Co Vám dnes udělalo radost.?.

11. srpna 2014 09:59
Offline Dadoo
Avatar
11622 příspěvků moje polička 11. prosince 2022 16:53

Předevčírem volal kamarád, že si nám vypustit vedle v chatě vodu z bojleru, že ho napouštěl. 

Strávila jsem dva dny hledáním nějaké hadice, roury..protože ten v vod je debilní, pfiimo otočení do zdi.

Vyzkoušela jsem kreativne nekolik nesmyslných možnosti a samozřejmě, nešlo to, voda tekla všude.. uzzž jsem chtěla zacit plakat, když jsem si v kulne všimla odloženého luxu.

Vytáhla jsem z něj něj hadici, sekerou usekla oba konce a krásně vypustila z okna bojler. 

Ženská si musi umět poradit!

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 11. prosince 2022 18:43

Tchyne napsala mymu muzi k narozeninam tak krasny prani, ze bulim (a to ja malokdy)

Offline Tabea
Avatar
8032 příspěvků moje polička 11. prosince 2022 18:53

moora to je moc hezký. Všechno nejlepší! Slaví dneska?

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 11. prosince 2022 18:56

Tabea narozeniny mel pred tydnem, ale slavime az dnes, nas je moc, tak sladit termin neni jednoduchy :)

Offline Garfie
Avatar
28430 příspěvků moje polička 12. prosince 2022 05:16

moora To je hezký!  Docela by mě teď teda zajímalo, co mu napsala :-), ale ptát se nebudu. Všechno nejlepší mu přeju....a čínský knedlíčky dostal?

Offline Garfie
Avatar
28430 příspěvků moje polička 12. prosince 2022 05:20
Reakce na stes:

barbucha ja obrecela vsechny odkupnuty partnery i partnerky mejch deti. Vsechni i vsechny byli fajn a predstava, že mi zmizí ze zivota byla hrozna, protoze u nas byli, byly jako doma. Pak to nový polovice v pohode zaplnily, ale stesk po vetsine mi zustane.

​To je taky hezký! Máš si je nechat, můj bývalej kluk (rozešli jsme se tak kolem dvaceti!!!) dodnes navštěvuje každý Vánoce moji máti, dnes už i s manželkou a dítětem!!!  Mají to jako takovou hezkou vánoční tradici.

Offline stes
Avatar
9114 příspěvků moje polička 12. prosince 2022 07:18

Garfie tak i tohle je hezky....ja nemuzu, na mě, kdyz nechci smutnit, zabírá  sejde z oci, sejde z mysli. Ale oni, ony se mi stejne obcas pripomenouno a pak je mi po nich zase smutno

Offline Karja
Avatar
44464 příspěvků moje polička 12. prosince 2022 08:25

stes A dětem to nevadí? Protože něco podobného má naše máma, vždycky začne vypravovat jako koho našeho bývalého potkala a co jí říkal, a jak je super a mně to přijde tak otravné... Má štěstí, že jedinej kluk, kterej se vykašlal na mě, se odstěhoval! 

Offline Sweet Potato
Avatar
40135 příspěvků moje polička 12. prosince 2022 13:16
Reakce na moora:

Tchyne napsala mymu muzi k narozeninam tak krasny prani, ze bulim (a to ja malokdy)


Dodatečně vše nej k jubileu!

Offline stes
Avatar
9114 příspěvků moje polička 12. prosince 2022 16:35

Karja kde jsem psala, že to to rikam detem? Aha? 

Offline Karja
Avatar
44464 příspěvků moje polička 12. prosince 2022 16:53

stes Rozumná žena, rozumná! 

Offline stes
Avatar
9114 příspěvků moje polička 12. prosince 2022 16:54

Karja no proto, uz jsem si rikala,jestli mě máš za....nerozumnou

Offline continuity
Avatar
42716 příspěvků moje polička 12. prosince 2022 20:12

stes Karja no teď muž mluvil s tchýni a jak jsou ty hovory dlouhé a tak nějak jednostranně, pustí si to nahlas a hraje u toho WoW třeba. 

No a milá tchýně, jak teď vzpomíná na vše možné, se začala vyptávat na jeho bývalky a jak ji která chybí nebo nechybí. No divné to bylo, co vám budu....

A to některé znám i osobně. 

Offline Karja
Avatar
44464 příspěvků moje polička 12. prosince 2022 20:13

continuity :-DNo to je hodně ujetý:D

Offline JankaM
Avatar
3082 příspěvků moje polička 12. prosince 2022 20:55

Aha, tak to já jsem rodiče případného smutnění ušetřila, nikoho jiného než současného samba neznají

(on tedy nikdo jiný v podstatě nebyl

Offline Luna
Avatar
10864 příspěvků moje polička 12. prosince 2022 21:05

Karja Me jednou desne pobavil muj otec, ktery nikdy nikoho nekomentoval, ale jednou ve slabe chvilce rekl: Ten Mira, ten byl jedinej na pracu, vsak ti spravil kolo! 

No, co na tom, ze byl toxic, ale hlavne, ze furt neco spravoval.

Offline Renusatko
Avatar
11684 příspěvků moje polička 12. prosince 2022 21:15

Garfie Já se taky dodnes vídám se svojí skorotchýní. Její syn stál za prd, ale ona je úžasná žena.Ne teda na Vánoce, ale chodíme na kafe.

Offline Karja
Avatar
44464 příspěvků moje polička 12. prosince 2022 21:21

Luna :-D:-D Jojo

Offline Pinot Noir
Avatar
29772 příspěvků moje polička 12. prosince 2022 22:56
Reakce na JankaM:

(on tedy nikdo jiný v podstatě nebyl

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 13. prosince 2022 00:35

JankaM taktéž