Pinot Noir taky myslim! Jen budou asi muset pockat na to slibovany ochlazeni, ta latka je dost silna.
Co jste si dnes koupili/y?
09. srpna 2014 12:36
Kokoska jj, nechám si je do kanclu.
barbucha jasně,ovšem mně to trvalo trochu dýl,než jsem na to přišla![]()
Pinot Noir kalhoty vypadaj fakt dobře
Nejnovější komentáře k vůním
Aqua Solis
Le Couvent des Minimes / Le Couvent
jerry
, 26. červen 2026
Zombie for Him
Demeter Fragrance Library
Miru
, 26. červen 2026
Zombie for Him
Demeter Fragrance Library
Miru
, 25. červen 2026
Orphéon
Diptyque
Mitzi
, 25. červen 2026
Electric Wood
Room 1015
Woody
, 25. červen 2026
Maze of Dreams
Fine Scents
blackviolet
, 24. červen 2026
Eminence
Fine Scents
blackviolet
, 24. červen 2026
Joie de Sannes
Fine Scents
blackviolet
, 24. červen 2026
Fashionably Late
Fine Scents
blackviolet
, 24. červen 2026
Ajwaa
Lattafa Dubai
jerry
, 23. červen 2026
Nejnovější články
Esxence 2026: Podruhé. Teda pokračování.
7
andry
20. 06. 2026
Esxence 2026: Poprvé. Doslova.
7
andry
19. 06. 2026
Guerlain Masterclass a my
8
slniecko
31. 05. 2026
Nejnovější novinky

