Jídlo a vaření

09. prosince 2014 15:35
Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 26. února 2023 19:59

RoSa Kolik jich z jedné dávky je? Píšou 4 porce, ale já bych raději počet v ks. 

Online 711990
Avatar
18312 příspěvků moje polička 26. února 2023 20:00

Kan mela jsem jich 16ks

Online RoSa
Avatar
10095 příspěvků moje polička 26. února 2023 20:03

Kan podle toho, jak seš dobrá ve válení ;) mně to moc nejde, ale 16 jich mám taky, plus dvě patky takový nedomrlý

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 26. února 2023 20:50

711990 RoSa Super, díky ženy!

Offline Malenge
Avatar
4835 příspěvků moje polička 27. února 2023 09:04

žluťásek šneky mám moc ráda, hlavně do pikantna jsou hodně žraví, ale jak jsem líná osoba, dělám je z koupeného listového těsta. Tohle vypadá pěkně, děkuji.

Offline žluťásek
Avatar
8839 příspěvků moje polička 27. února 2023 12:36

Malenge já jsem ho teď taky párkrát koupila v lidlu v akci, ale dítě mě z něj vždycky ukecá na povidlový šátečky

Offline Mrakoplas
Avatar
9996 příspěvků moje polička 27. února 2023 13:32

žluťásek prosim ta hodis sem este raz recept na tu cokoladovu tortu/korpus? (Bola si to ty?) Som si ista, ze som si tipy ukladala ale ani za svet neviem kam

Offline žluťásek
Avatar
8839 příspěvků moje polička 27. února 2023 13:57
Offline Mrakoplas
Avatar
9996 příspěvků moje polička 27. února 2023 14:20
Offline rozarka
Avatar
4201 příspěvků moje polička 28. února 2023 11:53

Plněné loupáčky 

Offline Garfie
Avatar
28430 příspěvků moje polička 28. února 2023 11:58

rozarka Jéje!

Offline eM
Avatar
1740 příspěvků moje polička 28. února 2023 12:32

rozarka a co je vevnitr? Vypadají velmi jedle!

Offline rozarka
Avatar
4201 příspěvků moje polička 28. února 2023 12:45

eM  švestková povidla. Už nešla namazat, jak ztuhla, tak jsem je využila jako náplň.

Online Luna
Avatar
10864 příspěvků moje polička 28. února 2023 16:25

Ja jsem celou dobu myslela, ze jite sneky, jako ty zivocichy. Tak si rikam, tyjo, tady je to sama honorace a ti sneci jsou jako pecivo. Mne to vubec nenapadlo. Asi uz potrebuju tu dovolenou.

Offline Pinot Noir
Avatar
29770 příspěvků moje polička 28. února 2023 18:35

Dnes jsem pekla bábovku podle receptu, na který mi dala tip dzizisketa - čokoládovou s mascarpone. Je dobrá, zařazuju do repertoáru.

Offline Gatita
Avatar
8593 příspěvků moje polička 28. února 2023 19:45

Pinot Noir a my ted meli "tvoji" polevku z pecene zeleniny s byla vynikajici. 

Offline Karja
Avatar
44461 příspěvků moje polička 28. února 2023 20:08

Pinot Noir dzizisketa Nemáte někde po ruce recept? Nebo až se k němu nachomejtnete, dejte mi ho prosím. Dekuju

Offline Karja
Avatar
44461 příspěvků moje polička 28. února 2023 20:11

Já jsem dnes dělala boloňskou omacku z masa z Billy, mix hovězí a vepřové....jako fuj. Škoda i té mrkve co do toho padla...Jako nebylo to špatný maso jako zkažený, nebo ale asi moc tučný nebo prostě absolutně nevhodný na tuto úpravu.  Ani se nemyslím, že bylo nějak výrazně nekvalitní, karbanátek by z toho asi vyšel dobře. No smůla!

Offline dzizisketa
Avatar
8917 příspěvků moje polička 28. února 2023 21:08

Karja 

Ale jistě řeklo kouzelné sluchátko. 

Offline continuity
Avatar
42716 příspěvků moje polička 28. února 2023 21:14

Karja já dělám boloňskou z toho čistého hovězího. Úplná hitparada to není, když si umelu maso sama je to lepší, ale ani žádná katastrofa.

Já mám s mletým vepřovým všude problém, je to vždy hrozně tlusté, nehodí se to kolikrát ani na sekanou.