Co Vám dnes udělalo radost.?.

11. srpna 2014 09:59
Offline Kokoska
Avatar
34652 příspěvků moje polička 16. prosince 2022 08:33

Garfie jojo, ja vim, ze vas se to netyka.

Offline Garfie
Avatar
28430 příspěvků moje polička 16. prosince 2022 09:40

Kokoska Jednou jsme byli v zimě v nějakém onsenu, nedaleko těch míst, kde je teď ta kalamita, prý tam v zimě běžně napadá až šest metrů sněhu!!! To si vůbec nedovedu představit! 

Offline Kokoska
Avatar
34652 příspěvků moje polička 16. prosince 2022 09:43

Garfie to jsou pak ty fotky, jak jede auto a nad nim z kazdy strany snehova hradba. Mohli by nasincum poradit neco kolem uklizeni snehu, tady v noci trochu pripadlo a silnice je "jed jak umis".

Offline continuity
Avatar
42716 příspěvků moje polička 16. prosince 2022 09:44

Garfie já si to představuji a dost se mi to líbí.

Jeden rok bylo tak strašně moc snehu cestou do Špindlu. Třímetrové mantinely kolem silnice. 

Offline Garfie
Avatar
28430 příspěvků moje polička 16. prosince 2022 09:54

Kokoska  Jojo, to je přesně ono! 

continuity 

A odbočka k supermarketu

Offline Kokoska
Avatar
34652 příspěvků moje polička 16. prosince 2022 10:07

Garfie hlavne dobre dolette a dojedte, ty tenisky teda budou asi trochu klouzat.

Offline continuity
Avatar
42716 příspěvků moje polička 16. prosince 2022 10:42

Kokoska co si pamatuji, silnice tam "uklízejí" horkými prameny. 

Já chtěla konečně vyrazit na Slovensko, už to odkládáme měsíc, ale jsme zas nemocní a navíc jsem ve středu jela z Jihlavy dve hodiny a to nikde nebyla zácpa. 

Tak asi až v lednu. 

Offline carries
Avatar
1143 příspěvků moje polička 16. prosince 2022 11:29

My v noci nekúrime, ráno mávame v byte okolo 15 stupňov. Našťastie sa byt pomerne rýchlo zohreje. Akurát teraz je to trochu krušnejšie keďže nasnežilo a už asi desať dní sú teploty pod nulou. V noci okolo -6, -7. To tu fakt nebýva. Bývame v starom dome s hrubými stenami a starými oknami, takže kondenzácia na oknách celú zimu. To ma asi štve viac ako tá zima. 

Offline Kokoska
Avatar
34652 příspěvků moje polička 16. prosince 2022 11:37

carries my jsme nechali vymenit tesneni v oknech a nevim, jestli neco neudelali spatne, protoze pri spodnim okraji ramu se to rosi. Predtim to nedelalo. Mame dreveny eurookna.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 16. prosince 2022 11:49

Kokoska špatně je na tom to, že ubylo přirozené ventilace skrz ty spáry. Ta hodnota má dokonce nějaké normy, nemá být moc (fouká) ani málo (chce to víc větrat). Ale detaily už si nepamatuju:(

Offline Kokoska
Avatar
34652 příspěvků moje polička 16. prosince 2022 11:50

Evaeva taky mam podezreni, ze tam prelepili neco, co nemeli, nebo dali blby tesneni. 

Offline carries
Avatar
1143 příspěvků moje polička 16. prosince 2022 11:52

Kokoska My bývame v byte v podnájme a ten dom je na zozname historických pamiatok, takže sa tu toho nemôže moc meniť. Okná by sa mohli, ale museli by vyzerať presne tak isto ako tie pôvodné (drevené). Niektorí susedia ich vymenené majú, ale našim domácim sa do toho príliš nechce. Akože v lete je ten byt fantastický, veľký, svetlý a vzdušný. Ale zima býva ťažšia Mňa teda ubíja tá vlhkosť čo tu je, to som si za tých x rokov v Anglicku nezvykla. Bežne máme v byte vlhkosť okolo 65-70%.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 16. prosince 2022 11:53

Kokoska ono to jde holt proti sobě, na jednu stranu chceš, aby okna těsnily co nejlíp a neunikalo teplo, ale zase plíseň taky nechceš.

Offline Kokoska
Avatar
34652 příspěvků moje polička 16. prosince 2022 11:53

carries ja to zmerene nemam, ale mame spis sussi vzduch, tak snad plesnivet nezacnem.

Offline carries
Avatar
1143 příspěvků moje polička 16. prosince 2022 11:54

Kokoska snáď nie. Pleseň v dome je peklo. Ale ak je podozrenie, že vám na tých oknách urobili niečo čo nemali, nedá sa tá práca reklamovať?

Offline Kokoska
Avatar
34652 příspěvků moje polička 16. prosince 2022 11:56

carries jeste maji nekdy prijit dodelat jednu mistnost, kterou moc nepouzivame, tak se na to zeptam. Jeste ze to organizoval manzel

Offline Antje
Avatar
příspěvků moje polička 16. prosince 2022 11:56

Sweet Potato mam velkou radost,ulovila jsem tu tvou COS zelenou parku v S❤️  Uz ti prisly ruzove kozacky ?

Offline carries
Avatar
1143 příspěvků moje polička 16. prosince 2022 11:58

Kokoska haha ešteže tak Držím palce aby to vyriešili

Offline Kokoska
Avatar
34652 příspěvků moje polička 16. prosince 2022 11:58

carries dik

Offline Sweet Potato
Avatar
40135 příspěvků moje polička 16. prosince 2022 12:36

Antje Super. Koukala jsem, že je ve slevách. (Já si teda myslím, že je hnědá, jestli nakonec nemyslíme každá něco jiného.)

Kdepak. Ale už je předali Zásilkovně.