Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
Offline Kokoska
Avatar
34680 příspěvků moje polička 03. února 2017 15:18

A jeden spokojenej pejsek :)

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 03. února 2017 15:25
Reakce na barbucha:

Tak to potom určite mať nebude, to by ste zistili. Náš psík bol apatický, dostával normálne epileptické záchvaty, čiže aj testy sa zameriavali týmto smerom (okrem iného). Hlavne sa týmto zbytočne nestresujte, mňa to len napadlo v súvislosti s rakovinou.

Offline Bledule
Avatar
4711 příspěvků moje polička 03. února 2017 15:29
Reakce na Kokoska:

Má dokonalé mimikry a ještě cestou nabere další a bude vypadat jako hromádka sněhu. 

Offline wendulka admin
Avatar
16642 příspěvků moje polička 03. února 2017 16:04
Reakce na barbucha:

Ta kukadla. Na tohle mají buldočci asi nějakej přirozenej talent nebo co. Skoro jakoby říkal: : "Tak paničko, koukej co nejdřív přifrčet domů. Vidíš to, tady mi ani nejsou schopný utřít ani blbej sopl, když tu nejsi."

Kokoska Přírodní maskování.

Offline barbucha blogger
Avatar
35655 příspěvků moje polička 03. února 2017 16:17
Reakce na wendulka:

On si ho pravdepodobne utrel vcera sam - do mejch perin:

Offline wendulka admin
Avatar
16642 příspěvků moje polička 03. února 2017 17:01
Reakce na barbucha:

No to je ovšem potom šikovnej chlapec.

Offline barbucha blogger
Avatar
35655 příspěvků moje polička 03. února 2017 17:12
Reakce na wendulka:

Jeden z nejsikovnejsich! 

Nejvic me ta fotka potesila, ze jeste porad vyskoci do ty postele, mam ji hodne vysoko! Jen at skotaci a utre si tam co chce  I kdyz slecna pri dnesnim hlaseni nebyla moc vesela... vecer cekam jeste dalsi zpravy.

Offline palahniukowa
Avatar
1430 příspěvků moje polička 03. února 2017 18:11

spravila som gif z videa, ako sa hra Black so Zunou, ale nejde mi to sem vlozit :-/ viem, ze ten postup tu sem uz viackrat davala myslim Potrefenáhusa, ale nikdy to pre mna nebolo aktualne... nevie mi niekto poradit, ako to sem vlozim? :-) 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38691 příspěvků moje polička 03. února 2017 18:14
Reakce na palahniukowa:

já ten gif ukládám nejdřív na svůj pinterest a až pak tamodtud zkopíruju adresu a tu vložím jako odkaz do obrázku. Nevím, jak tady, ale na MP funkční gif jako soubor z počítače vložit nešel, jen jako ten odkaz.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38691 příspěvků moje polička 03. února 2017 18:15
Reakce na Kokoska:

westík je krásnej, ve sněhu vyloženě fotogenickej!

Offline Kokoska
Avatar
34680 příspěvků moje polička 03. února 2017 18:21
Reakce na Potrefenáhusa:

On byl fotogenickej i jako malej

Offline Kokoska
Avatar
34680 příspěvků moje polička 03. února 2017 18:27

A strašně rád bojoval, hlavně o ponožky. Přetahovací provazy pro psy ho nebavily, chtěl se rvát o lidské věci.

Offline Bledule
Avatar
4711 příspěvků moje polička 03. února 2017 18:32
Reakce na Kokoska:

To je krásná kulička!  To mi připomnělo tu story, jak si pořídili krásné bílé štěňátko a vyrostl jim lední medvěd. 

Offline palahniukowa
Avatar
1430 příspěvků moje polička 03. února 2017 18:38

Potrefenáhusa dakujem!!! 

Blackinko sa po roku zacal hravat so Zunkou :-)

Offline palahniukowa
Avatar
1430 příspěvků moje polička 03. února 2017 18:40
Reakce na Zina:

Cid a Terk su prekrasni 

Offline Kokoska
Avatar
34680 příspěvků moje polička 03. února 2017 18:50
Reakce na Bledule:

Jednou jsem s ním šla tady u nás na procházku, byl zrovna před stříháním, takže pořádně huňatej, a přes plot jedné zahrady na nás pokřikovali "Jé, helé, lední medvěěěd!" Ovšem když se s tou dlouhou srstí rozhodne vlézt do křoví a do potoka, vypadá spíš jak bezdomovec.

Offline Bledule
Avatar
4711 příspěvků moje polička 03. února 2017 19:08
Reakce na palahniukowa:

Ať si užívají, dokud to jde. 

Offline wendulka admin
Avatar
16642 příspěvků moje polička 03. února 2017 19:45
Reakce na barbucha:

Tak ať zní to večerní hlášení líp.

Offline barbucha blogger
Avatar
35655 příspěvků moje polička 03. února 2017 20:21
Reakce na wendulka:

Uz probehlo, a uz Oticka neuvidim.

Hrozne blbe se mu uz dejchalo a nechteli se koukat, jak se pomalu dusi, coz jim schvalil i veterinar. Takze tak.

Offline wendulka admin
Avatar
16642 příspěvků moje polička 03. února 2017 20:29
Reakce na barbucha:

Ach jo, ani nedokážu říct, jak je mi to po těch dvou krásnejch fotkách líto, že to přece jen nabralo tak rychlej spád. Ale tak aspoň ho už nic nebude bolet.

Drž se.