design a architektura

09. října 2016 22:17
Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 09. ledna 2021 06:14

Potrefenáhusa pekna, ta by se mi libila. Nebo neco takoveho bych chtela 

Offline Janulik03
Avatar
20160 příspěvků moje polička 09. ledna 2021 06:15

Garfie velmi vam prajem aby ste nasli to top byvanie a boli ste tam spokojni. Inak ta jednotka je fajn

Offline Garfie
Avatar
28441 příspěvků moje polička 09. ledna 2021 09:29

brrr Jo, to docela sedí :-) Ale ony se ty moderní domky v JP tak často stavějí....

Potrefenáhusa Ta chata je super! Vždycky teda přemýšlím, jaké to je bez vlastního pozemku, fakt jen tak prdnutý v lese. Asi bych se tam trochu bála, ale je to krásné. 

Janulik03 Děkuju :-)

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38685 příspěvků moje polička 09. ledna 2021 09:53

Garfie ono to nebylo úplně na samotě, byla to taková malá chatová osada, chaty rozházené podel cesty na kraji rybníka, ale nic moc hustého 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49195 příspěvků moje polička 09. ledna 2021 09:56

Garfie tak kdyby tam byla elektřina, voda a splachovací záchod...:D

Offline 711990
Avatar
18312 příspěvků moje polička 09. ledna 2021 10:43

Potrefenáhusa no vono to desne prekazelo a prislo mi, ze zvonek nepotrebujem

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49195 příspěvků moje polička 09. ledna 2021 10:56

711990 my jsme teda nakonec koupili bezdrátovej zvonek a to zvonítko je v kuchyni zastrčený za skříňkama, víceméně ho taky nepotřebujem:-) pošťák u nás stejně nikdy nezvoní a ostatní volají

Offline 711990
Avatar
18312 příspěvků moje polička 09. ledna 2021 11:28

viktorka_od splavu no nebejt to v panelaku, taky bych to tak resila:D 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49195 příspěvků moje polička 09. ledna 2021 11:41

711990 takze spis nez zvonek poterbujes hlavne ten bzucak:-) ja bydlela v dome kde zvonek byl, ale s tim bzucakem se to nejak nepovedlo.. taky s miminem. peklo:-(

Offline 711990
Avatar
18312 příspěvků moje polička 09. ledna 2021 11:48

viktorka_od splavu no presne, ten blbej bzucak se uz nenahradi, ale tak zvykli sme si:D

Offline EDITH4B
Avatar
2128 příspěvků moje polička 09. ledna 2021 12:03
Reakce na brrr:

Tohle se mi moc líbí.

​To je hodně povedený! Lokalitu dobře znám. Kousek odtud bydlela prababička.Má to tam svoje kouzlo.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 09. ledna 2021 13:22

viktorka_od splavu tady v okolí všichni ty bzučáky už dávno zrušili, teď se zase pomalu vrací. My bzučák taky nemáme, domovní telefon se zvonkem jo, ale ten telefon nefunguje. Takže po zazvonění musím běžet na balkon a křičet:) Bzučák mi teda až tak nechybí, příbuzní mají klíče a pro balík stejně musím dolů.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49195 příspěvků moje polička 09. ledna 2021 13:44

Evaeva jako chápu že v téhle době ne, ale jinak, to k vám nechodí jiný návštěvy? když jsem byla na mateřské tak v jednom kuse:-)

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 09. ledna 2021 13:58

viktorka_od splavu ani moc ne, občas samozřejmě jo, ale spíš se scházíme venku. 

Offline Dadoo
Avatar
11628 příspěvků moje polička 09. ledna 2021 16:55

Potrefenáhusa sis.. A proč jste se ne stavili na kafe? Šli jste kolem mě.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38685 příspěvků moje polička 09. ledna 2021 17:39

Dadoo až tak, jo?

Offline Dadoo
Avatar
11628 příspěvků moje polička 09. ledna 2021 17:46

Potrefenáhusa jo, až tak. ttedy jestli jste nechali auto hned u silnice. Já jsem kousek za tim plotem u hřiště. Mohla se Růža seznámit s Rufíčkem.

Kam až jste došli? K poslednímu rybníku? 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38685 příspěvků moje polička 09. ledna 2021 18:14

Dadoo nějak jsme to tam proklickovali okolo rybníků, měli jsme auto hned vedle silnice, kousek za rybarnou

Online eM
Avatar
1740 příspěvků moje polička 09. ledna 2021 18:33

brrr jeee, kamarádi z Kamenky! Maj to pěkný, to nemohu říct

Offline Dadoo
Avatar
11628 příspěvků moje polička 09. ledna 2021 18:49

Potrefenáhusa jo tak to jste mi fakt šli pod okny.