Co Vám dnes udělalo radost.?.

11. srpna 2014 09:59
Offline barbucha blogger
Avatar
35634 příspěvků moje polička 24. prosince 2022 10:26

continuity 

Já bych jí koupila sexy šaty, až bych brečela. Místo těch věčnejch pytlovitejch kapsáčovejch kalhot a vytahanejch světrů/mikin...

Jinak mě potěšilo, že aspoň ty peníze došly na místo určení, neb jsem dostala sms že mě miluje

Offline SunEclipse
Avatar
3469 příspěvků moje polička 24. prosince 2022 10:59

barbucha nesmutni, podstatné jsou jiné kvality než sexy look - však si ji její hoch objevil i v tý mikyně

Offline barbucha blogger
Avatar
35634 příspěvků moje polička 24. prosince 2022 11:23

SunEclipse 

Protože pod tou mikinou nosí aspoň zatraceně sexy prádlo!

Offline mitford sister
Avatar
1701 příspěvků moje polička 24. prosince 2022 14:02

Teprve zdobime a malej doslova zlil stromek chopard love! Takže naše vánoce voní po růžích, jehličí nemá šanci. Tak jsem řekla, že aspoň se ten parfém jmenuje láska a kluk na to "parfém je láska!" 

Offline tina
Avatar
6293 příspěvků moje polička 25. prosince 2022 08:00

SunEclipse kolegyni v týdnu nechtěli prodat savo (a jo, vypadá mladě, ale u drogerky bych to fakt neočekávala..)

Offline Biely kvet
Avatar
4145 příspěvků moje polička 25. prosince 2022 20:16
Reakce na Luna:

Biely kvet Ano, dekuji Jarusko, mam to nachystane a zitra bych mela dalsi varku posilat, na SZ odpovim co nejdrive!

​Mne ešte nič neprišlo,  posielala si už?

Offline Luna
Avatar
10864 příspěvků moje polička 25. prosince 2022 21:11

Biely kvet Ano, uz je to celkem dlouho.

Offline mirajo
Avatar
2636 příspěvků moje polička 26. prosince 2022 16:27

Lekarna U Ludmily v Praze ma Penbene alias Ospen, proste penicilin, tak kdyby nekdo na anginu potreboval...tak uz sehnat ho neni nemozny. Juchu!Na sirupy jsem se neptala, ale tablety 1000 i 1500 jo. 

Offline Mrakoplas
Avatar
9996 příspěvků moje polička 27. prosince 2022 17:25

Urobila mi radost prechadzka na vrbovsky Ostry vrch (k turbine kvoli starsiemu:), silny vietor, ale svietilo slnko, nadherna viditelnost s vyhladmi do daleka. Tie mi teda dost kazili neustale zahmlene okuliare (kvoli respiratoru), takze fotka bola robena naslepo . Ale aj tak mam radost, po troch dnoch zamknutia doma mi to spravilo dobre. 

Offline Renusatko
Avatar
11684 příspěvků moje polička 27. prosince 2022 17:43

My jsme dnes vzali neteře na Tutanchamona. Ta mladší, 5 let, to poslechla celé, všechno si pustila do sluchatka, všechno chtěla vědět a to už tam byla. Byli jsme tam skoro 3 hodiny. Starší už po hodině byla otrávená. A já jsem teda byla hodně překvapená z té malé, po které ani nechtěli platit a ona si to užila úplně nejvíc. Ještě celou cestu jela všechny zážitky, takže poslouchala fakt poctivě

Online Janulik03
Avatar
20155 příspěvků moje polička 27. prosince 2022 18:11

Mrakoplas tak ostrý vrch? Hmmm, tak to uz mate kusok , nabuduce daj vedieť skončíme na kávu az budete lepšie? 

Offline Mrakoplas
Avatar
9996 příspěvků moje polička 27. prosince 2022 18:13

Janulik03 s mojimi detmi by si na kavu ist nechcela, ver mi

Online Janulik03
Avatar
20155 příspěvků moje polička 27. prosince 2022 18:15

Mrakoplas deti dostanu koláčiky 

Offline Mrakoplas
Avatar
9996 příspěvků moje polička 27. prosince 2022 18:20

Janulik03 no, to by ich mohlo na par minut zabavit, mozno by si si aj kavu stihla zamiesat . Ale ked sa vrtulka roztoci, syn nakazal ist znova, takze urcite sa tam este vyskytneme. 

Online Janulik03
Avatar
20155 příspěvků moje polička 27. prosince 2022 19:25
Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 27. prosince 2022 20:27

Renusatko to je dobrá teda malá ségra je taky taková, na každé podobné výstavě čte všechny tabule, ale ta už je velká.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 27. prosince 2022 20:27

Renusatko to je dobrá teda malá ségra je taky taková, na každé podobné výstavě čte všechny tabule, ale ta už je velká.

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 27. prosince 2022 21:59

Dnes jsme celá rodina vyrazili navštívit tátovu rodinu, neplánovaně jsme tam teda zkysli asi 4 hodiny, ale bylo to top, tátův mladší bratr vzpomínal, jak hráli za mlada ochotnické divadlo, ty historky! Bránice mě bolí ještě teď. Táta byl teda komediant vždycky, ale za mlada to muselo bejt dílo.

Offline Karja
Avatar
44463 příspěvků moje polička 27. prosince 2022 22:04

Renusatko Ty jo, to je super!

Offline Mrakoplas
Avatar
9996 příspěvků moje polička 27. prosince 2022 22:07

Kan to sa dobre číta, živo si to viem predstaviť.