Předevčírem volal kamarád, že si nám vypustit vedle v chatě vodu z bojleru, že ho napouštěl.
Strávila jsem dva dny hledáním nějaké hadice, roury..protože ten v vod je debilní, pfiimo otočení do zdi.
Vyzkoušela jsem kreativne nekolik nesmyslných možnosti a samozřejmě, nešlo to, voda tekla všude..
uzzž jsem chtěla zacit plakat, když jsem si v kulne všimla odloženého luxu.
Vytáhla jsem z něj něj hadici, sekerou usekla oba konce a krásně vypustila z okna bojler.
Ženská si musi umět poradit!![]()
