Garfie
To je tak hezky, normalne mi skoro ukapla slza. Ze to takhle nekdo ma, to je super.![]()
Co Vám dnes udělalo radost.?.
Fantastický finále fotbalovýho MS![]()
![]()
tina Ale se špatným koncem ![]()
brrr pro mě ne, já tu trofej Messimu moc přeju![]()
tina Já se ani nemohla dívat. Sambo asi brečí:-D Štěstim:-D:-D:-D
tina Já moc Messiho nemusím, ani nevím, čím si to zasloužil
A Francouzům fandím už roky.
Karja no jo, no
Ten můj asi nebrečí, ale nejspíš to v Cortině pěkně zapíjej (doufám, že ne bombardinem:))
continuity
Mas pravdu od určitého věku bych to možná mělo zakázat doma:-D
Vy mi tu děláte chutě, já cukroví nepeču, koupila jsem jedny úly, už nejsou, a dneska rohlíčky a sněhové věnečky, ty taky počítám pátku (středy
) nedočkají. Jsme ten případ, sežereme na co přijdeme, no.
Karja Mi je tak nějak nesympatický od pohledu, s těma daněma to nemá co dělat. A s tou angličtinou je to trochu k pláči, ale on hrál až donedávna v Barceloně, tam si vystačil se španělštinou. Jak to dělá teď v Pařízi netuším.
Bylo to v plánu, mně se teda ráno moc nechtělo, ale stálo to za to!
Venku -10°C, v nohách 15 km.



Catherinne to je nádhera. Mrazivo a slunečno, moje nejoblíbenější počasí![]()
monis jo, když už zima, tak takováhle. Ale povede se to málokdy, tak jsem byla ráda, že jsme vyrazili.
Dostala jsem 24 a25 volno.Takze zruseny stedry den zas obnovuju.jupii![]()
Garfie jupii, krasne vanoce doma a kdyby ti vysel cas na brno tak dej vedet ![]()
Zarinya Juchuuu!
Garfie vitej doma, uzij si vecirky a po novem roce Te cekame v Brne
Me udelal velkou radost syn. Krasne mi popral k narozeninam, povolil mi velke objeti a pozval me na veceri. Az mi slza ukapla
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Esxence 2026: Podruhé. Teda pokračování.
Esxence 2026: Poprvé. Doslova.
Guerlain Masterclass a my

