat

Offline continuity
Avatar
42717 příspěvků moje polička 02. listopadu 2022 08:35

Garfie můj muž si z toho dělal srandu a rikal: ja som tuná není som. 

Offline Garfie
Avatar
28438 příspěvků moje polička 02. listopadu 2022 08:38

continuity  Haha, tak nějak podobně to skládám já! Já som tu neni su a tak.

Offline continuity
Avatar
42717 příspěvků moje polička 02. listopadu 2022 08:39

Garfie ono to není 2x spisovně ani po slovensky, takže je to fuk.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49191 příspěvků moje polička 02. listopadu 2022 08:41

continuity strejda mel nejaky slovensky kamarady a doma jsme se tomu jako decka hrozne smali, ja som tu neni:-) jsem doted myslela ze to je spravne

Offline Sweet Potato
Avatar
40141 příspěvků moje polička 02. listopadu 2022 09:09

Mulen Ty jo, jsi fakt dobrá!

Offline Kokoska
Avatar
34662 příspěvků moje polička 02. listopadu 2022 09:13

Mrakoplas mne se tyhle slovenske obraty moc libi. Mluvi tak i svagrova a manzel, kdyz ji slysi, prechazi automaticky taky do slovenstiny, ten ale uz spis patla ceskoslovenstinu. Ale hrozne rada to posloucham.

Offline Mulen
Avatar
4988 příspěvků moje polička 02. listopadu 2022 09:14

Sweet Potato dík :) On je to jeden z mála koníčků, který se mě drží už od dětství a ke kterému se průběžně vracím. Jinak jsem v tomhle hrozně přelétavá a už jsem zkoušela kdeco (nakonec i to lítání, na ultralightu)

Offline continuity
Avatar
42717 příspěvků moje polička 02. listopadu 2022 09:22

viktorka_od splavu no, správně ve smyslu, že se to tak řekne a všichni tomu rozumi. ale nespisovně. 

Spisovně je: ja tu nie som. 

To neni je místo nie. 

Offline letfenixa
Avatar
10843 příspěvků moje polička 03. listopadu 2022 05:50

Sairon Mrakoplas držím vám palce!

Offline dzizisketa
Avatar
8917 příspěvků moje polička 03. listopadu 2022 10:03

O víkendu chci jít do kina (sama!) a ráda bych na Il Boemo, ale nevím, jestli pro mou mentální kapacitu nebude až až i Princ Mamánek.