Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
Offline Sweet Potato
Avatar
40152 příspěvků moje polička 03. února 2017 20:34
Reakce na barbucha:

Je mi to líto. Vím, že je to pro tebe o to těžší, žes' tam nebyla. Ale rozhodli se správně. Máš moudrého syna. A statečného.

Offline Berta
Avatar
3487 příspěvků moje polička 03. února 2017 20:38
Reakce na barbucha:

Udělali jste všichni maximum a někdy už víc bohužel nejde. Je mně to líto.  

Offline Emerald
Avatar
2677 příspěvků moje polička 03. února 2017 20:47
Reakce na barbucha:

Těžké i když správné rozhodnutí. Jemu je už dobře a vy ostatní se s tím musíte nějak vypořádat... Asi je dobře, že to jeho i vaše trápení netrvalo moc dlouho.

Offline holka hnědooká
Avatar
622 příspěvků moje polička 03. února 2017 20:49
Reakce na barbucha:

Je mi to moc líto. Držte se. 

Offline Zina
Avatar
6324 příspěvků moje polička 03. února 2017 21:08
Reakce na barbucha:

Je mi to moc líto. Držte se.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38691 příspěvků moje polička 03. února 2017 21:17
Reakce na barbucha:

I mně :-(

Offline RoSa
Avatar
10103 příspěvků moje polička 03. února 2017 21:27
Reakce na barbucha:

Vím, jak ti je...

Offline Tezulie
Avatar
232 příspěvků moje polička 03. února 2017 21:31
Reakce na barbucha:

Je mi to moc líto, doufala jsem, že se to ještě otočí. Důležitý je, že měl krásnej život s vámi a vy s ním taky a to je víc, než může říct spousta lidí, ty hezký vzpomínky nakonec zůstanou. Hodně síly přeju.

Offline barbucha blogger
Avatar
35655 příspěvků moje polička 03. února 2017 21:33

Dik holky. Taky myslim ze se rozhodli spravne a vcas. V tomhle jsem na mladyho pana celkem s duverou spolehala. On se velmi nerad vzdaval nadeje, ale na druhou stranu by nepripustil, aby Oticek trpel.

No jo. Lehko mi teda neni, a to musim delat jakoby nic... rozhodne o tom - zbabele - nemuzu mluvit se zritelnici, ktera se po Otickovi vzdycky pta kdyz prijedu. Jeste abych ji videla smutnou, to bych ted asi nesnesla. Ale na druhou stranu, mam ji aspon zrovna blizko, coz me pochopitelne tesi. Tak aspon neco!

Offline palahniukowa
Avatar
1430 příspěvků moje polička 03. února 2017 21:34
Reakce na barbucha:

:-( je mi to luto. urobili ste jednemu uzasnemu psikovi krasny zivot. drz sa.

Offline Torrah
Avatar
3301 příspěvků moje polička 03. února 2017 22:06
Reakce na barbucha:

Je mi to moc líto, moc dobře vím, jak strašně těžké je takové rozhodnutí. Ale je to velký dar, co můžeme našim milovaným zvířatům dát, ulehčit jim odchod a zbavit je trápení. Už běhá za Duhou, nic ho nebolí, je mu dobře. Drž se, je to smutné a bolavé období.

Offline Kiore
Avatar
208 příspěvků moje polička 03. února 2017 22:08
Reakce na barbucha:

To mě mrzí 

Offline Bledule
Avatar
4711 příspěvků moje polička 03. února 2017 22:16
Reakce na barbucha:

Je mi to moc líto. Držte se! 

Offline Dadoo
Avatar
11629 příspěvků moje polička 03. února 2017 22:46
Reakce na barbucha:

Brečím tu jako blázen.

Máš velmi rozumného a zodpovědného syna. To bylo zralé rozhodnutí. To je naše poslední a nejtěžší povinnost, nenechat je trápit. 

Offline barbucha blogger
Avatar
35655 příspěvků moje polička 03. února 2017 23:00
Reakce na Dadoo:

No jo, on ho mel strasne rad. Na jednu stranu jsem unikla tomu konci, i kdyz jen fyzicky... ale na druhou stranu bych to byla klidne vzala na sebe - ted je mi lito i kluka a slecny...

A pocitam, ze to nejhorsi me teprve ceka, az prijedu domu, a ten malej mizera me nebude vitat. 

Offline Kokoska
Avatar
34680 příspěvků moje polička 03. února 2017 23:01
Reakce na barbucha:

Chudak Otik. Ale sama vite, ze byste nejednala jinak. Bude to smurny navrat, preju hodne sily.

Offline Ginevra
Avatar
911 příspěvků moje polička 03. února 2017 23:34

Ach jo, je tu smutno. Sakra práce.

Tak něco na rozveselení.

Offline Kokoska
Avatar
34680 příspěvků moje polička 04. února 2017 00:01
Reakce na Ginevra:

To je jak Rozbal si svou kočku  :)

Offline Bledule
Avatar
4711 příspěvků moje polička 04. února 2017 00:03
Reakce na Ginevra:

Áách!  To zívání je nakažlivé. Měla bych jít spát. 

Offline Dadoo
Avatar
11629 příspěvků moje polička 04. února 2017 00:15
Reakce na Ginevra:

To je neuvěřitelně nádherná kočka