Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
Offline barbucha blogger
Avatar
35655 příspěvků moje polička 03. února 2017 09:26
Reakce na Emerald:

To je uplne v pohode, ja jsem naopak rada, ze to tady muzu vsecko probrat... 

Offline barbucha blogger
Avatar
35655 příspěvků moje polička 03. února 2017 09:27
Reakce na Potrefenáhusa:

Ja se z ty tvy Godzilly pominu  Ze vy tam ten stul mate pristrcenej kvuli jeho pohodli?!

Offline 999
Avatar
19721 příspěvků moje polička 03. února 2017 09:29
Reakce na Potrefenáhusa:

Tak že jsi to ty, Goliáš a Rufíček...

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38691 příspěvků moje polička 03. února 2017 09:31
Reakce na 999:

buďte ráda, že neslyšíte ty zvuky spadlý brady, co ze mě právě vypadly...tyjo!!!!! Nádhera!

(Můžu u vás bydlet???)

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38691 příspěvků moje polička 03. února 2017 09:32
Reakce na barbucha:

Ja se z ty tvy Godzilly pominu  Ze vy tam ten stul mate pristrcenej kvuli jeho pohodli?!

tak to je snad jasný, ne? :-D

Offline barbucha blogger
Avatar
35655 příspěvků moje polička 03. února 2017 09:37
Reakce na 999:

No to je nadhera! Za rohem se jeste prochazi Neruda, ne? 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38691 příspěvků moje polička 03. února 2017 09:39
Reakce na 999:

a víte, co je vtipný? Já si fotky starý Prahy docela ukládám a ta vaše mi byla hned povědomá a hádejte, co jsem našla ve svým archivu :-D

Offline 999
Avatar
19721 příspěvků moje polička 03. února 2017 09:42
Reakce na Potrefenáhusa:

Když vezmeš Goliáše do tašky a Rufíka na vodítko, můžeš přijít na kafe .

A tykej mi, já už jsem si to tady přenastavila...

Offline 999
Avatar
19721 příspěvků moje polička 03. února 2017 09:43
Reakce na Potrefenáhusa:

No jo, no... Praha je prostě malá .

Offline 999
Avatar
19721 příspěvků moje polička 03. února 2017 09:45
Reakce na barbucha:

Toho nepotkávám , ale vedle bydlí paní, jejíž rodina v tom domě žije už tři sta let...

Offline barbucha blogger
Avatar
35655 příspěvků moje polička 03. února 2017 09:49
Reakce na 999:

Dekuju, mam zavisti zkazenej celej den 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38691 příspěvků moje polička 03. února 2017 09:49
Reakce na 999:

oukej!

A jak se ti tam žije? Já jsem si zrovna tuhle říkala, jak je to centrum Prahy strašně zaneřáděný, všude takovej různej bordel, krámy s nevkusnejma cetkama, různojazyčný mafie, Starý Město úplně vybydlený...jestli se třeba ještě dožiju toho, že ta Praha zase bude někdy hezká? Já si pamatuju ještě tu romantiku přelomu 80. a 90. let, kdy jsem byla malá, ale tak zas druhá strana mince byla, že byla celá Praha pomalu na spadnutí nebo zbourání.

A u některých ještě předasanačních fotek by fakt člověk zaplakal, zbourali nádherný jedinečný středověký město. Nejvíc mě dostalo asi nakonec původní okolí magistrátu a městské knihovny, kde fakt stály fronty uzounkých gotických domů až někdy do toho začátku 20. století.

Nebo ty starý čtvrti, co pak padly kvůli metru (Zátory) nebo magistrále...jako Praha asi unese fakt hodně, ale nevim, jestli to jde donekonečna...

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38691 příspěvků moje polička 03. února 2017 09:50
Reakce na barbucha:

Dekuju, mam zavisti zkazenej celej den 

haha, já taky :-D

Offline Zina
Avatar
6324 příspěvků moje polička 03. února 2017 09:53
Reakce na 999:

Třeba jo, ale máte ho za hipstera

Offline Zina
Avatar
6324 příspěvků moje polička 03. února 2017 10:01
Reakce na barbucha:

Dekuju, mam zavisti zkazenej celej den 

Já už jsme asi narušená, protože u jakýhokoliv bydlení prvně přemýšlím, jak se tam venčí. I když jsem pro nás hledala dům, tak první bylo, že jsem se koukal do mapy, jestli je poblíž velká zelená plocha, a pak až mě zajímalo cokoliv dalšího, jako jestli to má střechu a další podružnosti. Což u Malé strany je Petřín, tak by to šlo :-D.

Offline barbucha blogger
Avatar
35655 příspěvků moje polička 03. února 2017 10:02
Reakce na Potrefenáhusa:

"A u některých ještě předasanačních fotek by fakt člověk zaplakal, zbourali nádherný jedinečný středověký město. Nejvíc mě dostalo asi nakonec původní okolí magistrátu a městské knihovny, kde fakt stály fronty uzounkých gotických domů až někdy do toho začátku 20. století."

Tohle ale probehlo i  Parizi treba. Holt velkomesto si zadalo svy... a takova byla doba. Je to samozrejme strasna skoda, ja bych prihodila jeste i kus staryho Zizkova (kterej zbourali az komunisti).

Offline Jehelníček
Avatar
753 příspěvků moje polička 03. února 2017 10:04
Reakce na Zina:

Třeba jo, ale máte ho za hipstera

Offline 999
Avatar
19721 příspěvků moje polička 03. února 2017 10:07
Reakce na Potrefenáhusa:

V téhle části, co bydlím já, se žije krásně. Je to tu jak na vsi, všichni se známe. Je tu klid. Jediný problém jsou obchody, kromě zeleniny, která je luxusní, tu jsou jen Žabky, nebo vietnamské večerky. První drogerie je až na Smíchově... 

Máš pravdu, ty záseky do Prahy jsou hrozný. Já jsem sice zastánce myšlenky, že moderní architektura patři i do historických měst, ale v Praze se to moc nedaří...

A za velký průšvih považuju Václavák. To je opravdu strašná ostuda...

Offline 999
Avatar
19721 příspěvků moje polička 03. února 2017 10:12
Reakce na Zina:

Tak to se asi přestěhoval na Letnou, nebo do Karlína... 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38691 příspěvků moje polička 03. února 2017 10:14
Reakce na 999:

peklo je ta magistrála, já tuhle viděla nějakou fotku od Hlavního nádraží, normální fungující město, ulice, v návaznosti opera a Národní muzeum.

A pak...