Potrefenáhusa tyjo, to je Housátko šiková! Já pořá prmemýšlím, jestli už naše zvládne v létě koloodrážedlo, nebo mám zkusit pukymoto. Moc se mi nechce pořizovat další, nevyzkoušený krám, ale ta motorka mě mírně rozčiluje ![]()
Vše o těhotenství a dětech
Mohučanka Golias odchází :-)))
MPLee ona by to sama vůbec nedala ještě, je to úplně poprvy, co na něčem takovým seděla
No vem do úvahy, ze je to kovový a docela tezky, takže až na tom nebude chtít jet, budeš to muset nest
Potrefenáhusa no kočka taky odchází, ale kocour si furt myslí, že je stredobodem vesmíru a on teda rozhodně odcházet nikam nebude ![]()
MPLee mně motorka taky trochu rozčilovala, když jezdili líp a rychleji, mívali karamboly. Tohle vypadá dobře, ale tvoje dcera je spíš menší, tak by to asi chtělo odzkoušet. Když nebude chtít jet, tak to hodíš na kočár.
Mohučanka ježiš, ještě kocour do toho
. U nás jsou taky večery nejhorší, bývám tu na ně navíc nejmíň 2x týdně sama...
MPLee vypadáš hodně motivovaně, myslím, že to půjde
. Dcera taky cvičení miluje, takže jsme prvně byly ve dvou týdnech miminka. Naštěstí to je ten typ, který si spokojeně leží na zádech a kouká na hemžení okolo, takže je na tom cvičení vlastně taky spokojená, protože tam se toho děje hodně.
Anema tvoje malinká byla v pátek hodně hodná![]()
Evaeva no ani na kocare, nedejboze dvoukocare, bych to nechtěla vezt
No řvaní miminka teda nesnesu, natož abych se spolehla, že se sama uklidní - neuklidní. Naštěstí docela funguje šátek, takže ten zatím jeden večer o samotě jsme zvládli v pohodě.
Ale nechat se miminko uřvat ke spánku je něco, co dělat nechci.
No vem do úvahy, ze je to kovový a docela tezky, takže až na tom nebude chtít jet, budeš to muset nest
Což se třeba u nás stalo asi dvakrát se starším synem, s mladším ani jednou.
No vem do úvahy, ze je to kovový a docela tezky, takže až na tom nebude chtít jet, budeš to muset nest
doporučuji zavést pravidlo, že kdyz se na odrážedle vyjelo, tak se na něm dítko i vrátí.
continuity jako to sem si taky myslela, ze je to takhle jednoduchy
Jako jeste jsem nenesla, ale uz jsem hodnekrat rozcilene strkala dite, ktery teda fakt jet nechtelo a jeste ze to byl jen kousek.
continuity to si popravde nedokazu predstavit, jak vymahat na cerstve dvouletem batoleti, co jeste ani nemluvi. Kdyz nechce jet, tak uz proste nejede. Klidne si sedne doprostred chodniku a netusim, jak bych ji donutila na nej znovu sednout a dojet domu. Takze jsem fakt rada za lehoucke funny wheels s popruhem pres rameno. Zvlast, kdyz hodne casto nesu domu nejen odrazedlo, ale i velmi unavene detatko v nositku, co uz proste nemuze dal.
Pinot Noir Na ,,čerstvé jizvy,, je dnes spousta účinných krému, určitě bude chlapeček zase cistouckej a s pletí jak znovuzrozenou, a kdyžtak dáte ten krém, ten by případne neduhy zacelil..hlavně ať je mu brzo lepe! MPLee V obchodě s dvojkocarama jsem byla moc spokojená v koline, jezdí tam i hodně Pražáků. Fakt dobrý služby, všechno ti ukážou, ozkousis si, hrozně prijemnej servis.
Zuzuli já měla ty děti dvě a fakt to nešlo nosit, bez ohledu na to, jak moc by fňukaly. Jednou jsem zažila hysak 250 m od domu. Starší na odrážedle, mladší v kočárku - prostě jsem to nepobrala, i když jsem se fakt chvili snažila (a to jsme měli lehoučký first bike). musela bych nechat stat na chodníku z jedno z těch tří 10 minut bez dozoru. takže jsme pěkně na lavičce čekaly až se uklidní, i když jsem věděla, že doma bych to vyřešila mnohem rychleji.
711990 dostrkat je v pořádku, taky jsem to delala. Pak jim stačilo říct, třeba před cestou do zoo, že ho budou muset mít celý den. ![]()
Potrefenáhusa my vozíme normální kolo odrážedlo na kočárku běžně. Na dovolené jsme byli jak cirkus. Kočár, "kolo" a krosna
Tady po sídlišti se mi to stávalo často. Nebo ten popruh přes rameno, ale na kočárek je to lepší.
continuity děti taky nenosím, kolo občas. Já trvám hlavně na tom, aby mi ho neodevzdal hned po odchodu z baráku
Starší teda musí kolo dopravit domů, i kdyby ho měl vést.
continuity no mne stačila včera v tom vedru cesta z kramu s kurecima rizkama, kdy dite nechtělo jet v kočáru, nechtělo jít ani po svých, ale chtělo tlačit kočár před sebou, skončilo to násilným nacpanim do kočáru a neumim si představit, jak ji k tomu ještě před sebou postrkuju na odrazedle
dzizisketa já myslím, že časem najdeš režim, jak je oba uložíš bez pláče.
Potrefenáhusa když máš kočár, tak jí holt nacpes do kočárku. Horší je to bez něj ![]()
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Ataratma – vůně pocitů
Nasaj (vůně) v KORY
Esxence 2026: Zavíračkou to nekončí

