Co Vám dnes udělalo radost.?.

11. srpna 2014 09:59
Offline dzizisketa
Avatar
8915 příspěvků moje polička 26. března 2023 09:28

Po delší době jsem měla také skvělý sen, že se ta dobrá nálada přenesla i do bdělého stavu. Mám ten pocit moc ráda.

Offline Malenge
Avatar
4834 příspěvků moje polička 26. března 2023 09:36

dzizisketa to znám! Stále vzpomínám na jeden sen, byl o mé dávné lásce, báječném klukovi a byl tak krásný, že ten pocit štěstí, naplnění, spokojenosti, se kterým jsem se probudila, až skoro "bolel" a vydržel ve mě celý den. Užij si to!

Offline Malenge
Avatar
4834 příspěvků moje polička 26. března 2023 09:40

My měli včera taky báječný den, byli jsme pozvaní k novým kamarádům a bylo to strašně příjemné, kluci byli štěstím úplně u vytržení, přitom byli hodní a prakticky nás nepotřebovali s výjimkou dozoru při plavání, ale to si vzali na starost tatínkové a já mohla v klidu konverzovat s dospělými osobami, paráda prostě

Offline Mini
Avatar
příspěvků moje polička 26. března 2023 10:11

marieu krasny den ! Bockem zkuste priste :)

Offline marieu
Avatar
5153 příspěvků moje polička 26. března 2023 10:17

Mini mám ho v merku, jen z Malý Strany to nebylo dopravně úměrný našemu hladu , s tím zavřeným Újezdem..

Offline Gatita
Avatar
8591 příspěvků moje polička 26. března 2023 11:02

Ja ted mela taky hezky den, i diky inspiraci nacerpane zde. Jely jsme s mamou na vylet do Brna, pekne vlakem, prochazka, obed, kaficko, prohlidka vily Tugendhat. Necist to tady, v zivote listky nekoupim, jak je potreba neco hlidat predem, je to pro me ztracene. Krasny vylet, uzily jsme si to obe. Brno vubec neznam a moc se mi to centrum libilo, spousta sympatickych podniku. No a vila paradni. Ve vlaku jsem precetla celou knizku a pripadam si jak po dovolene, i kdyz slo jen o jeden den.

Offline continuity
Avatar
42700 příspěvků moje polička 26. března 2023 12:16

bublifuk stačí se tam zaregistrovat, akorát poslední dobou trochu zlobí, nestíhá hardvér. 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38676 příspěvků moje polička 26. března 2023 13:11

marieu to se úplně krasne čte

Online clothilde
Avatar
2042 příspěvků moje polička 26. března 2023 18:43

Gatita to je parada, ze jste si Brno uzily

Offline tzaziki
Avatar
1150 příspěvků moje polička 26. března 2023 19:01

Mamince klapla vernisáž, vše se povedlo a je to tam tak krásné. 

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 26. března 2023 19:03

tzaziki to je parada sikovna maminka

Offline Lamicka
Avatar
14161 příspěvků moje polička 26. března 2023 19:05

tzaziki to je hezke :)

Offline dzizisketa
Avatar
8915 příspěvků moje polička 26. března 2023 19:15

Malenge 

Taky v tom byl crush a pocit takové té počáteční zamilovanosti, co člověk v dlouhodobém vztahu už nepociťuje

Offline Gatita
Avatar
8591 příspěvků moje polička 26. března 2023 19:46

clothilde dekuju. Musim priznat, ze mi tohle forum dost pomaha vybrednout z kazdodenni rutiny. Jedna nedavna zdejsi diskuze me nakopla k tomu, abych sehnala listky a nekam vyrazila. A mamka byla nadsena, ona se taky nikam nedostane a v tom Brne jsme si pripadaly jak v New Yorku

Offline Gatita
Avatar
8591 příspěvků moje polička 26. března 2023 19:49

tzaziki to je hezke, to je delane pastelem?

Offline tzaziki
Avatar
1150 příspěvků moje polička 26. března 2023 20:02

Gatita Akvarel

Offline Gatita
Avatar
8591 příspěvků moje polička 26. března 2023 20:14

tzaziki dekuju, moc pekne to maminka ma.

Offline tzaziki
Avatar
1150 příspěvků moje polička 26. března 2023 20:25

Online clothilde
Avatar
2042 příspěvků moje polička 26. března 2023 20:35

Gatita tak to me moc tesi. Ja se dneska prosla po brnenske Masarykove cvrti, podle mapy Brnenskeho architektonickeho manualu  okoukla moc pekne vily a ve vila Stiassni si v kavarne Ernst dala kavu . Proste moc pekne odpoledne

Offline bram
Avatar
4111 příspěvků moje polička 26. března 2023 20:40

tzaziki akvarel? No tak to klobouk dolů, maminka je moc šikovná!