Co Vám dnes udělalo radost.?.

11. srpna 2014 09:59
Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 02. prosince 2022 10:15

Luna ano, určitě to pošli najednou. Děkuju.

Offline JankaM
Avatar
3082 příspěvků moje polička 02. prosince 2022 10:16

Garfie Děti jsou super. A já musím googlit co je to holistický přístup

Offline Suzam
Avatar
31 příspěvků moje polička 02. prosince 2022 10:20

Luna Já měla jen kočku. Děkuji :)

Offline continuity
Avatar
42716 příspěvků moje polička 02. prosince 2022 11:40

Garfie podle mě je to dobré, že na ty zprávy nekoukaji. Ta doba fakt vymknutá z kloubů a i to veřejnoprávní zpravodajství mi přijde spíš jako hledání katastrof než informováni o tom, co se děje. 

Offline Garfie
Avatar
28430 příspěvků moje polička 02. prosince 2022 12:41

JankaM Zní to česky i trochu divně, mohla jsem to napsat jinak, ale prostě jsem to jen tak tupě přeložila. :-)

Offline Sweet Potato
Avatar
40135 příspěvků moje polička 02. prosince 2022 13:04

Vorařství a plavení dřeva bylo zapsáno na seznam kulturního dědictví Unesco.

A taky francouzská bageta!

(Napadá vás, to co mne? )

Offline Kokoska
Avatar
34652 příspěvků moje polička 02. prosince 2022 13:14

continuity zabili - ukradli - vyhořelo - zaplavilo, prejeme prijemny zbytek vecera.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49189 příspěvků moje polička 02. prosince 2022 13:48
Reakce na Kokoska:

continuity zabili - ukradli - vyhořelo - zaplavilo, prejeme prijemny zbytek vecera.

​jo, ja se na zpravy prestala divat, kdyz jsem chtela prepnout z novy na ct a ona uz tam byla

Offline continuity
Avatar
42716 příspěvků moje polička 02. prosince 2022 17:23

viktorka_od splavu no asi tak.

Offline Kokoska
Avatar
34652 příspěvků moje polička 02. prosince 2022 17:37
Offline continuity
Avatar
42716 příspěvků moje polička 02. prosince 2022 17:37

Já mám teda velkou radost, že jsem se dožila konce pracovního týdne a ještě se mi nějakým zázrakem za cenu celkem brutálních přesčasů povedlo dodat vše, co jsem měla. 

Nemůžu bohužel napsat, že ve zdraví, no ale nemůžeme být tak nároční.

Online brrr
Avatar
12302 příspěvků moje polička 02. prosince 2022 19:45

Renusatko Jako, že se učili dějepis pozpátku? To je nějaké divné, vzdyt historii ze sebe všechno vyplývá a potřebuješ znát proč a na základě čeho.

Offline Renusatko
Avatar
11684 příspěvků moje polička 02. prosince 2022 20:52

brrr Já úplně nevím, jak to probíhalo. Oni domů nic nenosí a testy nepíšou. Jen vím, že nějak byly moderní dějiny 1900-2000 a to probírali nějak postupně, o každém roce něco. Dál spíš po stoletích a pravěk úplně jiný rok. 

Nevím, jestli je to tak na každé základce, ale starší celý druhý stupeň pořád dokola začínal pravěk a to se pořád nějak rozšiřovalo. Každý rok toho bylo víc a zabralo velkou část roku a o minulém století nic. Kdyby se můj tchán nezajímal o dějiny a neprobíral to s nimi pomalu od mimin, tak z toho neví nic. 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 02. prosince 2022 20:55

Renusatko normálně se začíná v šestce pravěkem a do devítky projdeš celé dějiny. A znova na střední. Akorát na soudobé dějiny nezbývá moc času. Nevím, jestli se to nějak nezměnilo, resp. asi si to vyučující může trochu určit, ale my se na můj vkus hodně babrali v antice.

Offline baltik
Avatar
4964 příspěvků moje polička 03. prosince 2022 07:08

Luna super, mam i perlovou pannu, takze prosim poslat spolecne

Online brrr
Avatar
12302 příspěvků moje polička 03. prosince 2022 12:07

Renusatko Aha, to je zvláštní, jak můžou brát treba příčiny 1. světové, aniž by znali sotuaci v 19. stol. (národní obrození, sjednocení Itálie,....). Asi to nějak vymyšlené mají.

Starší dítě zvládlo v průběhu čtvrté, páte třídy ve vlastivědě probrat všechno od pravěku do roku 1989. Teď v šestce tomu pravěku moc nedali, brali spíš heuristiku a starověk, soubězně s tím probírají v občance jak funguje stát, co je 28. říjen, co 17. listopad, atd.

Offline Pavlena
Avatar
6908 příspěvků moje polička 08. prosince 2022 14:38

Normálně! Jsem sama dokázala opravit díru v umyvadlovém sifonu. Rozmontovat, zmarnit obsluhu v Hornbachu, aby mi přiřízli trubku, sestavit a namontovat zpět pod umyvadlo. Neteče, funguje. Jsem boží...!

Konec chlubivého okénka.

Offline continuity
Avatar
42716 příspěvků moje polička 08. prosince 2022 14:39
Offline Tabea
Avatar
8032 příspěvků moje polička 08. prosince 2022 14:54

Pavlena paráda! Já nedavno v bauhausu obsluhu požádala, aby mi ukázala, kde je všechno, co potrebuju k posunutí světla na stropě. Kanál na kabel, kabel, svorky (nebo jak se to česky jmenuje). Asi jsem vypadala nějak blbě, u každý položky mi říkal, jak je to drahý.

Offline 711990
Avatar
18312 příspěvků moje polička 08. prosince 2022 16:50

Pavlena ses bozi!