Co Vám dnes udělalo radost.?.

11. srpna 2014 09:59
Offline Antje
Avatar
příspěvků moje polička 16. prosince 2022 12:40

Sweet Potato pisou khaki, tak je to mozne, tobe slusela moc.

Kozacky verim ze budou super !

Offline Sweet Potato
Avatar
40135 příspěvků moje polička 16. prosince 2022 13:09

Antje Teď bych stejně v něčem jiném než uggs zmrzla.

Offline continuity
Avatar
42716 příspěvků moje polička 16. prosince 2022 13:31

Sweet Potato já teď vážne uvažuji o těchto, jen se bojím, že se v nich uvařím. Izolace do -32, to by šlo, ne? 

https://www.google.com/search?ie=UTF-8&client=ms-android-vf-cz-revc&source=android-browser&q=keen+elle+winter#scso=_HlucY_jlHeaF9u8PvO-A-Ak_21:0

Offline Sweet Potato
Avatar
40135 příspěvků moje polička 16. prosince 2022 13:47

continuity Hmm, já zvažuju na chození nové Icebugy, tyhle by mohly být taky fajn. Našlas o nich někde něco víc? Recenze nebo tak?

Jdu hledat, jestli jsou někde v obchodech.

Offline 711990
Avatar
18312 příspěvků moje polička 16. prosince 2022 13:51

continuity a ten kozich je opravdova vlna? Vypadaj i docela hezky

Offline Sweet Potato
Avatar
40135 příspěvků moje polička 16. prosince 2022 13:56

711990 Píšou, že vevnitř je mikrovlákno. 

Offline 711990
Avatar
18312 příspěvků moje polička 16. prosince 2022 13:57

Sweet Potato omg to fakt nechapu, co tam tim padem ma hrat? Ale vypadaj fakt hezky, takovy bych klidne nosila

Offline Sweet Potato
Avatar
40135 příspěvků moje polička 16. prosince 2022 14:02

711990 Zase ale věřím, že zrovna @continuity vybírá pečlivě?

Offline dzizisketa
Avatar
8917 příspěvků moje polička 16. prosince 2022 14:09

continuity 

Mám zimní Keen ještě vyšší, něco jako je teď Greta, a miluju je, jsou pohodlné a teplé, v těch mi nikdy nikdy na nohy zima nebyla.

Offline continuity
Avatar
42716 příspěvků moje polička 16. prosince 2022 15:14

711990 tak jsou i jiné izolační materiály, nejenom vlna. Je tam nějaké jejich izolace, keen warm rozdrcené drevene uhlí, bambus a polyester. 

Je možné, že do -32 to nebude, ale mě stačí i -10. 

Sweet Potato je to nějaká novinka, ale osobně jsou konstruované Grey's, co jsem dávala včera tuším brrr.

Jdu se na ně dnes podivat na Zličín. rezervovala jsem jedny i pro dítě a tomu se nelíbí. 

Offline 711990
Avatar
18312 příspěvků moje polička 16. prosince 2022 16:03

continuity ale jo, tomu verim, jen zatim pro me.jeste nic neprekonalo vlnu, i v tom, ze vydrzi dlouho a neseslape se

Offline continuity
Avatar
42716 příspěvků moje polička 16. prosince 2022 16:06

711990 to bývá problém s těma umelinama, že většinou mají kratší životnost, no ale tady někdo psal, že mu ty Emu vydržely hezké dva roky. Tak to si myslím, že minimálně tolik vydrží i tohle.

Jinak já jsem fanda přírodních materiálů, ale zrovna ty vlněné boty dělá jenom někdo. Žádné sněhule typu EMU nechci a Rieker mi vydržely hezké rok a ještě nebyly úplně vodoodpudive. Na nic jiného jsem zatím nenarazila a keeny nebývají konstrukčně úplně špatně boty.

Offline 711990
Avatar
18312 příspěvků moje polička 16. prosince 2022 16:31

continuity naprosto to chapu, tenhle lov na rozumny snehule sem podnikla vloni, nakonec mam kotnikovy Vans s gtx membranou, teplo v nich je, ale nejsem extra zmrzlik a v mrazech si stejne vemu radsi ty Emu.

Offline brrr
Avatar
12302 příspěvků moje polička 16. prosince 2022 18:04

continuity dzizisketa Měla jsem dneska ty Keen Greta na sobě a jsou super. Jen teda nevím, jestli jsou do - 32 jak píšou. Tady je -3, měla jsem teplejší ponožku a zima mi teda nebyla. Uvidíme v neděli, až bude víc mrznout.

Offline Lilly_Ku
Avatar
4509 příspěvků moje polička 16. prosince 2022 20:04

Antje asi vim, kterou myslis, takovou s kapuci a tkanickou v pase? taky jsem ji tu obdivovala na Sweet Potato a ted objednala

Offline Antje
Avatar
příspěvků moje polička 16. prosince 2022 20:07

Lilly_Ku ano ano ano! 
Presne tu, uz se na ni tesim .

Offline Sweet Potato
Avatar
40135 příspěvků moje polička 16. prosince 2022 20:14

Lilly_Ku Má ji i bram  a moc jí sluší. 

Offline continuity
Avatar
42716 příspěvků moje polička 16. prosince 2022 22:13

Sweet Potato boty mi přijdou téměř až barefootove, jsou hodně měkké a lehounke. Mají dost tlustou vložku, to udělá určitě jako izolace hodně. Ta kožešina je cca po kotník, níže pak mají něco jako zateplení.

Mě v nich zima jen tak nebude, to nevím, jak bych poznala, jestli to bude stačit zmrzlíkovi. Jsou to určitě nejteplejší boty, co aktuálně mám, tak těžko soudit. 

Offline Sweet Potato
Avatar
40135 příspěvků moje polička 16. prosince 2022 22:52

continuity Děkuju za raport. 
A od země jsou dostatečně izolované? Mají silnou podrážku?

Offline continuity
Avatar
42716 příspěvků moje polička 16. prosince 2022 23:13

Sweet Potato noooo mají hodně tlustou tu vložku, podrážka samotná tlustá neni. Ty co má brrr mají lepší podrážku, ale nelíbí se mi ta látka. Já si kupují nové boty, protože Timberlandy jsem v sněhu promocila.