Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
Offline whiskas
Avatar
20934 příspěvků moje polička 04. února 2017 00:26
Reakce na barbucha:

Dopr...e (pardon). Je mi to hrozně líto,  koukám na ty jeho oči a ... . Držte se. 

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 04. února 2017 08:50

barbucha  je mi to moc lito 

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 04. února 2017 08:51
Reakce na Ginevra:

ta je tak nadherna!

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 04. února 2017 08:58

Zadny parfumanie, dokud se nenaucis vsechna nova italska slovicka! Sorry jako! 

Offline Ounz
Avatar
20486 příspěvků moje polička 04. února 2017 09:04
Reakce na barbucha:

Achjo, je mi to teda moc líto, myslím na vás.. 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 04. února 2017 09:09
Reakce na barbucha:

Je mi to veľmi ľúto. Držte sa.

Offline Ounz
Avatar
20486 příspěvků moje polička 04. února 2017 09:11
Reakce na jinx:

De z ní trochu strach teda...to my máme doma zjevně volnější režim.. 

Offline Ounz
Avatar
20486 příspěvků moje polička 04. února 2017 09:14

A co prej chci.. (leží v mojí posteli)

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 04. února 2017 09:16
Reakce na palahniukowa:

spravila som gif z videa, ako sa hra Black so Zunou, ale nejde mi to sem vlozit :-/ viem, ze ten postup tu sem uz viackrat davala myslim Potrefenáhusa, ale nikdy to pre mna nebolo aktualne... nevie mi niekto poradit, ako to sem vlozim? :-) 

V aplikácii urobím z videa gif, upravím veľkosť aby mal gif pod 2mb a vložím ho sem normálne ako fotku. 

Offline Solathis
Avatar
2412 příspěvků moje polička 04. února 2017 09:17

Málem jste mě rozplakala v práci, ženy. (Nesmím mít mobil, ale co, už jsem ve výpovědi). Barvičky je mi moc líto a hned jsem si vzpomněla na svého Kiminka (Akim), ani fotku nemůžu dát, mám jednu jedinou na počítači... Furt bylo dost času ( já tehdy ještě nefotila).... A najednou ze dne na den nebyl. Těžké je to...

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38691 příspěvků moje polička 04. února 2017 09:21
Reakce na Ounz:

Ty cerny fousky!!!!to Godzilla nema,jen bílý ❤

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 04. února 2017 09:23

Offline Torrah
Avatar
3301 příspěvků moje polička 04. února 2017 10:39

Zdraví náš Jája. Kocour cca  přes deset let, přitoulal se před pár roky. Byl dost nemocný, má FIV, ale teď je (doufám) stabilizovaný a ještě nějakou dobu s námi pobude. Je úžasně mazlivý a přítulný.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38691 příspěvků moje polička 04. února 2017 11:12
Reakce na Torrah:

ten je nádhernej!

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38691 příspěvků moje polička 04. února 2017 11:12
Reakce na paktofonika:

ta Amy je fantastická, to jsou pózy! 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38691 příspěvků moje polička 04. února 2017 11:13

venku mokro a smog, ale na psí radosti ze sněhu a procházky to nic neubralo!

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 04. února 2017 11:46
Reakce na Potrefenáhusa:

predposledni foto - tech tlapicek :-) koukam, oblibena vencici lokalita, co?

U nas rano se 75% kocek vypraskalo po 14 dnech ven. Jedina rozumna je Bella.

Offline Sweet Potato
Avatar
40152 příspěvků moje polička 04. února 2017 11:48
Reakce na Torrah:

Krasavec!

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 04. února 2017 11:53
Reakce na Potrefenáhusa:

Rufík  má rád mokrý sneh? Amy je fajnová, u nej prejde len čerstvý prašan 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38691 příspěvků moje polička 04. února 2017 11:55
Reakce na moora:

ona je tam vyhlídka na čtvrtku Prahy, když se dojde o kus dál a není mlha jako dneska, tak jsou vidět i Hradčany, tak zrovna tohle místo je takový frekventovanější. Já úplně tudy nejsem moc zvyklá chodit, protože Čenda měl svý lovecký aktivity a hned pod tím svahem je vlaková trať, ale dneska jsme se zašli podívat na Prahu pod příkrovem smogu (a taky na naší obvyklý trase cvičila nějaká paní s velkým berňákem odložení a Rufík začal nafukovat hřívu, tak jsme to vzali trochu oklikou) :-D