Co Vám dnes udělalo radost.?.

11. srpna 2014 09:59
Offline Pavlena
Avatar
6908 příspěvků moje polička 27. listopadu 2022 23:22

Catherinne tyjo zenska, ty jsi zajicek Duracel, jak to delas..?!?!??

Offline Mulen
Avatar
4987 příspěvků moje polička 28. listopadu 2022 08:12

Zimni pohádka na Kraličáku

Offline continuity
Avatar
42716 příspěvků moje polička 28. listopadu 2022 08:18

Mulen krása! 

Offline Catherinne
Avatar
10783 příspěvků moje polička 28. listopadu 2022 08:21

Pavlena já ti ani nevím

Offline Mulen
Avatar
4987 příspěvků moje polička 28. listopadu 2022 08:25

continuity ale výhled opět nulový

Offline continuity
Avatar
42716 příspěvků moje polička 28. listopadu 2022 08:34

Mulen no to tak už v listopadu a prosinci často bývá. 

Offline Kokoska
Avatar
34652 příspěvků moje polička 28. listopadu 2022 09:27

Mulen to je hezky, v zime jsem  tam nikdy nebyla. Letni fotku se slonem mam z doby pred vic nez 50 lety 

Offline Mulen
Avatar
4987 příspěvků moje polička 28. listopadu 2022 10:01

Kokoska já tam byla naposledy před 20 lety asi. Ale mrzí mě, že tam postavili tu rozhlednu. Mám radši pusté vrcholy. Slon je pořád stejný

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 28. listopadu 2022 10:28

Mulen ve starem meste je geodeticka zakladna, kam jsme jezdivali kazdorocne na cviceni, vylet na sneznik musel bejt :)

Offline Mulen
Avatar
4987 příspěvků moje polička 28. listopadu 2022 10:35

moora já tam byla na geodetickém cvičení taky (VUT Brno). Nezapomenutelná akce, vraceli jsme se tam pak ještě několik let.

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 28. listopadu 2022 10:37

Mulen že? Nejzměřenější kout naší republiky :))

Offline Mulen
Avatar
4987 příspěvků moje polička 28. listopadu 2022 10:39

moora to rozhodně. A dokonce se za těch 22 let na trati něco změnilo. Ne zrovna koleje asi, ale sem tam nový příkop a podobně!

Offline Luna
Avatar
10864 příspěvků moje polička 28. listopadu 2022 18:00

Tak mám z tiskárny kočky, to je dnešní radost, dále jsem zadala ten ukrajinský obrázek, to je taky radost...No a deníček, kde mám všechny, kdo něco chtěli zapsané, zůstal v práci a to je moje vlastní BLBOST. Takže SZ pošlu zítra, hlava děravá.

Offline Renusatko
Avatar
11684 příspěvků moje polička 28. listopadu 2022 19:26

Kokoska Mulen Já tam byla tak před 6 lety pořád. Chata Návrší. 

Offline Mulen
Avatar
4987 příspěvků moje polička 29. listopadu 2022 09:12

Renusatko na Návrší jsme spali. Mám ráda tyhle staré chaty, ale jako víc uklízet by tam mohli. Spali jsme v tom desetilůžkovém pokoji úplně nahoře a tam ta uklízečka asi vůbec nevyleze

Offline Renusatko
Avatar
11684 příspěvků moje polička 29. listopadu 2022 12:25

Mulen My jsme tam jezdili, protože majitel byl kamarád, ale když to prodal, tak už jsem tam nebyla. Tenkrát to tam vedl hrozně milej a pěknej chlap s manželkou a ti už tam taky nebudou. Myslím, že se rozvedli. Tak já si moc nechci kazit ty vzpomínky.

Offline Mulen
Avatar
4987 příspěvků moje polička 29. listopadu 2022 12:36

RenusatkoTo chápu. I když lidi co to tam vedou teď byli taky fajn. Ale je to dost zanedbané no :(

Offline Pavlena
Avatar
6908 příspěvků moje polička 29. listopadu 2022 17:46

Dost radost mi udělala návštěva zahraničního šéfa, který nám oznámil zvýšení platů větší, než jsme žádali a očekávali.. A teď se tu všecky, doufám, nakazíte..!!!

Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 29. listopadu 2022 22:43

Pavlena Gratuluju. A doufám, že se nakazím

Offline Isca
Avatar
4889 příspěvků moje polička 29. listopadu 2022 23:10

Pavlena Paráda!